Son Dakika Kamuya alımlar donduruldu.

Eğitim
Lisans
Bölüm
Diğer
2014 mağduru olarak size tavsiyem beklemeyin. Özel de gidin iş bulun. Kendinizi geliştirin. Memurluk bitiyor yavaş yavaş. Sözleşmeli diyorlar küçülme diyorlar. Hayat çok çabuk geçiyor. Dört yılımı KPSS ye verdiğime pişmanım. Şimdiye o sürede çalışsaymışım kredi borcumu da ödermişim para da biriktirirmişim. Hakkımı yiyenlere her gün ileniyorum o ayrı mesele ama kaybettiğim vakitte bir yerde benim tercihim. Yarın ne olacağımız belli değil. Ülkemin geleceğine dair aydınlık günler göremiyorum o yüzden çalışın para biriktirin naçizane tavsiyem. Bulabildiğiniz ilk işe atlayın. Ekmek aslanın midesinde.

Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
Önemli değil seneye de bekleriz yeterki seneye iyi bir kadro sayısı ile çıksınlar temizlesinler çöpleri :) bu adamı da pek önemsmeyin bakınız meb bakanı da alım yapmıca dediği her sene 40 bin öğretmen atadı .

1.2 milyon lisans 2 milyon önlisans lise mezunu adamın parasini gasp edene devlet denir kul hakkından bahsedip el altından adam sokana devlet denir her ile sırf o il de ticaret gelissin bazıları para kazansın ve binlerce işsiz olsun diyene devlet denir kpss kılıf kpss siz aldiklariniz düşük puan la aldiklariniz hakkı olana hakkını vermeyen devletin olduğu bi ulke

Senfoni

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Bölüm
ÇEKO
Mahsus ön lisans ve lise kpss başvuruları bittikten sonra bu açıklama yapıldı neden çünkü insanlar alım çok olacak diye girmeyi düşünmeyenler bile girmek istedi kpss ye ve tabi ki oluk oluk sınav ücreti yatırdılar resmen insanlarla dalga geçiyolar el altından kendi adamlarını alacaklar o yüzden şimdiden kılıfını uydurdular yok alım olmayacak yok cimri davrancaz diye Allah intikamımızı alsın inşallah deli gibi sınava çalıştık puanlar elimizde patladı 2014 2016 alımlarını bile mumla arar olduk

Eğitim
Lisans
Üni
İstanbul Ünv.
Bölüm
İşletme
http://www.bloomberght.com/haberler/haber/1931023-bakan-agbal-ekonomide-karamsarliga-gerek-yok

maliye bakanı karamsarlığa gerek yok demişse yanmışız demektir hepimize geçmiş olsun ayrıca yazıyı okursanız 2009 gibi 2016 yı da kriz yılı ilan etmiş sayın bakanımız.Bence seneye daha fena şeyler olacak mümkün oldukça gereksiz tüketimden kaçının derim hee ayrıca işsiz kalmamaya bakın pardon memur olmak mı dediniz? o artık hayal dostlarım.

kukuleta

VİP Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
İşletme
Önemli değil seneye de bekleriz yeterki seneye iyi bir kadro sayısı ile çıksınlar temizlesinler çöpleri :) bu adamı da pek önemsmeyin bakınız meb bakanı da alım yapmıca dediği her sene 40 bin öğretmen atadı .

Deme öyle deme . 3 yıldır öyle diyorum her beklediğim pişmanlık oldu yaşım da geçti. Öğretmenlere polislere ve sağlıkçılara her zaman kadro var seçimden önce seçimden sonra darbeden önce darbeden sonra hatta foruma girip çıktıktan sonra bile. Yalnız bizim kadro sayımız bi sorun . Hayırlısı

Eğitim
Lisans
Üni
İstanbul Ünv.
Bölüm
İşletme
seneye kadro bekleyenler şimdiden başka iş baksın derim ekonomik krizi iliklerimize kadar hissedeceğimiz sene 2017 dir arkadaşlar.ayrıca memur olunacak bir kurumda kalmayacak,elde kalan 2-3 sağlam kurum da satılacak bunlardan biri de ptt.şuraya link de koyalım sallıyor demesinler:

http://www.hurriyet.com.tr/ozellestirme-torbasi-geliyor-40192844

ayrıca merkezi yerleştirme bitiyor diye bir başlık var bence de artık merkezi yerleştirme diye bir şey kalmayacak her kurum mülakatla alacak hatta cumhurbaşkanı'nın kpss sınavını kaldırılmasını emrettiği herkesin çoktan bildiği bir şey.hepimize geçmiş olsun ben şimdiden smmm belgesi için kasmaya başladım.

hayırlısı olsun

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Kırıkkale Ünv.
Bölüm
Kamu Yönetimi
3 ayri memur alimi vqr anlamadim simdi ucude ayri tercihmi farki nedir aydinlatabilecek olan varmi

Burçin

VİP Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Pamukkale Ünv.
Bölüm
İktisat
Yazacak olan arkadaşlar puanlarıyla hangisini yazacaklarda paylaşırsa fikir edinebilirz