Spor Haberleri

İİBF

Admin
Yönetici
Bölüm Yöneticisi
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
ÇEKO
-Spor Haber Takip Bölümü-

Son Dakika Spor haberleri - Transfer Haberleri - Klüplerden Haberler - vs...

İlgili Forum Başlığında Spor Gündemini Takip Etmek için Konuyu Takip Edebilirsiniz.

İİBF

Admin
Yönetici
Bölüm Yöneticisi
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
ÇEKO
Cüneyt Çakırın Yönettiği Şampiyonlar Ligi Kupasını Barcelona Kazandı...

Cüneyt Çakır özellikle Juventus taraftarı tarafından sürekli protesto edildi.

incir reçelim

Forbidden Zone
Kadrolu Üye
Eğitim
Yüksek Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
İktisat
Cüneyt Çakır çok kötü maç yönetti. Juventusun sertliğine prim verdi ve tekmelere çok fazla müsade etti. Barça yenilseydi Cüneyt Çakıra bir daha üst düzey maç vermezlerdi.

Tebrikler Barça :)

A

ali20

Misafir
Cüneyt Çakır çok kötü maç yönetti. Juventusun sertliğine prim verdi ve tekmelere çok fazla müsade etti. Barça yenilseydi Cüneyt Çakıra bir daha üst düzey maç vermezlerdi.

Tebrikler Barça :)
bence cok iyi yönetti.final macında o kadar sertliğe müsamaha gösterilebilir hocam .o adrenalinle sahada adam kalmaz kart görmeyen :)

incir reçelim

Forbidden Zone
Kadrolu Üye
Eğitim
Yüksek Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
İktisat
bence cok iyi yönetti.final macında o kadar sertliğe müsamaha gösterilebilir hocam .o adrenalinle sahada adam kalmaz kart görmeyen :)
vidalin pozisyonlarına çok fazla müsamaha etti ama :) ayrıca faullerden sonra verilen avantaj pozisyonlarının hepsini es geçti ki çoğu kartlık pozisyondu.

Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
vidalin pozisyonlarına çok fazla müsamaha etti ama :) ayrıca faullerden sonra verilen avantaj pozisyonlarının hepsini es geçti ki çoğu kartlık pozisyondu.
dediğin gibi çok iyi bi maç yönetemedi ama maça da pek etkisi olmadı bence.

incir reçelim

Forbidden Zone
Kadrolu Üye
Eğitim
Yüksek Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
İktisat
dediğin gibi çok iyi bi maç yönetemedi ama maça da pek etkisi olmadı bence.
özellikle golü iptal etmesi sonucu maçın sonucuna yönelik etki etmedi. benim tek kızdığım nokta italyan sertliğine fazla müsamaha göstermesi. tatlı sert illaki olacak ama özellikle çok adamla kontraya çıktıkları her pozisyonlarda tekmeler hava ucuştu. hatta bir pozisyonda iki kere ayağına bastılar barçalı oyuncunun suarezdi galiba.

Barça aldı iyi ki hak eden almış oldu :)

Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
özellikle golü iptal etmesi sonucu maçın sonucuna yönelik etki etmedi. benim tek kızdığım nokta italyan sertliğine fazla müsamaha göstermesi. tatlı sert illaki olacak ama özellikle çok adamla kontraya çıktıkları her pozisyonlarda tekmeler hava ucuştu. hatta bir pozisyonda iki kere ayağına bastılar barçalı oyuncunun suarezdi galiba.

Barça aldı iyi ki hak eden almış oldu :)
heralde final maçı olduğu için böyle müsamaha gösterdi. adamlar suarezi saha içinde resmen dövdüler. dediğin gibi hakeden kazandı. barca en zor takımlarla karşılaşıp eledi. turnuvanın favorilerini eledi.

incir reçelim

Forbidden Zone
Kadrolu Üye
Eğitim
Yüksek Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
İktisat
heralde final maçı olduğu için böyle müsamaha gösterdi. adamlar suarezi saha içinde resmen dövdüler. dediğin gibi hakeden kazandı. barca en zor takımlarla karşılaşıp eledi. turnuvanın favorilerini eledi.
Beşiktaş kadar barça fanatiği olduk bizim lig tat vermeyince artık başka çare kalmadı :)

MSN üçlüsü iyi form tuttu rekorlar üst üste geldi. dediğin gibi psg gibi münih gibi rakipleri elediler.

Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
Beşiktaş kadar barça fanatiği olduk bizim lig tat vermeyince artık başka çare kalmadı :)

MSN üçlüsü iyi form tuttu rekorlar üst üste geldi. dediğin gibi psg gibi münih gibi rakipleri elediler.
aynen ben de bi zamanlar beşiktaş fanatiğiydim. şimdi kadroyu say desen sayamam :)

İİBF

Admin
Yönetici
Bölüm Yöneticisi
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
ÇEKO
Fenerbahçe'nin ilgilendiği Teknik Direktör Vitor Pereira İstanbul'a geldi.

Tarsuslu

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
İşletme
Beşiktaş Şenol Güneş ile 2+1 yıllık, Fenerbahçe Vitor Pereira ile 2 yıllık sözleşme imzaladılar.