...şöyle birşey yapalım...

muhtarrr42

VİP Üye
Mücadele Grubu
Eğitim
Lİsans Üstü
Üni
ODTÜ
Bölüm
Lojistik Yönetimi
örnegin yarın haftabaşı ve bazı ilanlar olcaktır muhakkak..bakalım yarınki ilanlar hangimizi ilgilendircek..sydv ler pomem botaş gümrük ptt söz memur...vs...burdan paylaşalım..kimi ilgilendiriyosa o yazar belki paylaşımlarla bi faydamız dokunur birbirimize..gün sonunda ilanlar tırt çıkarsa şükür der :) bir sonraki günü bekleriz..

İİBF

Admin
Yönetici
Bölüm Yöneticisi
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
ÇEKO
Bizler zaten DPB sitesinden Takip edip foruma taşımaya çalışıyoruz... İlan takip başlığı açılsa böyle de iyi olur ... :)

muhtarrr42

VİP Üye
Mücadele Grubu
Eğitim
Lİsans Üstü
Üni
ODTÜ
Bölüm
Lojistik Yönetimi
Bizler zaten DPB sitesinden Takip edip foruma taşımaya çalışıyoruz... İlan takip başlığı açılsa böyle de iyi olur ... :)
evet öyle var.ama benim dedigim hani üyeler ile ilgili bi arkadaşımız şu ilana başvuruyorum demesi ve sonucu bize bildirmesi..tecrübeleri ile birlikte ama bu başlık pek ilgi görmez derseniz başlıgı silebilirsiniz...biraz eglence biraz paylaşım olur diye düşündüm

beterböcek

beter1böcek
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
sydv de yozgat şefaatli ile ilgli bir ilan vardı açıkçası başvurmayı düşündüm ama napsam bilemedim. sanki garantisi yok gibi geliyor aslında uğraşmak istediğim bi alan
garantisi yok derken?

İİBF

Admin
Yönetici
Bölüm Yöneticisi
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
ÇEKO
yok estağfirullah... başlığı silmeye gerek yok. Ben fikir söyledim sadece... Güzel düşünceniz.

Kafkaslı

Üyeliği İptal Edildi
ben SYDV ilanı olsa da başvursam diye dört gözle bekliyorum siz başvurmaya çekiniyorsunuz. :(
Dodurga SYDV'ye evrak teslimine gittim kaymakam iktisatçıyım diye evrakları kabul etmedi :'(

muhtarrr42

VİP Üye
Mücadele Grubu
Eğitim
Lİsans Üstü
Üni
ODTÜ
Bölüm
Lojistik Yönetimi
ben SYDV ilanı olsa da başvursam diye dört gözle bekliyorum siz başvurmaya çekiniyorsunuz. :(
Dodurga SYDV'ye evrak teslimine gittim kaymakam iktisatçıyım diye evrakları kabul etmedi :'(
peki sormadınız mı hangi bölüm istersiniz diye:)

betimlemeツ

şimdi o değil de!
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
İktisat
Şefaatli nüfusuna mı kayıtlısın:ssrtcbya:
iki üç kere kontrol ettim 5 yıl ikamet etme sözü istiyor ikametgah göremedim. o yüzden biraz başvursam mı oldum.

ben incele derim o zaman bende ne yapsam bilmiyorum yarın başvuru son bugün gördüm:(

peter keating

VİP Üye
Kadrolu Üye
Bölüm
İşletme
iki üç kere kontrol ettim 5 yıl ikamet etme sözü istiyor ikametgah göremedim. o yüzden biraz başvursam mı oldum.
"Alımı gerçekleştirilecek personel için Şefaatli Nüfusuna kayıtlı olduğunu gösterir belge" diyor. Oraya alınacak kişi bellidir muhtemelen. Kafkaslı gibi gidip sorunlarımızı anlatsan da iyi olurmuş o ayrı:)

muhtarrr42

VİP Üye
Mücadele Grubu
Eğitim
Lİsans Üstü
Üni
ODTÜ
Bölüm
Lojistik Yönetimi
ben botaşa başvurdum her yer düşük kapadı konya 87 ile kapattı..şimdi merak ediyorum o 90 puan ile başvuranlar merkezide seçim yapcaklarmı diye...yada mülakata gitceklermi..hayırlısı olsun bakalım takipini etcem ama.

betimlemeツ

şimdi o değil de!
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
İktisat
"Alımı gerçekleştirilecek personel için Şefaatli Nüfusuna kayıtlı olduğunu gösterir belge" diyor. Oraya alınacak kişi bellidir muhtemelen. Kafkaslı gibi gidip sorunlarımızı anlatsan da iyi olurmuş o ayrı:)
vardır bi hinlik diyordum çıktı işte:D ikametgah kelimesine odaklanınca dikkat etmedim demek ki:) afedersiniz

beterböcek

beter1böcek
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
ben botaşa başvurdum her yer düşük kapadı konya 87 ile kapattı..şimdi merak ediyorum o 90 puan ile başvuranlar merkezide seçim yapcaklarmı diye...yada mülakata gitceklermi..hayırlısı olsun bakalım takipini etcem ama.
emin ol takır takır başvuracaklar...takip edip sinirini bozma ben söyleyivereyim sana...

Kafkaslı

Üyeliği İptal Edildi
daha inandırıcı olmuştur..
ama inandırıcı olsun diye çaba harcamadım ki özellikle yaşadığımız atama sıkıntısını anlattım, İİBF mezunlarının kadrolarına bir fizikçi kimyager atanıp bizim yaptığımız işi yapabileceklerini düşünürken biz neden sosyoloji mezununun yaptığı işi yapamayalım dedim. Görev tanımını okutturdu ben de hane ziyaretleri yapmak ya da gelir testi yapmak bir İİBflinin yapamayacağı bir iş değil dedim.