SGK Memur ve İcra Memuru Maaşları

Eğitim
Lisans
Üni
Cumhuriyet Ünv.
Bölüm
İktisat

Man Of Steel

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Yüksek Lisans
Üni
Ankara Ünv.
Bölüm
İktisat
Merhaba arkadaşlar, 2017 temmuz sonrası yeni başlayan SGK memur ve icra memuru maaşları aşağıdaki yazıda yer alıyor. Merak edenler varsa inceleyebilir.

http://www.memurmaaslari.net/sosyal-guvenlik-kurumu-memur-maaslari/

http://www.memurmaaslari.net/sgk-icra-memuru-maaslari/
Yalnız şöyle bir durum da var icra memurlukları özellikle gümrüklerdekiler çok sıkıntılı memurluklardır, rotasyonu boldur ve görevlendirme ücreti de almaz onlar, yolluğu sayıyorlar onda,; ama SGK daki icra memurları gene biraz daha yükü iş yükü olmakla birlikte maaşa ek görevlendirme ücreti de alırlar diye duymuştum, var öyle birşey onlarda, göreve çıktıkları İçin 400-700 tl arası gibi değişiyormuş yerine göre..geçen sene özel ders verdiğim öğrencinin annesi 23 yıllık SGK memuru idi , ondan duymuştum..

Son düzenleme:

Börükan

58'
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
Kamu Yönetimi
Yalnız şöyle bir durum da var icra memurlukları özellikle gümrüklerdekiler çok sıkıntılı memurluklardır, rotasyonu boldur ve görevlendirme ücreti de almaz onlar, yolluğu sayıyorlar onda,; ama SGK daki icra memurları gene biraz daha yükü iş yükü olmakla birlikte maaşa ek görevlendirme ücreti de alırlar diye duymuştum, var öyle birşey onlarda, göreve çıktıkları İçin 400-700 tl arası gibi değişiyormuş yerine göre..geçen sene özel ders verdiğim öğrencinin annesi 23 yıllık SGK memuru idi , ondan duymuştum..
Sgk icrada ek ödeme yok kardeşim maaşı sgk memurundan az bir şey fazla diğer bakanlıklardaki icra memurları göreve çıktıkça para alırlar açıkçası 40 milyar tl ye yakın tahsilat yapan bu memurların hakkı yeniyor ciddi bir zam yapılması lazım ülkede en çok çalışan memur gruplarındandır sgkdakiler düz 657 alıyorlar

Son düzenleme:

Man Of Steel

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Yüksek Lisans
Üni
Ankara Ünv.
Bölüm
İktisat
Sgk icrada ek ödeme yok kardeşim maaşı sgk memurundan az bir şey fazla diğer bakanlıklardaki icra memurları göreve çıktıkça para alırlar açıkçası 40 milyar tl ye yakın tahsilat yapan bu memurların hakkı yeniyor ciddi bir zam yapılması lazım ülkede en çok çalışan memur gruplarındandır sgkdakiler düz 657 alıyorlar
Emre gümrükteki icra memuru da almıyor para 2012 den atanan arkadaşım var orada o da öyle söyledi, işten başını kaldıramıyormuş ama işte SGK da sanırım yukarıda yazdığım gibi maaş durumları ,, ben geçen sene öyle harçlığımı çıkarabilmek adına saatlik matematik dersleri veriyordum bir yandan işte bir öğrencimin annesi SGK da 22 yıllık memurum 23. yılıma gireceğim diyordu, ben de merak edip sormuştum işte, O da icra memurlarının görevlendirme alınca kendisinden 500-600 fazla alabildiğini söylüyordu, varmış öyle bir durum ama varsa forumda SGK da çalışanlar onlar da söyleyeceklerdir kendi bildiklerini , ben duyduğumu yazdım sadece ..

Mimitbiy

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Fırat Ünv.
Bölüm
Kamu Yönetimi
Yeni bilgiler varsa alalım

Eğitim
Lisans
Üni
Sakarya Ünv.
Bölüm
ÇEKO
SGK Yeni atanan memur tayin hakkı var mı eş durumu dışında belli bir yıl geçtikten sonra ?

Eğitim
Lisans
Üni
Sakarya Ünv.
Bölüm
ÇEKO
GİH 7 kadrolu memur demek mi sözleşmeli mi ?

Eğitim
Lisans
Üni
Sakarya Ünv.
Bölüm
ÇEKO
Bu merkezi atqmadaki SGK ya ayrılan kadrolar sözleşmeli mi arkadaşlar ?

Eğitim
Lisans
Üni
Uludağ Ünv.
Bölüm
İşletme
Arkadaşlar Merhaba ;
Ben Sgk da İcra memuru olarak çalışmaktayım sorularınız varsa cevaplayabilirim. Bekar 2.915 TL maaş alır.

Eğitim
Lisans
Üni
Uludağ Ünv.
Bölüm
İşletme
Kurum içi yükselme yok sadece Görevde yükselme var 10 yıl hizmetten sonra müdürlük,müdür yardımcılık sınavına girmeye hak kazanıyorsunuz.

forbidden zone

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
İktisat
GİH 7 kadrolu memur demek mi sözleşmeli mi ?
Memuriyette kadro derecesi olur mühendis ve mufettis uzman g rubu 5 den başlar gih memur lisans 7 den başlar. Pasaport için gerekli olan derece budur. Sıkıntı edeceğim bir konu degil

Son düzenleme:
Eğitim
Lisans
Üni
Uludağ Ünv.
Bölüm
İşletme
Memuriyette kadro derecesi olur mühendis ve s grubu 5 den başlar gibi memur lisans 7 den başlar. Pasaport için gerekli olan derece budur. Sıkıntı edeceğim bir konu degil
Maaşlar bu bantta düşük memur maaşları KİT ler hariç tabi bu dediğimden yan hak yok İcra memuru 5 in altına düşemediği için yeşil pasaport hakkı bulunmamaktadır.

Man Of Steel

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Yüksek Lisans
Üni
Ankara Ünv.
Bölüm
İktisat
kurum içi yükselme imkanı var mı ?
muhtemelen olacaktır hani kurum içi sınavla şeflik müdürlük vs için ilerleyen yıllarda çünkü kadrolu ve kurum da sgk yükselme olmalı diye düşünüyorum

melek-33

VİP Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Mustafa Kemal Ünv.
Bölüm
İktisat
Arkadaşlar 30 yaşını bitirmemiş olmak diyor o zaman 1988 mart Doğumlu olarak başvuru oluyor mu

rammstein85

T.C Çalışma, Sosyal Hizmetler ve Aile Bakanlığı
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme

Ömerasaf

Aktif Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Marmara Ünv.
Bölüm
Maliye
Şu yaş konusu benimde kafamı karıştırdı 88li olarak..aslında hesap belli de başvuru yapmak için kendimi 30a zorluyorum:)