şimdi ne olacak?

beteriktisat

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
Saka falan sandım bir saat geçti üstünden oturdum bi guzel agladim.rabbim büyük deyip kalktim.ee 83 lerde açıkta kaldı planı olan var mi? Biz şimdi ne halt yicez üstelik yeni sınava bile basvurmamistim...

Mustor

SMMM/PTT
Yönetici
Bölüm Yöneticisi
Eğitim
Lisans
Üni
Sakarya Ünv.
Bölüm
İşletme
Seçici olmazsan 83le girebilirsin biyerlere tabi işletme iktisat ise bölümün

beteriktisat

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
Mustor valla mi işletme bolumum. Nolur olumlu konuş :(nasıl olacak ki bu kadarcık kadroyla.hem kusurat dusuk benim 83.18

Mustor

SMMM/PTT
Yönetici
Bölüm Yöneticisi
Eğitim
Lisans
Üni
Sakarya Ünv.
Bölüm
İşletme
Mustor valla mi işletme bolumum. Nolur olumlu konuş :(nasıl olacak ki bu kadarcık kadroyla.hem kusurat dusuk benim 83.18
düşer oraya kadar seçici değilsen gidersin biyere 82.7 82.8 e kdr atanma ihtimali var

beteriktisat

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
Mustor arkadaşım hic seçici değilim de senin gelen kadro sayısından haberin var demi 350 kadro da nasıl düşecek o kadar..kandirmayalim birbirimizi..şırnak bile yazicam galiba ama pek emin değilim.

Mustor

SMMM/PTT
Yönetici
Bölüm Yöneticisi
Eğitim
Lisans
Üni
Sakarya Ünv.
Bölüm
İşletme
Mustor arkadaşım hic seçici değilim de senin gelen kadro sayısından haberin var demi 350 kadro da nasıl düşecek o kadar..kandirmayalim birbirimizi..şırnak bile yazicam galiba ama pek emin değilim.
ptt yi unutysnz hocam pttde çalışanlar seçici olacaklar snçta 83 üstü kendi memleketinde pttde çalışıyr ztn doğuda 657 dense kendi ilinde ptt çok daha iyi bu arada sen ne akla hizmet yazmadın ptt =)

iibf b grubu için kpss ye girmemeli çünkü gih sınıfı kadroları, taşerona, terör mağdurlarına, gazi şehit yakınlarına, engellilere veriyorlar eğer artarsa lise önlisans iibf 4001 e paylaştırıyorlar olay budur kimse kızmasın gih sınıfı kadrolar uzmanlık gerektirmiyor kimya mezunu maliyede çalışabilir törör mağduru sgk da çalışır.Kendine güvenen A Grubuna hazırlanır tabi A grubu böle artarak alıma devam eder mi orası da meçhul

Mustor

SMMM/PTT
Yönetici
Bölüm Yöneticisi
Eğitim
Lisans
Üni
Sakarya Ünv.
Bölüm
İşletme
iibf b grubu için kpss ye girmemeli çünkü gih sınıfı kadroları, taşerona, terör mağdurlarına, gazi şehit yakınlarına, engellilere veriyorlar eğer artarsa lise önlisans iibf 4001 e paylaştırıyorlar olay budur kimse kızmasın gih sınıfı kadrolar uzmanlık gerektirmiyor kimya mezunu maliyede çalışabilir törör mağduru sgk da çalışır.Kendine güvenen A Grubuna hazırlanır tabi A grubu böle artarak alıma devam eder mi orası da meçhul
mantıklı

beteriktisat

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
Aklıma edeyim ne diye yazmadiysam merkezi gelir dedim aklimca..aklıma tukureyim..şırnak hakkari yazayim mi sence..çok mu kötüdür oralar?ev is yaparım sürekli 2 sene sonrada sınava girerim plana bak ya kız olmasam çok pis kufredesim var!!!

Mustor

SMMM/PTT
Yönetici
Bölüm Yöneticisi
Eğitim
Lisans
Üni
Sakarya Ünv.
Bölüm
İşletme
Aklıma edeyim ne diye yazmadiysam merkezi gelir dedim aklimca..aklıma tukureyim..şırnak hakkari yazayim mi sence..çok mu kötüdür oralar?ev is yaparım sürekli 2 sene sonrada sınava girerim plana bak ya kız olmasam çok pis kufredesim var!!!
iç anadoluda ünvleri yaz neyse daha yeni olay bir hazmedelim knşrz tercih olayını

beteriktisat

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
iç anadolu da mı şaka mısın :) bence hazmet sen bı bunu konusuruz gene saolasın gene de.

kunkules

Yeni Üye
herkese iyi akşamlar arkadaşlar çok kötü bir cuma akşamı yaşadık saat 18:00 den beri ağladım saydım sövdüm sonuç haksızlığa uğramanın vermiş olduğu isyan duygusu =(( yazıklar olsun

a grubundada torpilden kalanlar var ancak. referans olmadı mı a grubu işide zor. anlayacağın iki gruptada iibf bitik.

Mustor

SMMM/PTT
Yönetici
Bölüm Yöneticisi
Eğitim
Lisans
Üni
Sakarya Ünv.
Bölüm
İşletme
iç anadolu da mı şaka mısın :) bence hazmet sen bı bunu konusuruz gene saolasın gene de.
şınak hakkari taban puanlarına bak birde iç anadoludakilerin bak 2013/1 ozaman anlarsın ne demek istediğimi

kunkules

Yeni Üye
benim puanda 83,46 peh peh peh 3. atamada kral diyolardı bize ama ben yine atanamayacağım. sadece istanbul yazıorum oda istanbula sadece 4431 den 5 kişi alınıyo şaka gibi resmen bugün şok yaşadım.allah sabır versin bize ne diyim.