SİTE SAHİBİNİN DİKKATİNE!!!

Eğitim
Lisans
Üni
Kafkas Ünv.
Bölüm
İktisat
Siteye girerken sürekli sayfa hata veriyor, konuya gereken ilgiyi göstermenizi arz ederim.
saygılarımla
@kafkaslı

İİBF

Admin
Yönetici
Bölüm Yöneticisi
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
ÇEKO
Ben bir sıkıntı yaşamadım ulaşamama sorunu yaşayan başka arkadaşımız varmı ?

Bu gibi sorunların genel olarak şu sebeplerden kaynaklanabiliyor...

Aşırı işlemde sunucumuzun korumaları sizin işlemlerinizi saldırı tespit edip geçici engele tabii tutuyor olabilir...
Kullandığınız DNS vs site korumaları tarafından güvenlik sebebiyle engelleniyor olabilir.
Kullanmış olduğu DNS kaynaklı sorun yaşıyor olabilirsiniz...
TTNET kaynaklı sorun yaşıyor olabilirsiniz.

Eğer DNS kullanmıyorsanız modeminize reset atmanızı önerebilirim.

iibfzede

VİP Üye
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
İktisat
türkiye geneli sıkıntı var sanırım kötü şeyler olacak onun önüne geçilmeye çalışılıyor da zor....

rngl

HEYHAT!
Forum Yöneticisi
Bölüm
İşletme
bugün sabahtan beri internetim yavaş benim de. youtube google 1 giriyor 5 girmiyor falan. bi tuhaf.

izmirli

Site Müdavimi
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Bölüm
İktisat
Allah allah ben de 2 gündür internete bağlanma sorunu yaşıyorum. bazı sitelere çok rahat giriyor bazılarına bağlanmıyor. bağlanamayan siteye girdim mi bu sefer bilgisayar hiç bir siteye girmiyor. sorun bilgisayarda mı internette mi anlayamadım gitti :)

Eğitim
Lisans
Üni
Kafkas Ünv.
Bölüm
İktisat
Ben bir sıkıntı yaşamadım ulaşamama sorunu yaşayan başka arkadaşımız varmı ?

Bu gibi sorunların genel olarak şu sebeplerden kaynaklanabiliyor...

Aşırı işlemde sunucumuzun korumaları sizin işlemlerinizi saldırı tespit edip geçici engele tabii tutuyor olabilir...
Kullandığınız DNS vs site korumaları tarafından güvenlik sebebiyle engelleniyor olabilir.
Kullanmış olduğu DNS kaynaklı sorun yaşıyor olabilirsiniz...
TTNET kaynaklı sorun yaşıyor olabilirsiniz.

Eğer DNS kullanmıyorsanız modeminize reset atmanızı önerebilirim.
hiçbirisi değil :mad:
Dns'den sandım gittim dns'yi düzelttim değişmedi,
Başka sitelere girişte sorun yaşamıyorum ama buraya gelince bir yorum yapıyorum cevapla diyorum o arada bağlantısı gidiyor yazdığım yorum boşa gidiyor sayfa uzun süre açılmıyor :mad:
Sorunun siteyle alakalı olmadığı ne malum :confused:
Serverleriniz kaldırmıyordur belki

incir reçelim

.
Kadrolu Üye
Eğitim
Yüksek Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
İktisat
bende sorun yok, ancak genel anlamda nette bir ağırlık var..facebook un görünümü değişmiş hiç beğenmedim.

iibfzede

VİP Üye
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
İktisat
bende sorun yok, ancak genel anlamda nette bir ağırlık var..facebook un görünümü değişmiş hiç beğenmedim.
ptt alımı bitti seni unuttuk gibi olmasın hocam...bu arada ankara karışık derken ne olduğunu neler olabileceğini anladım dehşete kapıldım.

incir reçelim

.
Kadrolu Üye
Eğitim
Yüksek Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
İktisat
ptt alımı bitti seni unuttuk gibi olmasın hocam...bu arada ankara karışık derken ne olduğunu neler olabileceğini anladım dehşete kapıldım.
Yok Hocam sorun yok benim açımdan... Ankara da sular hiç durulmuyor, Rabbim aydınlığa çıkarsın.

Bakalım nereye kadar ve kimlere kadar gidecek. Bazı şeyleri bilmemeyi o kadar çok istiyorum ki bu ara...

iibfzede

VİP Üye
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
İktisat
Yok Hocam sorun yok benim açımdan... Ankara da sular hiç durulmuyor, Rabbim aydınlığa çıkarsın.

Bakalım nereye kadar ve kimlere kadar gidecek. Bazı şeyleri bilmemeyi o kadar çok istiyorum ki bu ara...
eğer ki o şeylerin doğruluğu varsa allah bu ülkenin yardımcısı olsun

Eğitim
Lisans
Üni
Kafkas Ünv.
Bölüm
İktisat
Amin, Bu süreç öyle hemen düzelecek gibi görünmüyor. Allah' ın adaleti şaşmaz ama...
Süreç yüzünden benim de içimi korku kaplıyor. Darbe dönemlerini kötülüyorlar ama eminim darbe dönemlerinde yaşanan tedirginliğin boyutu bu kadar büyük olmamıştır. Şimdi en ufak bir baskıdan tepkiler çok yoğun yaşanıyor, herkes birbirine iletiyor, demokrasi diye çabalayan insanlar bile daha çok ayrıştırıyor.

incir reçelim

.
Kadrolu Üye
Eğitim
Yüksek Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
İktisat
Süreç yüzünden benim de içimi korku kaplıyor. Darbe dönemlerini kötülüyorlar ama eminim darbe dönemlerinde yaşanan tedirginliğin boyutu bu kadar büyük olmamıştır. Şimdi en ufak bir baskıdan tepkiler çok yoğun yaşanıyor, herkes birbirine iletiyor, demokrasi diye çabalayan insanlar bile daha çok ayrıştırıyor.

Ne desek olmuyor, herkes merak ediyor bu durum nereye kadar gidecek...Onlara birşey olmaz olan vatandaşa olur.

Eğitim
Lisans
Üni
Kafkas Ünv.
Bölüm
İktisat
Genel anlamda ağırlığın nedeni twitter yasağı olabilir. Twittera yasak gelince twitter kullanımı rekor kırmış herkes nette olduğu için altyapı kaldırmıyor demekki

incir reçelim

.
Kadrolu Üye
Eğitim
Yüksek Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
İktisat
Genel anlamda ağırlığın nedeni twitter yasağı olabilir. Twittera yasak gelince twitter kullanımı rekor kırmış herkes nette olduğu için altyapı kaldırmıyor demekki

:) bizim millete yasak koyarsan böyle rekor kırar işte.