sgk da çalışanlardan yardım istiyorum

Eğitim
Lisans
Bölüm
Ekonometri
Acaba geçen atamada atananlar promosyon yevmiye tarzı ek gelir aldılar mı? Sgk ya atananlar daha önceden almışlar. Acaba 2015/1 de atananlarda alacak mı

Eğitim
Lisans
Üni
Marmara Ünv.
Bölüm
Ekonometri
hakketten kac para alcaz biz biri bisey desede ona gore yerlessek ev bark falan

incir reçelim

Forbidden Zone
Kadrolu Üye
Eğitim
Yüksek Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
İktisat
Son dönem yapılan promosyon anlaşmaları dönemsel taksit şeklinde oluyor ve kuruma yeni başlayan bir personel girdiği süreden sonraki kısmı alabiliyor. bunları burada değil kuruma iş başı yapınca sorarsınız daha sağlıklı bilgi alırsınız.

Son düzenleme:
Eğitim
Lisans
Üni
Marmara Ünv.
Bölüm
Ekonometri
Son dönem yapılan promosyon anlaşmaları dönemsel taksit şeklinde oluyor ve kuruma yeni başlayan bir personel girdiği süreden sonraki kısmı alabiliyor. bunları burada değil kuruma iş başı yapınca sorarsınız daha sağlıklı bilgi alırsınız.
tamam hocam sagolasin

Eğitim
Lisans
Bölüm
Ekonometri
Teşekkürler hocam. Peki bu promosyon olayı bi kereliğine mi alınıyor?

incir reçelim

Forbidden Zone
Kadrolu Üye
Eğitim
Yüksek Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
İktisat
Kurumlar bankalar ile 3 veya 5 yıllık sureler de anlaşma yapıyor sure bitince anlaşmalar tekrar edilir yeni promosyon anlaşması yapılır.

Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
İktisat
Beende sendika parası diye birşey duydum bu ne oluyor? fikrini var mi?

incir reçelim

Forbidden Zone
Kadrolu Üye
Eğitim
Yüksek Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
İktisat
yok sgk da çalışmıyorum :)

sendika parası sendika üyesi memura üç ayda bir yatan 45 liralık bir ücrettir. arkadaşlar biraz sakin iş başından hepsini öğrenirsiniz :)

Son düzenleme:
Eğitim
Lisans
Üni
Dokuz Eylül Ünv.
Bölüm
İktisat
Arkadaslar bu mal bildirim formunu nasil doldurcaz acaba benim ustumde hic malim mulkum yok. Bu formu doldururken nelere dikkat etmeliyim bi yardimci olursaniz cok sevinirim :)

incir reçelim

Forbidden Zone
Kadrolu Üye
Eğitim
Yüksek Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
İktisat
Arkadaslar bu mal bildirim formunu nasil doldurcaz acaba benim ustumde hic malim mulkum yok. Bu formu doldururken nelere dikkat etmeliyim bi yardimci olursaniz cok sevinirim :)
devlet memurları 5 yılda bir aktif ve pasif durumlarını gösterir belge doldurur.
üzerinize kayıtlı gayrimenkül yada nakit para yoksa yazmasınız. borcunuz varsa borcunuzu yazın ( örneğin ; öğrenim kredisi ve katkı kredisi gibi )

Eğitim
Lisans
Üni
Dokuz Eylül Ünv.
Bölüm
İktisat
devlet memurları 5 yılda bir aktif ve pasif durumlarını gösterir belge doldurur.
üzerinize kayıtlı gayrimenkül yada nakit para yoksa yazmasınız. borcunuz varsa borcunuzu yazın ( örneğin ; öğrenim kredisi ve katkı kredisi gibi )
Tesekkurler hocam ogrenim kredisi vardi evet hatirlattiginiz cok iyi oldu. Bisey daha sormak istiyorum hocam. Peki mal bildirim formuna maliyeye olan borclar yaziliyor mu acaba. Yani maliyeye gidip bi borc kaydi cikarttirmama gerek var mi ?

incir reçelim

Forbidden Zone
Kadrolu Üye
Eğitim
Yüksek Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
İktisat
Tesekkurler hocam ogrenim kredisi vardi evet hatirlattiginiz cok iyi oldu. Bisey daha sormak istiyorum hocam. Peki mal bildirim formuna maliyeye olan borclar yaziliyor mu acaba. Yani maliyeye gidip bi borc kaydi cikarttirmama gerek var mi ?
maliyeye borç derken vergi gibi mi ? size uyan borç diye öğrenim kredisi örneğini verdim. herşeyi yazabilirsiniz yeter ki borç olsun :)
mesela arkadaşınıza 20 lira borcunuz var onu bile yazabilirsiniz illa kayıtlı olmasına gerek yok. beyan usulü olduğu için sizin yazdıklarınız geçerli kabul edilir.

Eğitim
Lisans
Üni
Dokuz Eylül Ünv.
Bölüm
İktisat
maliyeye borç derken vergi gibi mi ? size uyan borç diye öğrenim kredisi örneğini verdim. herşeyi yazabilirsiniz yeter ki borç olsun :)
mesela arkadaşınıza 20 lira borcunuz var onu bile yazabilirsiniz illa kayıtlı olmasına gerek yok. beyan usulü olduğu için sizin yazdıklarınız geçerli kabul edilir.
Anladim hocam maliyeden ikametgah degisikligi bildirmedigim icin ceza yemistim de onun icin sordum hocam. Bide biz butun sgk ya atananlar olarak sgk ya belgeleri gonderdkten sonra napicaz surec nasil isleyecek biliyo musunuz ?

incir reçelim

Forbidden Zone
Kadrolu Üye
Eğitim
Yüksek Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
İktisat
Anladim hocam maliyeden ikametgah degisikligi bildirmedigim icin ceza yemistim de onun icin sordum hocam. Bide biz butun sgk ya atananlar olarak sgk ya belgeleri gonderdkten sonra napicaz surec nasil isleyecek biliyo musunuz ?
o kadarını kurumunuz bilir artık :)

Eğitim
Lisans
Üni
Marmara Ünv.
Bölüm
Ekonometri
gencler yahu bizden adli sicil kaydi falanistemiyolarmi ? benimmi gozumden kacti diye korktumda