SGK Memur ve İcra Memuru Maaşları

rammstein85

T.C Çalışma, Sosyal Hizmetler ve Aile Bakanlığı
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
Hocam 30 ü aşmamış olmak dediğinde 2019 da aşmış olacaksın dedi bir avukat arkadaş ama bilmiyorum basıl öğreneceğiz
sistemden kendime baktım 33 üm 88 olduğuna göre -3 ordan 30 oluyosun doğru başvurabilirsin 30 bitmemiş oluyor devlet bahçeli den neyim eksik:D

mstfplt16

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
İktisat
Şuan da bu kurumda çalışan memur maaşları ne kadar acaba

mstfplt16

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
İktisat
Bu maaşta temmuz zammı yok galiba

Yagmurzamanı

pencereyi kapama, gök dolabilir içeri...
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
K.Maraş Sütçü İmam Ünv.
Bölüm
İktisat
Sgk'da memurum. Şu an 2971 net maaşım. Eşi calısmayan ve çocuğu olan memur arkadaslar daha cok alıyo tabi

Yagmurzamanı

pencereyi kapama, gök dolabilir içeri...
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
K.Maraş Sütçü İmam Ünv.
Bölüm
İktisat
Çorum hocam. Servise göre degisiyor. Beb ilcede oldugum icin ve 3 memur oldugumuz icin iş bölümü yapamiyoruz her şeye bakılıyor. Bağ-Kur, Gss, Ek-5 , Tarım sigorta, Emeklilik v.s. mevzuat geniş. İllerde servis oldugu için her servis kendi işini yapar, ilce biraz daha zor bana göre

mstfplt16

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
İktisat
Çorum hocam. Servise göre degisiyor. Beb ilcede oldugum icin ve 3 memur oldugumuz icin iş bölümü yapamiyoruz her şeye bakılıyor. Bağ-Kur, Gss, Ek-5 , Tarım sigorta, Emeklilik v.s. mevzuat geniş. İllerde servis oldugu için her servis kendi işini yapar, ilce biraz daha zor bana göre
Bilgilendirme için teşekkürler hocam, zabıt katipliği mülakatım olumlu sonuçlanırsa SGK için uğraşmaya gerek yok o zaman, maaş aynı,iş yükü de benzer muhtemelen

Eğitim
Lisans
Üni
Afyon Kocatepe Ünv.
Bölüm
İşletme
SGK da yeni atananlar göreve başladı mı bilen biri var mı?

Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
SGK da yeni atananlar göreve başladı mı bilen biri var mı?
Hayir malesef daha baslayamadik bi haberde yok sadce bekliyoruz bu seneki fazla uzun surdu gecen en son baslayanlar kasimin ilk haftasi baslamis herhangi bi haberi olanda olursa paylasirsa sevinirim

Eğitim
Lisans
Üni
İnönü Ünv.
Bölüm
Kamu Yönetimi
Arkadaşlar Merhaba ;
Ben Sgk da İcra memuru olarak çalışmaktayım sorularınız varsa cevaplayabilirim. Bekar 2.915 TL maaş alır.
Mrb Hoca ben 2018 kpss lisansta 88.05 aldım doğu ve güneydoğudan sgk gelir mi?Bir soru daham olacaktı ben evliyim ve 1 çocuğum var maaş ne kadar olur acaba?

Eğitim
Lisans
Üni
Afyon Kocatepe Ünv.
Bölüm
İşletme
Hayir malesef daha baslayamadik bi haberde yok sadce bekliyoruz bu seneki fazla uzun surdu gecen en son baslayanlar kasimin ilk haftasi baslamis herhangi bi haberi olanda olursa paylasirsa sevinirim
şimdi başladınız mı.. Ayrıca icra memuru varsa bana özelden ulaşsın işe başlayınca da kurum sohbetinden konuşuruz seminerde falan karşılaşırız:)