Son Dakika Kamuya alımlar donduruldu.

bogdanbogdanovic

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Muğla Ünv.
Bölüm
İşletme
Arkadaşlar Gümrük 2014 puanı ile kaç kere alım yaptı ?

hayırlısı olsun

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Kırıkkale Ünv.
Bölüm
Kamu Yönetimi
Toplam alım sayısı ile bu sayıları karşılaştırıp inecek puanları aşağı yukarı kestiremez miyiz ? Kesin sonuç elbette vermeyecektir su an kaos ortamını da düşünürsek yüksek puanlar da yazacaktır diye düşünüyorum
Kardesim gumruk zaten b grubundaki en gozde kurum yuksek puanlilar zaten her zaman yazar ama genrlde muayene yazar daha yuksek puanlilar. Bu sefer memurada yuklenme olabilir ama bu sadece bi ongoru kimseyi yaniltmak istemem bu donemde algi operasyonu yapacak kotu niyetliler olabilir dikkat edin kendi niz arastirip saglikli tercih yapin her soylenene itibar etmeyin tavsiyem

Psir

VİP Üye
Eğitim
Yüksek Lisans
Bölüm
Uluslarası İlişkiler
Arkadaşlar donduruldu falan dedilerde. Bence bakanların bu açıklamaları daha önce dediğimiz gibi Kpss'ye çok başvuru olması ve herkesin çok memur atıldı, çok memur alınacak beklentisine girdiğinden dolayı politik olarak yapılıyor. Özellikle lise ve ön lisans düzeyinde bu vardı. Bakınız Gümrük ilanı geldi. Ancak keşke merkeziden sonra gelseydi. En azından önümüzü görürdük. Şimdi herkes ikisine de baş vuracak. Aramızdan her ikisini kazanan da çıkacak. Nasıl olacak bilmiyorum. :naslyany:

Son düzenleme:

Psir

VİP Üye
Eğitim
Yüksek Lisans
Bölüm
Uluslarası İlişkiler
Inter her konuda dediğin çıkıyor sözleşmeli alım yazıldığı zaman yanlışlıkla yazmışlardır demiştin o da doğruydu bundan sonra dediklerini hep dikkate alacam.
Lehimize ümit ediyorum. En azından öyle olması yolunda umut taşıyorum. :)

Glcan90

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Üni
Kocaeli Ünv.
Bölüm
ÇEKO
2014 teki gümrüğün iki alımının da taban puanları forumda ya da başka bi yerde var mı arkadaşlar varsa link atabilir misiniz

bogdanbogdanovic

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Muğla Ünv.
Bölüm
İşletme
2014 teki gümrüğün iki alımının da taban puanları forumda ya da başka bi yerde var mı arkadaşlar varsa link atabilir misiniz
Memur için olanları hemen yazabilirim

2015 1/B 130 kişi için 391.kişi puanı 82.92
2015 2/B 150 kişi için 450.kişi puanı 83.61

Madame Bovary

Tüketici Hekem Heyeti Raportörü
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
Şu an çalışıyorum ama siz atanamayan kardeşlerimi gördükçe eski hallerim geliyor aklıma lanet olsun böyle düzene !!!

Cekonil

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
ÇEKO
Arkadaşlar donduruldu falan dedilerde. Bence bakanların bu açıklamaları daha önce dediğimiz gibi Kpss'ye çok başvuru olması ve herkesin çok memur atıldı, çok memur alınacak beklentisine girdiğinden dolayı politik olarak yapılıyor. Özellikle lise ve ön lisans düzeyinde bu vardı. Bakınız Gümrük ilanı geldi. Ancak keşke merkeziden sonra gelseydi. En azından önümüzü görürdük. Şimdi herkes ikisine de baş vuracak. Aramızdan her ikisini kazanan da çıkacak. Nasıl olacak bilmiyorum. :naslyany:
http://www.memurlar.net/haber/618371/ Bir de Başbakanın böyle bir açıklaması var.Ayrıca Maliye Bakanı da 60 bin alım yapılacak 2017'de demiş.Bu sayız az değil mi sizce?

Psir

VİP Üye
Eğitim
Yüksek Lisans
Bölüm
Uluslarası İlişkiler

kukuleta

VİP Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
İşletme
2016 için 70 bin denmişti bize ne kadarı geldi elle sayamadık bile ... yarısı öğretmen polis sağlık derken inanmayın onların verdiği sayıya

Cekonil

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
ÇEKO
Hiç içinden çıkamadım bu açıklamaların zaten.Bekleyip göreceğiz mecbur Aralık sayısından belli olur.

Eğitim
Ön Lisans
Üni
Kanuni Ünv.
Bölüm
Diğer
Arkadaşlar 86,90 ile muayene gelir mi sizce ne dersiniz

Yunusemre06

Nasıl olacak bu işler ?
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Selçuk Ünv.
Bölüm
İşletme
Arkadaslar ben anlamıyorum malesef nasıl bir kadro bu 86 puan ile başvuru yapayım mi yoksa beklemeye devam mı edeyim maaşları ne kadar ankaraya atanabilir miyim muayenemi iyi oluyor kafamda deli sorular aydınlatacak biri var mı acaba