Survivor All Star

Mustor

SMMM/PTT
Yönetici
Bölüm Yöneticisi
Eğitim
Lisans
Üni
Sakarya Ünv.
Bölüm
İşletme
Kim ne derse desin beni eğlendiren yarışma =) işte kadro

22 Şubat’ta TV8 ekranlarına gelecek olan Survivor All Star, ilk sezondan bu yana yarışan birbirinden iddialı isimlerle izleyenleri ekrana kilitleyecek. İşte Survivor All Star’ın muhteşem kadrosu:

urvivor Türkiye Büyük Macera (1. Sezon): Güney takımından Survivor Fulya Keskin,

Survivor Türkiye – Yunanistan (2. Sezon) yarışmasında Yunanistan takımında yer alan SurvivorNadya Zagli,

Survivor Aslanlar – Kanaryalar (3. Sezon): Aslanlar takımında yer alan Özlem Çalın,

Survivor Aslanlar – Kanaryalar (3. Sezon): Kanaryalar takımı adına yarışan ve sezonun şampiyonu olan Taner Özdeş,

Survivor Kızlar – Erkekler (4. Sezon): Survivor tarihinde bir ilke imza atan Survivor’ın tek kadın şampiyonu Merve Oflaz,

Survivor Kızlar – Erkekler (4. Sezon): Milli sporcu kimliğiyle rakiplerini zorlayan Survivor Hakan Hatipoğlu,

Survivor Kızlar – Erkekler (4. Sezon): Sempatik tavırları ve hırsı ile izleyenlerin sevgisini kazanan Survivor Seda Aktuğlu,

Survivor Ünlüler – Gönüllüler (5. Sezon): Sezonun en başarılı ikinci ismi olarak Survivor’daki iddiasını kanıtlayan Survivor Nihat Doğan,

Survivor Ünlüler – Gönüllüler (5. Sezon): Futbolculuğu döneminde olduğu gibi yarışmada da taraflı tarafsız herkese kendini sevdiren Survivor Pascal Nouma,

Survivor Ünlüler – Gönüllüler (6. Sezon): Gönüllüler takımının en başarılı isimlerinden ve sezon finalisti olarak adını yazdıran Survivor Hasan Yalnızoğlu,

Survivor Ünlüler – Gönüllüler (6. Sezon): Ünlüler takımı adına mücadele eden Survivor Anıl Tetik,

Survivor Ünlüler – Gönüllüler (6. Sezon): Ünlüler takımından Survivor Almeda Abazi,

Survivor Ünlüler – Gönüllüler (6. Sezon): Gönüllüler takımından Survivor Begüm Yücetan,

Survivor Ünlüler – Gönüllüler (7. Sezon): Gönüllüler takımı adına yarışan ve sezonun şampiyonu olan Survivor Hilmi Cem İntepe,

Survivor Ünlüler – Gönüllüler (7. Sezon): Ünlüler takımından Survivor finalisti Survivor Doğukan Manço,

Survivor Ünlüler – Gönüllüler (7. Sezon): Gönüllüler takımından Survivor Bozok Gören,

Survivor Ünlüler – Gönüllüler (7. Sezon): Gönüllüler takımından Survivor Duygu Çetinkaya,

Survivor Ünlüler – Gönüllüler (8. Sezon): Survivor’ın son şampiyonu Survivor Turabi Çamkıran,

Survivor Ünlüler – Gönüllüler (8. Sezon): Ünlüler takımından Survivor Serenay Aktaş,

Survivor Ünlüler – Gönüllüler (8. Sezon): Survivor’ın en hırslı isimlerinden biri olan Survivor Merve Aydın,

Survivor Ünlüler – Gönüllüler (8. Sezon): Gönüllüler takımının iddialı yarışmacılarından Berna Canbeldek,

Survivor Ünlüler – Gönüllüler (8. Sezon): Gönüllüler takımından Survivor Sahra Işık.

Eğitim
Lisans
Üni
Selçuk Ünv.
Bölüm
İşletme
Arkadaş bu tv8 uydu ve digiturk vs dışında normal antenle izlenmiyor mu?

çatlak yumurta

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
İktisat
Benim yarismam inşallah kisa zamanda baslar:))

hunter1154

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
İstanbul Ünv.
Bölüm
Maliye
başlasın artık merakla bekliyorum:D

Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
İşletme
geçen sene sıkı takip etmiştim bakalım bu sene neler olacak ;););)

Eğitim
Lİsans Üstü
Üni
Diğer
Bölüm
Diğer
göz ucuyla bakıyordum bugüne kadar ama all star kaçmaz :D

Eğitim
Lisans
Üni
Selçuk Ünv.
Bölüm
İşletme
Bende geçen gün tv'yi aratıp kurduğum için biliyorum antende olduğunu... Belki malum kar yağdı çekmiyordur. Antenle bir oynayın...
Ya arkadaş yine ayarlamadım tv nin otomatik aramasından arattım yok ya anlarda olup da bildiğin tv çubuk antenle izleyen var mı?

beren27

VİP Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
İşletme
başlasın artık izleyince zaman çabuk geçiyor

betimlemeツ

şimdi o değil de!
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
İktisat
vallahi kavga gürültü erken başladı.herkes birbirine küs geldi acun işini biliyor :))
zira kavgası var diye izliyorum harika olcek:D

"Betimleme tapatalktan bildiriyor."