Sohbet Başlığı

Mustor

SMMM/PTT
Yönetici
Forum Yöneticisi
Kadrolu Üye
Eğitim
Yüksek Lisans
Üni
Sakarya Ünv.
Bölüm
İşletme
Gençlik sohbet kutucuğu var ama forum içinde sohbet daha iyi

Mustor

SMMM/PTT
Yönetici
Forum Yöneticisi
Kadrolu Üye
Eğitim
Yüksek Lisans
Üni
Sakarya Ünv.
Bölüm
İşletme
klasiktir havalardan sulardan konuşarak başlayalım :D bu havaların durumu ne dir yahu ocağın ortasından yaz yaşıyoruzzzz

Mustor

SMMM/PTT
Yönetici
Forum Yöneticisi
Kadrolu Üye
Eğitim
Yüksek Lisans
Üni
Sakarya Ünv.
Bölüm
İşletme
hiç sorma kış bitecek daha gelmedi gelmeden bitiyor işte(ama benim için iyi ilk 4 ay maaş düşük doğalgazı az yakıyorum :)))
oo pttcisin sende glb =) hangi şubedesin hocam memnunmusun

Mustor

SMMM/PTT
Yönetici
Forum Yöneticisi
Kadrolu Üye
Eğitim
Yüksek Lisans
Üni
Sakarya Ünv.
Bölüm
İşletme
oo pttcisin sende glb =) hangi şubedesin hocam memnunmusun
ne yalan söyliyeyim ilk istanbul diye çok zor geldi gelmek ptt istemiyordum ama istanbulda beykozdayım tam bir anadolu şehri gibi istanbuldan uzak sakin evde buldum işe yakın istanbulu sevmeye başladım :)
ptt gelince merkez şubede erkeğiz diye korgo gişeye verdiler akşama kadar onunla uğraşıyorum adliye+belediye +sgk+kaymakamlık+okul+askeri falan ne ararsan bundan da memnunun sağolsunlar eski çalışanlarda iyi çıktı akşam 5 sonra işim bitiyor gişeye geçmedim hiç ama vermelerinide istemiyorum kargoya alıştım(ama herşeyden önemlisi kafa rahatlığı önemli haziranda atanırsam (inşallah ) kaçarım )

Mustor

SMMM/PTT
Yönetici
Forum Yöneticisi
Kadrolu Üye
Eğitim
Yüksek Lisans
Üni
Sakarya Ünv.
Bölüm
İşletme
ne yalan söyliyeyim ilk istanbul diye çok zor geldi gelmek ptt istemiyordum ama istanbulda beykozdayım tam bir anadolu şehri gibi istanbuldan uzak sakin evde buldum işe yakın istanbulu sevmeye başladım :)
ptt gelince merkez şubede erkeğiz diye korgo gişeye verdiler akşama kadar onunla uğraşıyorum adliye+belediye +sgk+kaymakamlık+okul+askeri falan ne ararsan bundan da memnunun sağolsunlar eski çalışanlarda iyi çıktı akşam 5 sonra işim bitiyor gişeye geçmedim hiç ama vermelerinide istemiyorum kargoya alıştım(ama herşeyden önemlisi kafa rahatlığı önemli haziranda atanırsam (inşallah ) kaçarım )
beykoz iyidir hocam zaten memnun olman da iyi ptt zaten genel olarak bankalardan iyidir hayırlısı olsun hakkınızda

bende bekliyrm daha biyere atanamdk hocam özeldeyiz
ozaman inşallah en kısa sürede sende atanırısın kursta hocada söyledi nisan mayıs gibi ptt alım yapacakmış emeklili dolanlar var dedi 9bin civarı + dağıtıcı arkadaşlar için sınav yaptılar birazını gişeye aldılar bişey dönüyor alım olacak büyük ihtimalle

Mustor

SMMM/PTT
Yönetici
Forum Yöneticisi
Kadrolu Üye
Eğitim
Yüksek Lisans
Üni
Sakarya Ünv.
Bölüm
İşletme
ozaman inşallah en kısa sürede sende atanırısın kursta hocada söyledi nisan mayıs gibi ptt alım yapacakmış emeklili dolanlar var dedi 9bin civarı + dağıtıcı arkadaşlar için sınav yaptılar birazını gişeye aldılar bişey dönüyor alım olacak büyük ihtimalle
inşallah hocam

HoRoZ'28

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Pamukkale Ünv.
Bölüm
İktisat
Cok sacma bir program ama kanal 7de giresun bolumu var hehe reklamin iyisi kotusi olmaz

GT-I8150 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

1985

Firedi'nin Kabusu
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
klasiktir havalardan sulardan konuşarak başlayalım :D bu havaların durumu ne dir yahu ocağın ortasından yaz yaşıyoruzzzz
Hem işimden dolayı, hem bağımızdan dolayı bu kuraklıktan çifte zarar göreceğim, buralarda yağmur duasına çıkıldı. :(

Mustor

SMMM/PTT
Yönetici
Forum Yöneticisi
Kadrolu Üye
Eğitim
Yüksek Lisans
Üni
Sakarya Ünv.
Bölüm
İşletme
kuveyt türk 1000 kişi alıyor gençlik haberiniz olsun

incir reçelim

.
Kadrolu Üye
Eğitim
Yüksek Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
İktisat
S.a :) kuraklık çok ciddi sıkıntı dikkat etmek gerekir.