Staj

umit43

Yeni Üye
Merhaba ben 1. sınıf ekonometri öğrencisiyim ve staj olayı hakkında biraz bilgi sahibi olmak istiyorum bilgisi olan varsa biraz bilgilendirebilirmi acaba teşekkürler

kpsszede

Bu da mı Gol Değil
Forum Yöneticisi
yol yakınken yeniden sınava hazırlanıp sağlıkla ilgili bir bölüm kazanmaya bak. yok bende kpss ye girip sonra 2 sene böyle forumda kafayı yeme moduna girmek istiyorum dersen seçim senin :cool:

Kafkaslı

Üyeliği İptal Edildi
yazları gir bir muhasebecinin yanına git ben bu işi öğrenmek istiyorum de işkur vasıtasıyla da işbaşı eğitim kapsamında sigortanı da yatırırlar. İlerde iş görüşmesine gittiğinde senin bu alanda deneyimin var mı diye sorduklarında bizim gibi boynun bükük cevap vermek zorunda kalma. Çünkü deneyimli ilköğretim mezununu deneyimsiz üniversite mezunundan daha üstün tuttuklarını gördüm

incir reçelim

Forbidden Zone
Kadrolu Üye
Eğitim
Yüksek Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
İktisat
Bölümünü okumaya devam et, yanına sosyal hizmetler bölümünü de aöf den bitir, bu bölüm sana ekmek yedirir ilerki zamanda . İngilizceyi geliştir, sosyal kulüplere dahil ol...

Staj içinse; Ben T.B.M.M de staj yapmıştım 3.sınıftayken burada staj için şimdiden girişimlerde bulun, notların iyiyse merkez bankasında staj çok iyi ben notlarım yüzünden yapamamıştım .

HoRoZ'28

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Pamukkale Ünv.
Bölüm
İktisat
Benim arkadaşım üniversitenin yüzme takımındaydı madalya falan alıyordu.sporcu olduğu için sırf yapı kredi işe aldı onu kocaeli bankacılık üssüne şimdi kızı müsabakalara yolluyor sırf yapı kredi adını kürsüye çıkarmak için sosyallikte çok önemli bence özel sektörde