sonuçlar açıklansın!!

elf

Yeni Üye
Arkadaslar geçmiş dönemlerde hemen açıklanmışmıydı ölücem artık meraktan:((

incir reçelim

Forbidden Zone
Kadrolu Üye
Eğitim
Yüksek Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
İktisat
Bu kadar da acele etmeyin hele 24 saat geçsin :)

vahican85

Site Müdavimi
Kadrolu Üye
Arkadaslar geçmiş dönemlerde hemen açıklanmışmıydı ölücem artık meraktan:((
puanın beklentisi olunca insan merak eder heycanlanır. normaldir. Sabır biraz arkadaşım... ben rahatım beklenti olmayınca ....

işletme19

Ever or Never
Eğitim
Lisans
Üni
Uludağ Ünv.
Bölüm
İşletme
puanın beklentisi olunca insan merak eder heycanlanır. normaldir. Sabır biraz arkadaşım... ben rahatım beklenti olmayınca ....
beklentim yok demek? tcdd içinde mi veya doğu içinde mi heyecan yok ? :)
bende var valla. olsada olmasa da ne yapalım umutlarımızı da öldürmedik ya
bura olmassa başka yer artık :)

vahican85

Site Müdavimi
Kadrolu Üye
beklentim yok demek? tcdd içinde mi veya doğu içinde mi heyecan yok ? :)
bende var valla. olsada olmasa da ne yapalım umutlarımızı da öldürmedik ya
bura olmassa başka yer artık :)
yüzdelik dilime vurunca oran düşük ilk defa yüksek puanlılar görünce şansım azalıyor... daha mı duruyonuz diyorum :) hayırlısı yarın hedef büyük bakalım bir sürü test çözmem lazım eksiklikler öyle işte ne bilim dstm. bir 83 84 puanımız olsa heycanım çok olurdu :)

Valla son 2 atamadir ertesi gün açıklanıyor umut etmiyoruz belki ama bi supriz olur mu diye de bekliyoruz cok kötü bi döneme denk geldik bu puanlarla atanamamak aklima bile gelmezdi ama tevekkül etmek gerek yoksa hayattan bi beklentimiz kalmaz..Mevlam neyler neyler se güzel eyler en iyisi ona siginmak..

elf

Yeni Üye
Valla son puanlar r ertesi gün açıklanıyor umut etmiyoruz belki ama bi supriz olur mu diye de bekliyoruz cok kötü bi döneme denk geldik bu puanlarla atanamamak aklima bile gelmezdi ama tevekkül etmek gerek yoksa hayattan bi beklentimiz kalmaz..Mevlam neyler neyler se güzel eyler en iyisi ona siginmak..
Ertesi gün açıklanıyormuydu bende hafıza falan kalmadı da:( insallah rabbim bu hayırlı günde herkese gönlündekini versin

Son 1 saat ve cok merak ediyorum ilk tercihimi benden yuksekler tercih etti mi makul old. düşünüyorum uyumazsam 1saat sonra soracagim sizlere arkadaslar ramazan ayinin bereketi bu atamalara da yansisa keşke de 82 kusurlerin de yüzü Gülse.

Kenantur

Aktif Üye
heyecan dorukta tek tercihle beklemedeyim :)

Simdi baktim 2013/1 3 temmuzda basvurular bitmis 4 temmuzda 18:30 da aciklanmis 2013/2 de 27 kasımda basvurular bitmis 28 kasimda aciklanmis..biri de bana dese hazirligini yap diye sevinse bu garip de:)

incir reçelim

Forbidden Zone
Kadrolu Üye
Eğitim
Yüksek Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
İktisat
eğer ösym beklentileri karsılarsa yarına açıklanması gerekir. zira artık açıklamak çok kolay.

Pablo

VİP Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
Maliye
LYS gibi sahura doğru açıklarlar bence