SGK Memur ve İcra Memuru Maaşları

Eğitim
Lisans
Üni
Cumhuriyet Ünv.
Bölüm
İktisat

Man Of Steel

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Yüksek Lisans
Üni
Ankara Ünv.
Bölüm
İktisat
Merhaba arkadaşlar, 2017 temmuz sonrası yeni başlayan SGK memur ve icra memuru maaşları aşağıdaki yazıda yer alıyor. Merak edenler varsa inceleyebilir.

http://www.memurmaaslari.net/sosyal-guvenlik-kurumu-memur-maaslari/

http://www.memurmaaslari.net/sgk-icra-memuru-maaslari/
Yalnız şöyle bir durum da var icra memurlukları özellikle gümrüklerdekiler çok sıkıntılı memurluklardır, rotasyonu boldur ve görevlendirme ücreti de almaz onlar, yolluğu sayıyorlar onda,; ama SGK daki icra memurları gene biraz daha yükü iş yükü olmakla birlikte maaşa ek görevlendirme ücreti de alırlar diye duymuştum, var öyle birşey onlarda, göreve çıktıkları İçin 400-700 tl arası gibi değişiyormuş yerine göre..geçen sene özel ders verdiğim öğrencinin annesi 23 yıllık SGK memuru idi , ondan duymuştum..

Son düzenleme:

Börükan

58'
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
Kamu Yönetimi
Yalnız şöyle bir durum da var icra memurlukları özellikle gümrüklerdekiler çok sıkıntılı memurluklardır, rotasyonu boldur ve görevlendirme ücreti de almaz onlar, yolluğu sayıyorlar onda,; ama SGK daki icra memurları gene biraz daha yükü iş yükü olmakla birlikte maaşa ek görevlendirme ücreti de alırlar diye duymuştum, var öyle birşey onlarda, göreve çıktıkları İçin 400-700 tl arası gibi değişiyormuş yerine göre..geçen sene özel ders verdiğim öğrencinin annesi 23 yıllık SGK memuru idi , ondan duymuştum..
Sgk icrada ek ödeme yok kardeşim maaşı sgk memurundan az bir şey fazla diğer bakanlıklardaki icra memurları göreve çıktıkça para alırlar açıkçası 40 milyar tl ye yakın tahsilat yapan bu memurların hakkı yeniyor ciddi bir zam yapılması lazım ülkede en çok çalışan memur gruplarındandır sgkdakiler düz 657 alıyorlar

Son düzenleme:

Man Of Steel

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Yüksek Lisans
Üni
Ankara Ünv.
Bölüm
İktisat
Sgk icrada ek ödeme yok kardeşim maaşı sgk memurundan az bir şey fazla diğer bakanlıklardaki icra memurları göreve çıktıkça para alırlar açıkçası 40 milyar tl ye yakın tahsilat yapan bu memurların hakkı yeniyor ciddi bir zam yapılması lazım ülkede en çok çalışan memur gruplarındandır sgkdakiler düz 657 alıyorlar
Emre gümrükteki icra memuru da almıyor para 2012 den atanan arkadaşım var orada o da öyle söyledi, işten başını kaldıramıyormuş ama işte SGK da sanırım yukarıda yazdığım gibi maaş durumları ,, ben geçen sene öyle harçlığımı çıkarabilmek adına saatlik matematik dersleri veriyordum bir yandan işte bir öğrencimin annesi SGK da 22 yıllık memurum 23. yılıma gireceğim diyordu, ben de merak edip sormuştum işte, O da icra memurlarının görevlendirme alınca kendisinden 500-600 fazla alabildiğini söylüyordu, varmış öyle bir durum ama varsa forumda SGK da çalışanlar onlar da söyleyeceklerdir kendi bildiklerini , ben duyduğumu yazdım sadece ..