Şimdi Ekip Olma Zamanı...

İİBF

Admin
Yönetici
Bölüm Yöneticisi
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
ÇEKO
Etkin olarak örgütlenmemiz devam ediyor ancak bir ekip değiliz hala... Çünkü sitemizi yöneten yönlendiren arkadaşlarımız yok...
16.800 kişilik Facebook Sayfamız 1638 kişilik Twitter Hesabımız var Sosyal medyayıda kullanabiliriz. Ulaşabildiğimiz herkese bir kişi bile olsa safımıza çekebiliriz...
Ancak geri planda kalan hatrı sayılır arkadaşlarımız nedense çekimser davranıyor...

Önce bir ekip kuralım gerçekten sonra ekip organize etsin forumu facebook'u twitter'i ama Twitter ayrı facebook ayrı forum ayrı telden çalmasın...

Konu gizli forumda sadece mücadele grubu üyeleri görebiliyor her türlü konuda yazabilirsiniz...

Mustor

SMMM/PTT
Yönetici
Forum Yöneticisi
Kadrolu Üye
Eğitim
Yüksek Lisans
Üni
Sakarya Ünv.
Bölüm
İşletme
EVET organize olamadık

HoRoZ'28

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Pamukkale Ünv.
Bölüm
İktisat
Herkes aynı saatte giremiyor bugün pazar belki bundan hafta içi yapsak millet çalışıyor olacak yorgun falan girer mi tabi ki bir çözüm bulmamız lazım

Mustor

SMMM/PTT
Yönetici
Forum Yöneticisi
Kadrolu Üye
Eğitim
Yüksek Lisans
Üni
Sakarya Ünv.
Bölüm
İşletme
neyse bu alıştırma olsun yeni yeni alışıyoruz

Mustor

SMMM/PTT
Yönetici
Forum Yöneticisi
Kadrolu Üye
Eğitim
Yüksek Lisans
Üni
Sakarya Ünv.
Bölüm
İşletme
Hocam Ekibi yönetebilirsiniz aslında potansiyel var ben hala ısrar ediyorum :)
1 kişiyle olamz ki hocam bir ekip kuralım öncesinde kim nasıl twit atılacak organize edicek bunu konuşalım burada işte

HoRoZ'28

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Pamukkale Ünv.
Bölüm
İktisat
Valla benim gözüm yoruldu dostlar bu gecelik benden bu kadar varayım yatayım biraz kafaları dinlendirelim yarın bol fikirli günler inşallah :)

İİBF

Admin
Yönetici
Bölüm Yöneticisi
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
ÇEKO
1 kişiyle olamz ki hocam bir ekip kuralım öncesinde kim nasıl twit atılacak organize edicek bunu konuşalım burada işte
Birkişiyle olmaz ancak aramızdan bir kaç kişi hem facebook hemde twitter sayfalarından bir çok kişiye yazabilir yönetici olması gerek aranızdan birileri...
Şu gizli grubu görecek etkin mücadele edenleri gruba ekleyelim sürekli fikir alışverişinde bulunabiliriz Mücadeleci kitleyle...

Ayrıca istenirse Ben video çalışmalarıda yapabilirim. Daha önceki örnekleri var

Etkinlikleri böyle videolarla Etkinlikleri duyurabiliriz....

sgzmst

İİBF Uzman
Forum Yöneticisi
@İİBF hocam kesinlikle ekip şart, burda zaten forumda önde olan arkdaşşlarımız var onlar daha da organize olabilirler.Ayrıca ben face grubuna katıldım ve imza kampanyası grubuna inan 3 koldan gitmek olmuyor, yetişemiyorum.Bir yerler eksik kalıyor illaki...

İİBF

Admin
Yönetici
Bölüm Yöneticisi
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
ÇEKO
@İİBF hocam kesinlikle ekip şart, burda zaten forumda önde olan arkdaşşlarımız var onlar daha da organize olabilirler.Ayrıca ben face grubuna katıldım ve imza kampanyası grubuna inan 3 koldan gitmek olmuyor, yetişemiyorum.Bir yerler eksik kalıyor illaki...
Hocam Yönetim işini zaten gizli forumdan yapabiliriz. Yeterki hepimizin ilgilendiği bir yer olsun...

sgzmst

İİBF Uzman
Forum Yöneticisi
Hocam Yönetim işini zaten gizli forumdan yapabiliriz. Yeterki hepimizin ilgilendiği bir yer olsun...
Hocam madem gizli forumda belli kimseler var güzel bir işbölümü yapsak daha da sağlam oluruz..

İİBF

Admin
Yönetici
Bölüm Yöneticisi
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
ÇEKO
Hocam madem gizli forumda belli kimseler var güzel bir işbölümü yapsak daha da sağlam oluruz..
o zaman hocam şimdi Facebook Grubu yönetimine

Twitter sayfasına

Forum Admini ve Forum moderatörlerini belirleyelim. Kendi aramızda iş bölümü yapalım...

sgzmst

İİBF Uzman
Forum Yöneticisi
o zaman hocam şimdi Facebook Grubu yönetimine

Twitter sayfasına

Forum Admini ve Forum moderatörlerini belirleyelim. Kendi aramızda iş bölümü yapalım...
hocam ben şu anda facebook grubu ve imza kampanyası grubunda yöneticiyim zaten şimdi buraya da geleyim desem olmuyor.. bence forum ayağı ile sosyal medya ayağı olmak üzere iki ana yapılanma olsun.Her iki tarafa da etkimiz olsun yönetim anlamında ama ağırlığımızı alanlarımza verelim...

İİBF

Admin
Yönetici
Bölüm Yöneticisi
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
ÇEKO
hocam ben şu anda facebook grubu ve imza kampanyası grubunda yöneticiyim zaten şimdi buraya da geleyim desem olmuyor.. bence forum ayağı ile sosyal medya ayağı olmak üzere iki ana yapılanma olsun.Her iki tarafa da etkimiz olsun yönetim anlamında ama ağırlığımızı alanlarımza verelim...
Facebook grubu dediğiniz hangisi hocam.

sgzmst

İİBF Uzman
Forum Yöneticisi

İİBF

Admin
Yönetici
Bölüm Yöneticisi
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
ÇEKO
Harun Senmisin olm niye söylemiyon ya :D :D :D :D

sgzmst

İİBF Uzman
Forum Yöneticisi
Harun Senmisin olm niye söylemiyon ya :D :D :D :D
yok kardeşim ben mesut bozkurt :) harun hocam ile ilk irtibatımız oldu sonra erdem hoca jedinak derken bugün burdayım işte sanırım gereksiz uzattım ben direk ismimi vermden :) :)

İİBF

Admin
Yönetici
Bölüm Yöneticisi
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
ÇEKO
yok kardeşim ben mesut bozkurt :) harun hocam ile ilk irtibatımız oldu sonra erdem hoca jedinak derken bugün burdayım işte sanırım gereksiz uzattım ben direk ismimi vermden :) :)
Tamam hocam sen zaten face sayfasında etkinmişsin... @mustor hocayı ikna etmemiz lazım :)

sgzmst

İİBF Uzman
Forum Yöneticisi

1985

Firedi'nin Kabusu
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
Afiş konusunda destekçinizim, daha önce de göndermiştim biliyorsunuz. Nasıl bir örgütlenme gerekiyorsa daha önce çok çekimser davranmıştım ama cesur davranmanın vakti artık. İnternetim kötü olabilir, şehirdışına on onbeş gün çıktığım oluyor( ki orada internetim hiç yok) ama gerçekten mustor, louis gibi eskiler olacaksa imkanlarım dahilinde sonuna kadar varım.