Son Zamanlarda Artan Kavga/Gürültü/Tartışma Üzerine Uyarı ve Rica [İİBF AİLESİ]

1985

Firedi'nin Kabusu
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
Arkadaşlar herşeyden önce biz bir aileyiz, elbettea ile içinde tartışmalar yaşanacaktır ANCAK bir aile olabilmenin en temel şartlarından birisi birbirine düzgün davranmaktır. Herkes stresli, herkes gergin, atananı da atanamayanı da ama bu hakaret etmeye bahane değil. Evet, zor bir süreç geçiriyoruz ama hatırlıyor musunuz gudubet.netten neden ayrılıp buraya geldik? Alanen 4001'in kayırıldığını, 4001'in gelip küfrettiğinde İİBFli yanıt verdiğinde 4001'in korunup İİBFli'ye ağır cezalar verildiğini, İİBF'nin haber yapılmadığını falan? Nerelerden nerelere geldik farkında mısınız? Birbirimizin kıymetini bilelim lütfen artık.

Kantarın topuzunu kaçıran edep adap haya bilmez küfürbazlara, 4001-3001ler'e (%99'u provakasyon + bilgi çalmak için geliyorlar. Ne oldukları belli) özetle ailenin huzurunu kaçırmak isteyen kimseye eyvallah demeyeceğiz.

Kimseyi banlamak müdahale etmek istemiyoruz aslında. Ama özel veya normal mesajla hakarettir, tehdittir, küfürdür, başka sitelerde arkamızdan küfredip buralarda yüzümüze gülmektir, 3001-4001 provakasyonudur, kurumlara hakarettir bunlar aile içi huzuru bozan davranışlardır. Tartışma aile içi olacaktır ama işin içine hakaretler, küfürler veya karşı cinse edilmemesi gereken laflar karışırsa veya aileye mensup olmayan torba kod provakatörleri gelirse KALICI bir şekilde o kişiyi uzaklaştırmaya MECBURUZ.

Ağzımızın tadı hiç bozulmasın, ailemiz hep huzurlu ve mutlu olsun. Hepimizin ortak paydası olan bu siteyi korumak, güzelleştirmek ve geliştirmek de İİBF'ye hizmettir. Güzelleştiren herkese de sonsuz teşekkürler.

Sedat

% 100
Mücadele Grubu
aile felan değiliz biz bir amaç etrafında toplanmış kişileriz. aile olsak atandıktan sonrada devam eder kişiler mücadeleye ama öle bi şey olmuyor onu bırak atanmamış kişiler bile destek vermiyor yapılanlara herkes kendi havasında bir şeyler yapalım diye sözde geldik buraya anca forumda geyik çeviriyoruz.

başlık açtık sabah etkinlik için başka seylere yazı yazan kişiler başlığımıza uğramadı bile :D
twitter üzerinden bir haftadır yoğn olarak uygulam doğrultusunda etkinliği duyurmaya çalıştım. bu bir haftadır belli olan bi şey Facebook sayfasında bi tane bile etkinlik için paylaşım yapılmadı. iibf rağmen bi şeyler yapmaya çalışıyoruz ne acı

s,zde burda yok küfür etmişler yok bi şey etmişler dirlik huzur bozuyorlar diyorsunuz bana saçma geliyor bu yazılanlar atarsın banı olay biter ama yönetim kadrosu birbirinden o kadar kopuk ki birinin attığı banı biri son veriyor. sorguluyor yaptığı işi eğer sorgulanacaksa yetki verilmeyecek boş işlerle uğraşmaya devam yarınlar çok güzel çünkü

1985

Firedi'nin Kabusu
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
Her atanan bırakıp gitmiyor Sedat, atanıp gidenleri ise kendi adıma affetmiyorum ki 4001 kadar bile değeri yok öküz oldu, menfaat bozuldu diyen insanın nazarımda.

Defalarca mücadele grubu, facedeki iibfliler sayfası, burası birlikte hareket etsin ,bura tek internet sitesi, face sayfası bu siteyle paralel bir yer, 4001'den gizli yürütülecek çalışmalar ise mücadele grubunda belirlensin dedim. Ama egolar çarpışıyor, mücadele değil ; ki egoların çarpıştığı yerde de dirlik olmaz, başarı gelmez.

Yönetim arasında fikir ayrılığı da giderildi Sedat. 4001,3001 propagandası yapanlar, arkamızdan başka sitelerde küfredenler, özelden terbiye seviyesini aşanlar üstüste geldi. . Küfür, hakaret, cinsiyetçi aşağılayıcı sözler, 4001-3001 propagandasının affı yok hocam. Ağzımızın tadı bozulmasın diye uyarı yazdık, birlik mesajı verdik. Hata mı ettik hocam?

incir reçelim

Forbidden Zone
Kadrolu Üye
Eğitim
Yüksek Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
İktisat
kavga mı var ne oluyor

1985

Firedi'nin Kabusu
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
dün sen başka bi başlık açmıştın intifida torpili nerden diye yanılmıyorsam ?
Başlık açtım, bir daha rüyasında bile giremeyecek yalnız buraya çünkü hakaretin küfürün ve arkadan konuşmanın affı yok. Bazı sıkıntılar çözüldü, isabet oldu o başlık da.
@incir reçelim: Ptt başlığı ardından başka hadiseler falan... Halloldu ama bir daha sıkıntı yaşanmaması adına başlık açtık...

1985

Firedi'nin Kabusu
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
yok senin attığın banı kimsenin kaldırmaması lazım yani senin emeğin çok büyük o acıdan soyledim dün yoğunlukta yazamadım da ondan
Çözdük hocam o sorunu da. :) Sağolasın, cümlemizin emeği çok sitemizde hocam. Herşey daha güzel olacak bundan sonra inancım hala tam.

incir reçelim

Forbidden Zone
Kadrolu Üye
Eğitim
Yüksek Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
İktisat
Sakin olmak gerekir. Atanıpta kalan olur inş :)

Sinirler geriliyor belirsizlik oldukça, biraz daha sakin yaklaşmak gerekir söylenen sözlere. Ortak bir amacınız var oda ; Atanmak

erdemayaz

İyi Bilinen Üye
Mücadele Grubu
walla ben etkinliklere katılırdım ama kaldığım yerde net yok, anca işte ucuz bi net cafe bulduk şimdi yoksa saati 2.5 tl ye internet vardı,oraya da bi kere gittim ( fiyatını 1 tl sandığım için normal şekilde bi gittim :p )

zaten çarşamba günü de teslim olcam birliğe,anlayacağınız beni ağustosa kadar maruz görün,bu arada da hakkınızı helal edin,az bilgi öğrenmedim burdan :)

herkes sağlıcakla kalsın :) vatan borcu namus borcu demişler :)

kpsszede

Bu da mı Gol Değil
Forum Yöneticisi
walla ben etkinliklere katılırdım ama kaldığım yerde net yok, anca işte ucuz bi net cafe bulduk şimdi yoksa saati 2.5 tl ye internet vardı,oraya da bi kere gittim ( fiyatını 1 tl sandığım için normal şekilde bi gittim :p )

zaten çarşamba günü de teslim olcam birliğe,anlayacağınız beni ağustosa kadar maruz görün,bu arada da hakkınızı helal edin,az bilgi öğrenmedim burdan :)

hayırlı tezkereler

Mustor

SMMM/PTT
Yönetici
Bölüm Yöneticisi
Eğitim
Lisans
Üni
Sakarya Ünv.
Bölüm
İşletme

hayırlı teskereler

1985

Firedi'nin Kabusu
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme

Kim metin yazıp hocam sen de yaz diyip çifter çifter göndereceğiz :( Tek dişi kalmış canavarım artık 2012 dönemi için :(

Allah yolunu açık etsin, sağsalim git, sağsalim gel kardeşim. Kıbrıs'a gidiyorsan benden ayrıca selam götür, 2.5 duyunca aklıma Kıbrıs geldi direkt...

Sedat

% 100
Mücadele Grubu

Askerlik değil tatil : ]
Hayırlı teskereler

beterböcek

beter1böcek
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
hayırlı teskereler şimdiden...

İİBF

Admin
Yönetici
Bölüm Yöneticisi
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
ÇEKO
Konu günceldir.

Birçok sorunu yönetime iletmeden çözebilirsiniz... Mesela kullanıcı adını tıklayarak engellemek gibi...

engel.png

Yukarıda emektar bir üyemizin profil panelinden örnek verdim... görüldüğü şekilde üyeleri engelleyebilirsiniz...

Bu şekilde ilgili kişinin size yazmasını engelleyebilir. Rahatsız edici mesajlarından arınabilirsiniz.

Son düzenleme:

iibfzede

VİP Üye
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
İktisat
bu bir mesaj mı başgan:)

beterböcek