Sevk irsaliyesi hakkında bir sorum var yardım ?

Gozde

Yeni Üye
Bölüm
İşletme
arkadaşlar merhaba
ben firmada muhasebede çalşıyorum.şimdi ben 1-2-3-4-5-6 die sırayla giden irsaliye ciltlernden 6.sını atlayarak direk 12.irsaliyeye geçmişim.fatura numaraları düzgün.tek sorun sevk irsaliyesi.bişe olurmu :( firma ceza yermi

Bölüm
İşletme
yanlış yaptığına dair faturayı iptal et eğer bir yere gönderildiyse yetkili kişiyi ara tekrr kes

Eğitim
Lisans
Üni
İstanbul Ünv.
Bölüm
İşletme
usulsüzlük cezayı yiyebilir aynen arkadaşın dediği gibi iptal edip yenisini kes bence de

Gozde

Yeni Üye
Bölüm
İşletme
FATURADA SORUN YOK.İRSALİYE SORUNLU.İRSALİYELİ FATURA DEĞİL AYRI AYRI

ŞULE

VİP Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
irsaliyede sorun olmaması gerek bence bende muhasebeciym bizim burda irsaliyede cok skıntı olmuyor faturada olsaydı skıntı olurdu

Mustor

SMMM/PTT
Yönetici
Bölüm Yöneticisi
Eğitim
Lisans
Üni
Sakarya Ünv.
Bölüm
İşletme
hocam yanlışlıkla ekstre döktür irsaliyeye =) hani yanlış yazıcı seçmiş gibi o şeklde irsaliyeler hükümsüz olur, diğer bir yöntemde vergi dairesine bildirim yaparsınız irsaliyeleri kullanmaya devam edersiniz 2. derece usulsüzlük cezası yersiniz oda 60 lira bişey

Son düzenleme:

Michael Scofield

Admin
Yönetici
Forum Yöneticisi
Eğitim
Lisans
Bölüm
Maliye
E o eski irsaliyeleri alıp elle kesersin yol irsaliyesidir yazarsın kenara ayır bir şey olmaz bence fatura olsaydı mühim olurdu.

Bu arada pardon cilt demişsin ben adet anladım. Yine de irsaliye olduğu için bir problem olacağını düşünmüyorum.

Son düzenleme:

Michael Scofield

Admin
Yönetici
Forum Yöneticisi
Eğitim
Lisans
Bölüm
Maliye
@Michael Scofield sen iş buldun mu yoksa bir firmaya muhasebeci olarak mı başladın?
Ben çalışıyorum yaa uzun zaman oldu. Önce başka bir yerdeydim de ayrıldım çalışma saatleri yüzünden zaten idareten başlamıştım. 1 ay evde oturdum şimdi yine 2 ay oldu bi firmaya başladım. Insan kaynakları, finans ve muhasebe olarak takılıyorum. Henüz tam bir iş bölümü yok çünkü firmadan ayrılacak bazı ayrılacak kişiler var. Ben muhtemelen finans ve ik olarak devam edeceğim, çok az da muhasebe olur belki...