Siyasi Parti Üyeliginize Baktınız mı ?

brkygt

İyi Bilinen Üye
Yargitayin sitesinden siyasi parti uyeliginizi sorgulatabiliyorsunuz.

Ben oylesine baktigimda bir siyasi partiye uye oldugumu gordum. Biliyosunuz kamu personel ilanlarinda siyasi parti uyeligi olmamasi sartina siklikla rastlaniyor.

Neyse internette arastirdim, Dilekceyle 6 ay surebiliyormus tabi ki ben bunu goze alamadim.

Noter aracigiyla iptal ettirirsen 2 gun icinde siliniyormus ama onda da bedel 80 tl gibi ucuk bi rakam bunuda es gectim.

Sonra siyasi parti ilce binasina gitmeye karar verdim orda 5 dk.da uyeligim silindi. 15 gune sisteme yansir tahminimce.

Eger sizinde boyle bir uyeliginiz cikarsa hic dilekce falan ugrasmadan direk parti ilce sube baskanligina gidin isleminiz ucret odemeden ve hizli sekilde gerceklesiyor tabi daha hizli olsun istiyorsaniz 80 lirayla birlikte kendinizi bir noterin kucagina birakmaniz gerekiyor.

Son düzenleme:

incir reçelim

Forbidden Zone
Kadrolu Üye
Eğitim
Yüksek Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
İktisat
dikkat edin bu parti üyelikleri sıkıntılı işler. sorgulayın varsa iptal ettirmekte fayda var

HoRoZ'28

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Pamukkale Ünv.
Bölüm
İktisat
:cool:annnuuuuuuwwwwwwwwww baktımda benim yokmuş

chaborz

VİP Üye
Bölüm
Kamu Yönetimi
ben de 2012 yilindan beri malum partinin uyesiymisim hem de memleketimin merkez ilcesinden. 4 yildir istanbuldayim oysa.. ne kadar sahtekar insanlar ya.. isin yoksa simdi Allahin dagindaki ilce secim burosuna git.. Allah belalarini versin.