SGK 'cılar Buraya Toplansın Bakalım

Eğitim
Lisans
Üni
Selçuk Ünv.
Bölüm
İşletme
Süreç hakkında bilgisi olan varmı arkadaşlar.evrak teslimi ve işe başlama işlemleri nasıl olacak?

Alesta

VİP Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
Uluslarası İlişkiler
hiç bir bilgim yok:(

Eğitim
Lisans
Üni
Selçuk Ünv.
Bölüm
İşletme
senin de ist. icra mıydı?

Alesta

VİP Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
Uluslarası İlişkiler
yok hocam düz memurluk

Eğitim
Lisans
Üni
Selçuk Ünv.
Bölüm
İşletme
Bize lazım olan bilgiliri nerden ögrencezki aceba?

Eğitim
Lisans
Üni
Marmara Ünv.
Bölüm
Ekonometri
siteyi takip edicez sgk nın sitesini, orada ilan edilecek evrak teslim aşaması falan diye.

Eğitim
Lisans
Üni
Marmara Ünv.
Bölüm
Ekonometri
her kurum kendi sitesinde ilan ediyo diye biliyorum... yani herkes aynı anda işe falan başlamayacak şimdi...belki yaz biter biz işbaşı yapana kadar.yarın kurumu arıycam bişey öğrenirsem yazarım

Eğitim
Lisans
Üni
Selçuk Ünv.
Bölüm
İşletme
tamam sagolasın bende ist ssk arım sorım

Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
İktisat
ist esenyurt sgk ben yarın gıdıp konuşmayı planlıyorum yazarım burdan

umit-ogan

VİP Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
Ekonometri
Benimde ist sgk icra. İletişim kuralım birbirimize yardımcı olalım arkadaşlar. Başka sgk icra kazanan var mı? Varsa direkt özelden msj atsın :)

umit-ogan

VİP Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
Ekonometri
@Demhat @betimleme @umit-ogan @Muhti ve nickini hatırlamadığım tüm temiz kalpli forumdaşlarımı tebrik ediyorum. Başta üzülmedim ama şu an içimde bi burukluk yok değil. İnşallah ben de görürüm, yaşarım o sevinci.
O burukluğu bende gümrükte, 2014/2 de yaşadım. Umarım atanırsınız. Gerçekten çok güzel bir duygu. Allah hepimizin yardımcısı olsun. Allah gönlünüze göre versin inş.

Alesta

VİP Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
Uluslarası İlişkiler
her kurum kendi sitesinde ilan ediyo diye biliyorum... yani herkes aynı anda işe falan başlamayacak şimdi...belki yaz biter biz işbaşı yapana kadar.yarın kurumu arıycam bişey öğrenirsem yazarım
hocam sgk da bir yılı bulmaz gibi geliyo. maglum yoğun

Demhat

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
İktisat
@Demhat @betimleme @umit-ogan @Muhti ve nickini hatırlamadığım tüm temiz kalpli forumdaşlarımı tebrik ediyorum. Başta üzülmedim ama şu an içimde bi burukluk yok değil. İnşallah ben de görürüm, yaşarım o sevinci.
Çok sağol kardeşim inşallah sende kasımda atanacaaksin gönlünü ferah tut kardeşim

Alesta

VİP Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
Uluslarası İlişkiler
sanmam hocam en gec 1 ay diye düsündm bende:) puan kac sizin

betimlemeツ

şimdi o değil de!
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
İktisat
Sana üzüldüm olmadı diye ama uni olacağına azıcık daha sabreder daha iyisi daha hayırlısı olur inşallah diye dua ettim sana ben daha iyi olacağına inandığım için biraz sevindim adına aynısı @Mehmet Aksu içinde geçerli o muhafaza istiyor her yeri yazdı olmadı iyiki olmadı bir kere daha deneyecek ve olacak inşallah. Sende bir kit yakala inşallah içten içe kitcisin sende;)

Allahim o son noktaya darliga getirip pes etmeden sevindiriyor kulunu. Tez zamanda yüzünüz gulsun inşallah

Muhti

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Çanakkale 18 Mart Ünv.
Bölüm
Uluslarası İlişkiler
Kardeşim yaşarsın bu sevinci. Sadece biraz bekleyeceksin. Hayırlısını dile sadece. Allahın bir bildiği vardır. Puanın düşük değil zaten. Elbet atanırsın.