SGK Tek Başlık

sgzmst

İİBF Uzman
Forum Yöneticisi
Bilgi,paylaşım,ilan,kadro,atama vb. tek başlıkta lütfen!

darkness666

İİBF Uzman
Forum Yöneticisi

sgzmst

İİBF Uzman
Forum Yöneticisi
2012 son alımda 79-80 civarı puanlar ankarada memur oldu..bu puan zor mu sizce
o zamanki alımla bu zamanki alım arasında uçurum var dostum, Ankarada merkez bir yerde... Ama tercihleri tam doldurmadı isen yaz derim malum iibfden alıyor olabilir yani tercih işi bu :)

sgzmst

İİBF Uzman
Forum Yöneticisi
sgk memur mu başa yazmalıyım icra mı? neden?
O biraz da sana kalmış...Memurluk ile aralarında son düzenleme ile bir maaş farkı kalmadı.Ayrıca yapılan işe göre bu düzenlemeye büyük tepki var.Yeri gelir sahaya inersin haciz için mal takibi falan yaparsın ya da haciz işlemleri yaparsın icra memurluğunda...Ayrıca icrada yükselme nerde ise imkansız gibi bir şey...Memur ise bildiğin masa başı çalışıyor...Gerisi de sana kalıyor bir yerde...

samyelialttantire43

İİBF Uzman
Forum Yöneticisi
arkdaşım icra da ne bileyim ya milletin gidecen öyle eşyasını falan alacan ne kadar kötü bir iş

darkness666

İİBF Uzman
Forum Yöneticisi
teşekkür ederim peki icra ile üni nasıl sıralamalıyım?
sgk icrayla memurluk kokusunda gerçekten de sıralama sana kalmıs hani burda bi sey dersek seni yanıltmıs oluruz. ama üniv. ile sgk arasında da diyebilecegimiz üniv. lerde tayin çok zordur ancak torpille oluyo bildiğim kadarıyla fakat sgk da 2yıldan sonra olma ihtimali daha yüksek tabi su da var sgk üniv.lere gore daha yuksek kapatıyo

Merhaba arkadaşlar bende aranıza yeni katıldım. 82.69 ile SGK ya da İçişleri gelir mi? Özellikle SGK 47 kişi İstanbul için umutlanmalı mıyım?

darkness666

İİBF Uzman
Forum Yöneticisi
Merhaba arkadaşlar bende aranıza yeni katıldım. 82.69 ile SGK ya da İçişleri gelir mi? Özellikle SGK 47 kişi İstanbul için umutlanmalı mıyım?
hoş geldin kardeş. valla biraz zor gibi gorunuyo ama ne olacagı belli degil su an için hayırlısı olsun diyelim ama geçen haziranda en dusuk sgk istanbul çatalcaydı galiba. içişleri biraz daha düşük olabilir sgkya göre

arkadaslar meraba.. önceliğim kocaeli istanbul sgk icra puanm 85 gelme olasılığı kac acaba. umutlanmalımıym

darkness666

İİBF Uzman
Forum Yöneticisi
arkadaslar meraba.. önceliğim kocaeli istanbul sgk icra puanm 85 gelme olasılığı kac acaba. umutlanmalımıym
bence kesinlikle umutlan :D ve muhteşem 7li başlıgına katılın puan branş muh 7li sıranızı yazınız

tesekkurler arkadaslar..umarım hepimizin istediği olur..ilk tercıhım kocaeli ikinci tercihim istanbul icra yalnz il olarak önceliğim olmamasına karsı bursa icrayı ücüncü tercihime yazdktan sonra istanbul sgk memurluklarını yazdm..kafam hala karısık bursa gelirse sevinirmiym bılmıyorm :( icra daha iyi diye duymustum kocaelinde ikamet ettiğim için yakınlıkgından dolayı yazmıs bulundum onuda.. istanbuldaki 47 kişilik kadroda bana yer varmıdır yani sizce :(

darkness666

İİBF Uzman
Forum Yöneticisi
tesekkurler arkadaslar..umarım hepimizin istediği olur..ilk tercıhım kocaeli ikinci tercihim istanbul icra yalnz il olarak önceliğim olmamasına karsı bursa icrayı ücüncü tercihime yazdktan sonra istanbul sgk memurluklarını yazdm..kafam hala karısık bursa gelirse sevinirmiym bılmıyorm :( icra daha iyi diye duymustum kocaelinde ikamet ettiğim için yakınlıkgından dolayı yazmıs bulundum onuda.. istanbuldaki 47 kişilik kadroda bana yer varmıdır yani sizce :(
kardeşim memurluğun hayırlı olsun derim ben sana istanbul için 85 gelir yani