Şefaatli SYDV

1985

Firedi'nin Kabusu
Mücadele Grubu
Katılım
23 Kas 2013
Mesajlar
2,739
Beğeniler
1,522
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
#1
SYDVLER DE UYANIYOR ARTIK, İYİ OLMUŞ EĞİTİM FAKÜLTESİ TERCİH ETMEMELERİ.


BAYAN Büro Personeli Alım İlanı

İl : Yozgat
İlçe : Şefaatli
Alınacak Personel Sayısı : 1
Ünvan :Büro Görevlisi
Son Başvuru Tarihi :15.09.2014

AÇIKLAMA :

- İyi derecede Bilgisayar Kullanabilmek( Windows, Word, Excel, Powerpoint ) ( MEB onaylı bir kurumdan almış olduğu sertifika, kurs bitirme belgesi, transkript üzerinde bilgisayar dersi okuduğunu gösterir belge)
- Alımı gerçekleştirilecek Büro Görevlisi için üniversitelerin en az 4 Yıllık Lisans eğitimi veren Yükseköğretim Kurumu mezunu olmak.İktasadi ve İdari Bilimler Fakültesi Bölümleri,Sosyoloji, Psikoloji ve Sosyal Hizmetler Bölümleri tercih sebebidir. (Eğitim Fakültesi ve Teknik Eğitim Fakültesi mezunları hariç) Eğitim Fakülteleri ve Teknik Eğitim Fakültelerinden başvuru kabul etmeme sebebimiz: Malum atanamayan Öğretmen adayları geçici olarak Vakıflarda açılan pozisyonlara başvurmakta ve işe alınmalarını müteakip, gerekli eğitim ve tecrübeyi alıp tam verim alınabilecek seviyeye gelmişken başvurdukları Öğretmenlik atamaları sonucu Eğitim Hizmetleri sınıfına geçmektedirler.
- 1) Alımı gerçekleştirilecek Büro Görevlisi için üniversitelerin en az 4 Yıllık Lisans eğitimi veren Yükseköğretim Kurumu mezunu olmak.İktasadi ve İdari Bilimler Fakültesi Bölümleri,Sosyoloji, Psikoloji ve Sosyal Hizmetler Bölümleri tercih sebebidir. (Eğitim Fakültesi ve Teknik Eğitim Fakültesi mezunları hariç) Eğitim Fakülteleri ve Teknik Eğitim Fakültelerinden başvuru kabul etmeme sebebimiz: Malum atanamayan Öğretmen adayları geçici olarak Vakıflarda açılan pozisyonlara başvurmakta ve işe alınmalarını müteakip, gerekli eğitim ve tecrübeyi alıp tam verim alınabilecek seviyeye gelmişken başvurdukları Öğretmenlik atamaları sonucu Eğitim Hizmetleri sınıfına geçmektedirler.)

2) Alınacak personelin bayan olması.(Bayan personel alınmak istenmesinin sebebi şuanda Vakıf Müdürü dışında mevcut personelin erkek olması ve bazı hane ziyaretleri esnasında bayan personele ihtiyaç duyulması v.b. nedenlerden dolayı)

3)Alımı gerçekleştirilecek personel için Şefaatli Nüfusuna kayıtlı olduğunu gösterir belge

4) İyi derecede Bilgisayar Kullanabilmek( Windows, Word, Excel, Powerpoint ) ( MEB onaylı bir kurumdan almış olduğu sertifika, kurs bitirme belgesi, transkript üzerinde bilgisayar dersi okuduğunu gösterir belge)

5) Şefaatli İlçesinde 5 yıl ikamet etmeyi kabul ve taahhüt etmek.(Sınavda başarılı olan adaylar için geçerlidir)

6) ÖSYM tarafından yapılan 2013-2014 Kamu Personeli Seçme Sınavında KPSS P3 puan türünde en az 70 puan almış olmak,

7) Sosyal iletişim becerisine sahip olmak

8) Mülakata, özel şartlara ilişkin kanıtlayıcı belgeleri teslim eden adaylar arasından KPSS P3?ten en yüksek puanı alan açık kadro sayısının 5(Beş) katı kadar aday çağrılacaktır.

Başvurular Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Sosyal Yardımlar Genel Müdürlüğü internet adresi üzerinden http://appext.aile.gov.tr/vakifilan/Giris.aspx adresinden online şeklinde olacaktır. AYRINTILI BİLGİ İÇİN:İnternet adresi: http://www.sefaatli.gov.tr Şefaatli SYD Vakfı : Tel: (0 354) 564 25 86
 
Moderatörün son düzenlenenleri:
Katılım
3 Eyl 2014
Mesajlar
37
Beğeniler
7
#2
Adamlar korkmus bide aciklama yapmis. Haklilar ama 40bin kadro almayi basaranlardan korkmak gerek
 

Tgb06

VİP Üye
Kadrolu Üye
Katılım
25 Kas 2013
Mesajlar
1,972
Beğeniler
1,986
Bölüm
İktisat
#4
yazmaları tabiki de güzel bir durum. En azından öğretmenlerin birkaç ay çalışıp gittkilerini görmüş durumdalar darısı diğer kurumların başına
 

cenk coban

VİP Üye
Kadrolu Üye
Katılım
21 Tem 2013
Mesajlar
805
Beğeniler
502
#5
banka sınavlarınada gırmesınler,ptt ye de