sgk icra memurluğu istanbul?

Arkadaşlar yeni üye oldum başlıkta bi yanlış varsa kusura bakmayın:)şimdi sgk nın istanbula alacağı icra memurlarının hangi ilçelere dağıtılacağını bilen var mı,nasıl öğreniriz?

eğer istanbul icrayı kastediyorsan 47 kişililk olanı bildiğim kadaryla merkezdekinde kalıosun ama ihtiyaca göre de dağıtıyorlarmş.yaşadgn semte yakın bır yere verebılıyormuş,arkadaşımdan duymuştum

darkness666

İİBF Uzman
Forum Yöneticisi
Arkadaşlar yeni üye oldum başlıkta bi yanlış varsa kusura bakmayın:)şimdi sgk nın istanbula alacağı icra memurlarının hangi ilçelere dağıtılacağını bilen var mı,nasıl öğreniriz?
valla kardeşim tam bilgim yok ama forumda sgk istanbul için bi başlık vardı oraya da sor bi

darkness666

İİBF Uzman
Forum Yöneticisi
evet istanbuldan bahsediyorum.merkezi beyoğlunda onun eğer öyleyse çok kötü olur.
ilçe merkez diye geçiyo istanbulda merkez ilçe olarak ayrım var mı hani büyükşehirlerde merkez ilçe ayrımı vardır

darkness666

İİBF Uzman
Forum Yöneticisi

darkness666

İİBF Uzman
Forum Yöneticisi
M

Misafir Kullanýcý

Misafir
sorduğum hiçbir soruya karşılık bulamayınca online girmemeye karar verdim.. o yardımlaşma ruhunu yakalayamamışız demek tam olarak.

darkness666

İİBF Uzman
Forum Yöneticisi
sorduğum hiçbir soruya karşılık bulamayınca online girmemeye karar verdim.. o yardımlaşma ruhunu yakalayamamışız demek tam olarak.
kardeşim bence önyargıyla yaklasmamak lazım daha dün bi bugun iki burda toparlanmaya basladık yani hepimiz destekle bunun ustesinden gelecez zamanla oturacak her şey

M

Misafir Kullanýcý

Misafir
umarım oturur arkadaşım ama 4 gün kaldı tercihlerin son bulmasına..ondan sonra cvplansada anlamı pek kalmıyor :)

darkness666

İİBF Uzman
Forum Yöneticisi
umarım oturur arkadaşım ama 4 gün kaldı tercihlerin son bulmasına..ondan sonra cvplansada anlamı pek kalmıyor :)
kardeşim geçen atamada incelediğim kadarıyla en düşük sgk ist da kapadı çatalca 83,8 le kapadı galiba bence bu atama 83,2 seviyelerine inecektir diye tahmin ediyorum

darkness666

İİBF Uzman
Forum Yöneticisi
rica ederim ne demek umarım hayırlısı olur bi dahakine online bekleriz