SGK Memur ve İcra Memuru Maaşları

Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
Yeni yili bulacak gorunuyor baslama isleri...Yeni başlayan icra memuru 2990 alıyor üstelik BES kesintisi olmadan. Herkes daha çok sanıyordur eminim. Düz memurlar da 70 tl falan ya da lise ise 150 200 düşük alıyordur..ama piyasada işsizlik var.memurluk yine iyi görünüyor.
Memurlar 2970 aliyor icralarda 300 tl fazla aliyor diye duymustum ve malesef ki yeni yila kaldi artik en azindan ilk hafta olsun bari

Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
Memurlar 2970 aliyor icralarda 300 tl fazla aliyor diye duymustum ve malesef ki yeni yila kaldi artik en azindan ilk hafta olsun bari
Son aylarda bes kesintisi olmadigi halde 3000den az yatiyor:))... yeni baslayan lise aday memur 2750 falan aliyor. Bes i sayarsan 2690.mi neydi. Evet 200 250 fazla aliyoruz. Sayarsan.. 2990.. adayligi kalkan da 2995 tl aliyor.. bes i saysan 2920 falan olurdu.

Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
Son aylarda bes kesintisi olmadigi halde 3000den az yatiyor:))... yeni baslayan lise aday memur 2750 falan aliyor. Bes i sayarsan 2690.mi neydi. Evet 200 250 fazla aliyoruz. Sayarsan.. 2990.. adayligi kalkan da 2995 tl aliyor.. bes i saysan 2920 falan olurdu.
Siz calisanmissiniz mudurler falan bilgi alamuyolarlar mi ne zaman baslanir diye

Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
Siz calisanmissiniz mudurler falan bilgi alamuyolarlar mi ne zaman baslanir diye
evet. asaletim tastik oldu. aldığım maaşı yazdım. diğer yeni başlayanlarınkini de yazdım. Maaşların vahametini çoğu bilmiyor malesef. sadece düzenli mesaimiz maaşımız olacak.memurluğun avantajı sadece bunlar... Dışarıda bu kadarı da yok... Müdürler yani il müdürleriyle konuşmak lazım.. Ama bilgileri yok sanıyorum.

Army..

VİP Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
İşletme
evet. asaletim tastik oldu. aldığım maaşı yazdım. diğer yeni başlayanlarınkini de yazdım. Maaşların vahametini çoğu bilmiyor malesef. sadece düzenli mesaimiz maaşımız olacak.memurluğun avantajı sadece bunlar... Dışarıda bu kadarı da yok... Müdürler yani il müdürleriyle konuşmak lazım.. Ama bilgileri yok sanıyorum.
SGK da mesai çok var diye duydum . Ve mesai ücreti de az diye biliyorum . Bu konuda da bilgilendirir misiniz,

Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
SGK da mesai çok var diye duydum . Ve mesai ücreti de az diye biliyorum . Bu konuda da bilgilendirir misiniz,
büyükşehirlerde mesai varsa bilmiyorum. Bizde yok yalnız. en son galibat martta bişeyler yatmıştı. 150 TL falandı. Büyükşehirde görev yapana sorun. Dediğim gibi lise memuru 2800 ancadır. lisans memur 2920 falandır. icra memuru da 2990dı. BES hariç.. en azından benimki öyle 2990..icra.. geçen ay giyim yardımı oldu 40 tl ye yakındı.. Bu tip promosyon maaş farkları arada yatıyor.Sembolik paralar.