Spor ile Aranız nasıl İİBFliler : )

1985

Firedi'nin Kabusu
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
Gayet kaynaşığım ama Anadolu takımlarıyla. :)

iibfzede

VİP Üye
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
İktisat
tusubasa izlerken wakabayaşi hayranı olup kalecilik yaptım yıllarca:)
üniversite yıllarında tv8 de kupon yapıp ingiltere ligini izledik hop oturup hop kalktık o zamanlar sorun mu vardı şu hayatta :)al biranı cipsini izle maçını sonra film kirala sevgilinle sinemaya git, kokoreç turşu suyu ye iç sonra midye ye üzerine salaş bir köşede süper türk kahvesini iç dersten çıkınca ılık bir hava hafif rüzgar batan güneşe karşı otur meyhanenin bahçesine rakını koy buzunu at yanına biraz yoğurt kızarmış ekmek dertlenmesi bile güzel olurdu.geriye bakınca ne ingiltere ligi tv8'de ne kupon yapmak ne de sevgiliyle gezip tozmak ne içki hiç biri kalmadı hayatımda:)
sporla ilgili bir konuyu nasıl buraya bağladım o da ayrı bir garip.

Serkan

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
ÇEKO
Ben spor yapiyprum duzenli 6 aydir

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sedat

% 100
Mücadele Grubu
sabah aksam veya hafta sonu ne bilim yuruyus olur kosu olur hatta spor merkezine gidiyomusunuz ya da amator ugrastiginiz var mi bi seyler demistim.

ben 1 aydir haftada 3 gun duzenli kosmaya basladim her ne kadar daha cok yuruyor olsamda :))

GSmart Maya M1 v2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

1985

Firedi'nin Kabusu
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
tusubasa izlerken wakabayaşi hayranı olup kalecilik yaptım yıllarca:)
üniversite yıllarında tv8 de kupon yapıp ingiltere ligini izledik hop oturup hop kalktık o zamanlar sorun mu vardı şu hayatta :)al biranı cipsini izle maçını sonra film kirala sevgilinle sinemaya git, kokoreç turşu suyu ye iç sonra midye ye üzerine salaş bir köşede süper türk kahvesini iç dersten çıkınca ılık bir hava hafif rüzgar batan güneşe karşı otur meyhanenin bahçesine rakını koy buzunu at yanına biraz yoğurt kızarmış ekmek dertlenmesi bile güzel olurdu.geriye bakınca ne ingiltere ligi tv8'de ne kupon yapmak ne de sevgiliyle gezip tozmak ne içki hiç biri kalmadı hayatımda:)
sporla ilgili bir konuyu nasıl buraya bağladım o da ayrı bir garip.
Tam özlediğim hayat... City'yi Araplar almadan NTV'de İngiltere maçı izlemek... Giggs Scholes Van Nistelrooy Roy Keane reyizleri izleyerek büyüdük ve kirlendi dünya... Premier Lig şifreli kanala geçti, iddaa geldi, City Araplar'a geçti, futbol zevkim mahvoldu izleyemesek de ezilen halkların Everton'ı.

İzmir'de olasım geldi, öyle bir anlattın ki. :)

beterböcek

beter1böcek
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
voleybola geri dönmeyi çok istiyorum ne özledimmm yaa...şimdilerde sadece maçları takip edebiliyorumm :(

incir reçelim

.
Kadrolu Üye
Eğitim
Yüksek Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
İktisat
Hergün güne sporla başlıyorum. maç özetlerini izliyorum .

1985

Firedi'nin Kabusu
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
Çok uzun süre tribün liderliği dahi yapmışlığım vardır, hala da hiçbir maçı kaçırmam 170 km yol yapıyorum her hafta memleketime.

Erciyesspor- Beşiktaş kupa finali (2007) unutulmazımdır, hayatında KSK'dan başka hiçbir maça gitmeyen bir ekiple 120 dakika aralıksız haykırmıştık, rahmetli olacak kardeşim gel KSKlı ol bize böyle adamlar lazım demişti, çok uzun yıllardır hala KSK'yı da takip edecek kadar severim onları. Ankara'da yaşarken de sahipsiz takımlrın babası lakabını almama neden olan Hacettepe maçlarını izleme gibi garip durumlarım vardı.

Erciyesspor 1, onun olmadığı yerde de KSK. Hacettepe,Altınordu gibi sahipsiz daha doğrusu kendince esprisi olan takımları da pek severim. Hele bir Altınordu maçına gitmeyi çok istiyorum, 50+ yaştaki dayılarla beraber kesinlikle kafa güzel izlenmeli...

Düşmemeye oynuyoruz bu sezon, komalara girerek maç izliyoruz. Mazoşistleşiyoruz, -15 +45 farketmez, daima yerimizdeyiz. Efendi efendi oturup izliyorum ama, tribün grubu kuracak enerjim vaktim kalmadı üniversite yılları gibi.

beterböcek

beter1böcek
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
başlığı gördükçe yazamadan geçemiyorum.voleybol oynamak istiyorummm takım yok :(

Hepat1t

İyi Bilinen Üye
4 yıldır profesyonel vucut geliştirmeyle uğraşıyorum allahtan bu spor var yoksa kafayı çoktan yemiştim :)