seçim zamanını değerlendirme

Konu, 'İİBF Mücadele Forumu' kısmında Tgb06 tarafından paylaşıldı.

1. Tgb06

Tgb06 Admin Yetkili Kişi Forum Yöneticisi

Ödül Puanları:
    238
    Bölüm:
    İktisat
    arkadaşlar forumda çok fazla aktif olamıyorum ama bir fikrim var paylaşmak istedim. malum seçimler yaklaştı ve başbakan bu ara şehir şehir gezmekte. mesela bu hafta karadeniz turundaydı. seçim alanında bir pankart açılsa örneğin; 'sayın başbakanımız 350.000 ibbf mezunu sizden kadro bekliyor.' diye daha farklı biz sözde olabilir tabi şu an bu geldi aklıma:) bu pankart başbakanın gittiği en azından 3-4 şehirde açılsa duyarsız kalmayacağını düşünüyorum. sonuçta bi konuşma yapıyor karşısında bir yazı.. belki görsel medyanın da dikkatini çeker bu durum. siz ne dersiniz olabilecek bir şey mi?

2. AZAZEL

AZAZEL Üye Mücadele Grubu

Ödül Puanları:
    18
    miting alanına girerken sıkı guvenlik onlemleri var yandas olmayan pankartları almadıkları gibi gözaltı olma durumumuz da var bunu göze alarak ben kayseride yapmayı dusunuyorum yinede

3. AZAZEL

AZAZEL Üye Mücadele Grubu

Ödül Puanları:
    18
    ama konusma yaptıgı kursuden görebilecegi bir binadan pankartı asmak daha az riskli gibi me geliyor burda onceden organize olup çogunlugu saglayıp belli sehirlerde hoşlarına gidecek slogan da atılabilir

4. Tgb06

Ödül Puanları:
    238
    Bölüm:
    İktisat
    bende inceleme yapılacağını düşünmüştüm seçim alanına girerken ama bunda bir art niyet yok sonuçta. yinede almama gibi bir durum olabilir tabi

5. Tgb06

Ödül Puanları:
    238
    Bölüm:
    İktisat
    slogandan ziyade göze çarpan bir yazı daha hoş olabilir

Sayfayı Paylaş