Sosyal Güvenlik Denetmen yardımcısı

silah23

Yeni Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Ankara Ünv.
Bölüm
İşletme
arkadaşlar merhaba. yardımınıza ihtiyacım var. sgk denetmen yard. mülakat listesine girdim. 85 p3 puanım var merkezi atamada 4001 kadrolarını yazmayı düşünüyorum ama merkezi atamayla atanırsam aynı zamanda mülakat olumlu sonuçlanırsa sgk seçme ihtimalim var mı? kafam çok karıştı lütfen bilen biri beni aydınlatabilir mi? :aglyrmngaa:

BeyazıT

Spor Genel Müdürlüğü
Eğitim
Lisans
Üni
Akdeniz Ünv.
Bölüm
İktisat
arkadaşlar merhaba. yardımınıza ihtiyacım var. sgk denetmen yard. mülakat listesine girdim. 85 p3 puanım var merkezi atamada 4001 kadrolarını yazmayı düşünüyorum ama merkezi atamayla atanırsam aynı zamanda mülakat olumlu sonuçlanırsa sgk seçme ihtimalim var mı? kafam çok karıştı lütfen bilen biri beni aydınlatabilir mi? :aglyrmngaa:
4001 ler zaten gelmez hocam :) Kyk lar gelebilir :)

Eğitim
Lisans
Üni
Bülent Ecevit Ünv.
Bölüm
İşletme
85 P3 den bahsediyor neden kyk yazsın vakıflar genel müdürlüğü var spor genel mudurlugu var milli piyango idaresi var iyi sehirlerin üniversiteleri bile bence kyk dan daha ıyı bır bayan ıcın hele nöbet bence bir bayan ıcın cok zor olacaktır. hem maası hem olanakları ıyı olan yerler varken bence. Ben tercih yapmıyorum zaten PTT genel mudurlukte Memurum ama bence bu puan kyk da oldurulmemelı.

Eğitim
Lisans
Üni
Bülent Ecevit Ünv.
Bölüm
İşletme
Sahsen benım 85 Puanım olsa ve diğer ihtimal ve son atamayı dusunerek sgm, milli piango idaresinden bir kombin yapar. En kötü illerini de en sona yazardım. yasanılacak bir ilinde unıversıtesını yazardım. Bu alımla bence cok yuksek ıhtımalle bu bolumlere atanırsın .Olmadı acıktann alım olmadı son alım. Bunlar bizim grsler top sende. Nasibin önüne kimse gecemez :)