Sevgili gümrük

Eğitim
Lisans
Bölüm
Maliye
açılış tarihi 04.03.2017 sana varmanın çilesinin anlatıldığı bir günlük bu sevgili gümrük :)

Son düzenleme:
Eğitim
Lisans
Bölüm
Maliye
sevgili gümrük 2 aydan fazla oldu ama hala kavuşamadık, yokluğunun acısını unutabilmek için sensizliğin acısını bir anlığına dindirebilmek için yaptığımız sohbet yüzünden yine tartaklandık, darp edildik , yuhalandık ve dışlandık ama ne olursa olsun senle geçecek yılların düşüncesi bunlara katlanmamızı sağladı :)

Yagmurzamanı

pencereyi kapama, gök dolabilir içeri...
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
K.Maraş Sütçü İmam Ünv.
Bölüm
İktisat
Sevgili gümrük, biraz daha açıklanmazsan 6 yaşındaki yiğenim seni dövmeye gelecekmiş :koptum: Teyze ben olsam çoktan açıklardım diyor bi de :komik:

Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
İşletme
Dün akşam sayfasız kalınca kendimi boşlukta hissettim durumum iyi değildi sağ olsun @black cat ve @Elifreyyan destek oldu sıfırdan başlamalısın diye teşvik ettiler :) teşekkürler günlük hepimizin :)
Bence de zaten burda geyik donsun de laf yemetin artik.millete ne batti valla sasiriyorum bakanligin resmi sitesi sanki..:)neyse destekliyorum

Eğitim
Lisans
Bölüm
Maliye
bakanlığı aradım hafta sonu neyin peşindesin dedi telefonu kapadım :), şaka bir yana benim dört kişilik çadırım var eğer yapalım derseniz herkes cadırlarını alıp gelsin gümrük önünde kamp kuralım yemek işini de Ankaralı arkadaşlar halleder ulaşım samet te diğer ihtiyaçlar için kaçak yolla bakanlığı kullanırız, havalar da düzeldi ne diyorsunuz işsiz arkadaşlar :)

Eğitim
Lisans
Bölüm
Maliye
Ayy Nisan dedince bi tuhaf oluyo içim o kadar sürmesin lütfen yaa
Söylenenler mantıklı, dedektif TRT ye gidiyorum silin beni demiş ona da Nisan demiş, aslında Nisan ı ağzından kaçırmış en çok o inandırdı beni şunun şurasında Nisana ne kaldı :)

Elmander

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Kırıkkale Ünv.
Bölüm
Kamu Yönetimi
Acaba haziran merkezi atamasiyla cakisirki :D

Meltem_55

VİP Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Hitit Ünv.
Bölüm
Maliye
Söylenenler mantıklı, dedektif TRT ye gidiyorum silin beni demiş ona da Nisan demiş, aslında Nisan ı ağzından kaçırmış en çok o inandırdı beni şunun şurasında Nisana ne kaldı :)
Daha Mart a yeni girdik sayılır Nisan a çok var.. Bir de bu kadar bekleyip olumsuz sonuçla karşılaşmak var Allah korusun :kötü: