Sgk 2014/2 ne yapar?

Eğitim
Lisans
Bölüm
Ekonometri
Arkadaslar şimdi az çok hangi kurum ne yapacak bellidir. Haziran atamasında bir ay önceden Sgk'nın alım yapmayacağı duyumları vardı. Ben kurumu arayip sormak istiyorum ama nereyi kimi arayabilirim bilmiyorum. Fikri olan var mı?

dpuzede

VİP Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Dumlupınar Ünv.
Bölüm
İşletme
Sgk için sözleşmeli mülakatlı alım yapılacağı söylentileri vardı bi ara. Sonra kapandı mevzu :D eğer o da giderse merkezi atama üç-beş kit kadrosu ve üni memur - vhki kalıyor ki ben iibfnin sonu olarak görüyorum

Eğitim
Lisans
Bölüm
Ekonometri
Sgk için sözleşmeli mülakatlı alım yapılacağı söylentileri vardı bi ara. Sonra kapandı mevzu :D eğer o da giderse merkezi atama üç-beş kit kadrosu ve üni memur - vhki kalıyor ki ben iibfnin sonu olarak görüyorum
Evet bende öyle düşünüyorum. Kasım ayında umarım iibf den alım yaparsa supper olur valla

uludagkamu

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Üni
Uludağ Ünv.
Bölüm
Kamu Yönetimi
Personel eksiği çoktu fakat terör mağdurlarının atamasi sgk ya yapıldığı için pek umut beslememek gerek.

Eğitim
Lisans
Bölüm
Ekonometri
Personel eksiği çoktu fakat terör mağdurlarının atamasi sgk ya yapıldığı için pek umut beslememek gerek.
Bildiğim kadarıyla daha çok hizmetli kadrosuna alınmıştilar. Eleman ihtiyaci da çok olduğu için bence halen büyük bir açık olduğunu düşünüyorum.

işletmeci00

İşletme - 84,3
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
İşletme
Arkadaslar şimdi az çok hangi kurum ne yapacak bellidir. Haziran atamasında bir ay önceden Sgk'nın alım yapmayacağı duyumları vardı. Ben kurumu arayip sormak istiyorum ama nereyi kimi arayabilirim bilmiyorum. Fikri olan var mı?
0312 207 82 14 veya 0312 207 84 34 kesin bilgi verebilirler

işletmeci00

İşletme - 84,3
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
İşletme
sgk personel müdürlüğü kadro şubesine ait yani merkezi alım için talep gönderen yer.

işletmeci00

İşletme - 84,3
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
İşletme
yazmıs bir arkadasımız bu numarayı arayıp ogrenırsenız paylasırmısınız lutfen

Eğitim
Lisans
Bölüm
Ekonometri
İnşallah yememiştir bizi 500 kişilik memur ve icra memuru ne güzel olurdu
Bilemiyorum artik. Aradım dedim alım olacak mı merkezi alım da? Oda dedi olacak. Dedim peki 4001 le mi alım yapılacak yoksa iibf den mi alım yapılacak? Adam da dedi 4001 kullanılmayacak nitelikli kodlarla alım yapılacak. Inşallah güzel bir kadro gelir. Uzun zamandır düzgün alım yapmadı Sgk.

Tgb06

VİP Üye
Kadrolu Üye
Bölüm
İktisat
icra memuru iibf den olacaktır umarım memur alımında önlisansa kayma göstermez

esraaa

VİP Üye
Bölüm
ÇEKO
yoğun falan diyolar ama sınava hazırlanmaya başladığımdan beri aklımdaki meslek icra memurluğu :) çok istiyorum nedense. 3. atamaya kadar merkeziden çıkmazsa belki bize de gelir inşallah