Site Sorunlarınız [TEK BAŞLIK]

Forum Sistemini Beğendiniz mi ?

• Evet

Kullanılan: 26 60.5%
  • Hayır

Kullanılan: 11 25.6%
  • Kararsızım

Kullanılan: 6 14.0%

• Kullanılan toplam oy
    43

chaborz

VİP Üye
Bölüm
Kamu Yönetimi
bir kişi çok çalıştığı halde 85 de alabilir 80 de. özellikle 2014 sınavında çok çalıştığı halde hakettiğinden çok daha düşük puan alan kişi sayısının az olmadığını düşünüyorum. Mesele kesinlikle sadece kapasite meselesi değil birçok etken var. bence 2014 sınavında en büyük etken soruların kendisiydi,soruların anormaliğiydi. muallakta bırakan soru sayısı fazlaydı.bu yüzden çok çalışmanın yanında şansa da ihtiyaç vardı. KPSS formatını bilen özellikle de 2014 sınavına girmiş olan kişilerin puan konusunda gereksiz tarışmalara gireceğini zannetmiyorum.
haklısın hocam kpss zaten zekayı ölçen bir sınav olmamıştı hiç ama bu sefer çalışmayı da ölçmedi, çalışmanın yanında ciddi olarak şans etkili oldu. benim bir arkadaşım çok az göz attığı halde beni geçti 81 aldı. tarihin arka odasını izliyormuş 3-4 tarih sorusunu (voynuk, efrasiyab, kırımoğlu filan) yapmış o sayede :)
75-90 puan aralığındaki pek çok arkadaş eminim 90+ almayı hak ediyordur aslında. ben hiçbir denemede veya kendi kendime yaptığım geçmiş yılların sınavlarında 92 altında almamıştım. ama sınava tarihle başlayınca o moral bozukluğuyla bu hale düştük. ne diyelim emeğimizin emanetçisi olduğunu söyleyenlerden Allah sorar elbet hesabını...

Eğitim
Lisans
Bölüm
Kamu Yönetimi
Arama işini neden beceremiyorum acaba, mesela DSİ ile ilgili bilgi almak istiyorum, "ara" kısmından çeşitli varyasyonları deniyorum ama olmuyor, hata veriyor veya sonuç alınamıyor. sadece dsi değil önceki arama çalışmalarımda pek başarılı sonuçlanmıyordu.
DSİ ile ilgili yardımcı olabilirim, ne öğrenmek istiyorsunuz? (Özel Mesaj atın burayı kirletmeyelim :)

chaborz

VİP Üye
Bölüm
Kamu Yönetimi
profil detaylarında bazı alanlar neden zorunlu ki?
onları doldurmadan özel başlık da yazamıyorum :/

İİBF

Admin
Yönetici
Bölüm Yöneticisi
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
ÇEKO
Üniversite ve bölüm bilgisi... Eğer gizleyeceksen diğer seçeneğini seçersin.

chaborz

VİP Üye
Bölüm
Kamu Yönetimi
yok maksatım gizlemek değil de hocam bende biraz obsesif bozukluk var
nickimin altında 3 bilgi var ya daha fazla satır görmek hoşuma gitmiyor :D

İİBF

Admin
Yönetici
Bölüm Yöneticisi
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
ÇEKO
Bazı arkadaşlarımız konu mesaj yazamama sorunu yaşıyormuş üyelikleri ve sorunu tam tespit edebilmem için buradan olmuyorsa iletişim kısmından bana yazabilirler mi