SYDV Çalışanları...

Konu, 'SYDV' kısmında Mustor tarafından paylaşıldı.

1. Mustor

Mustor SMMM/PTT Yetkili Kişi Bölüm Yöneticisi

Ödül Puanları:
    588
    Eğitim:
    Lisans
    Üni:
    Sakarya Ünv.
    Bölüm:
    İşletme
    Sydv de çalışlan arkadaşlar kaç puanla girdiniz... sydv ye torpilsz girmek imkansız mı çalışma şartları neler bilgi verirseniz seviniriz

2. benüşendimsenüşenme

benüşendimsenüşenme Yeni Üye

Ödül Puanları:
    8
    85 puanla girdim 1 yıldır çalışıyorum çalışma şartları ağır hatta çok ağır :) başka sorun torpil konusu orta mülakatta sorulanlara düzgün cvp verirsen olur ama çalışma şartları çok kötü :)başka sorun ?

3. HoRoZ'28

HoRoZ'28 VİP Üye Kadrolu Üye

Ödül Puanları:
    388
    Eğitim:
    Lisans
    Üni:
    Pamukkale Ünv.
    Bölüm:
    İktisat
    İİBFlinin ilk sorusu maaş hacı :D

anılcan bunu beğendi.
  4. benüşendimsenüşenme

Ödül Puanları:
    8
    maaşım mı ben birinci sınıf ilçede çalışıyorum ocak maaşım 2400 civarı kasım maaşım 2000 civarı ayrıca ocak ve temmuz aylarında tam maaş ikramiyemiz var falan filan mesai yok belirsiz süreli sözleşmelisin :)

5. HoRoZ'28

HoRoZ'28 VİP Üye Kadrolu Üye

Ödül Puanları:
    388
    Eğitim:
    Lisans
    Üni:
    Pamukkale Ünv.
    Bölüm:
    İktisat
    Keşke Türkiye genelinde fazla alımlar olsa da Hiç yoktan ekmek kapısı yapsak kendilerimize.

6. Mustor

Mustor SMMM/PTT Yetkili Kişi Bölüm Yöneticisi

Ödül Puanları:
    588
    Eğitim:
    Lisans
    Üni:
    Sakarya Ünv.
    Bölüm:
    İşletme
    hocam işin ağırlığını bilmem ama şartlar on numara peki ağır olan kısmı ne ev ziyaretleri falan mı oluyor... bu devirde 2300 2400 mükemmel

7. benüşendimsenüşenme

Ödül Puanları:
    8

Bende öyle düşünerekten geçen yıl 15 ekimde girdim ama yorucu zor iş gerçekten 657 olmak ayrıcalıklı olduğunu orada öğrendim :)

8. darkness666

darkness666 İİBF Uzman Forum Yöneticisi

Ödül Puanları:
    293
    3 tane sydv mülakata girdim elendim ve 2 tanesi harika geçti ama olmadı yani torpil çok oynuyo gözümle şahit oldum ve bi arkadaşım da girdi torpille girdi hani yok mudur torpilsiz giren elbet vardır ama işte 10 kişi alsalar 1 tanesi anca torpilsiz giriyo

9. benüşendimsenüşenme

Ödül Puanları:
    8
    evet ev ziyareti oluyor ben sürekli arazideyim sosyal inceleme görevlisiyim kadro yok gittikçe iş yükü artıyor duydunuz mu bilmiyorum 2022 engelli ve yaşlılık aylığı devredildi genel sağlık sigortasının ardından ocaktan sonra bakım aylıkları da devrediliyormuş hiç boş duramıyoruz vatandaş bir taraftan dosyalar bir taraftan yoğunluk çok fazla ama belli bir süre beklemekten iyi o konuya diyeceğim yok tabiki..

10. aybays_1782

aybays_1782 Yeni Üye

Ödül Puanları:
    3
    Açıkcası ben 85 puanla yerleştim başvurduğum yere 2 sosyal incelemeci alınacaktı mülakata 6 kişi kaldık 1. ve 2. sıradakileri aldılar burda tüm yetki kaymakamda çok şükür bizim hakkımız yenmedi ve kimseninde hakkına girmedik

11. benüşendimsenüşenme

Ödül Puanları:
    8
    bizdede yüksek puanlılar girdi ve ikameti memleketi olanlar işe alındı

12. sezgin001

sezgin001 Yeni Üye

Ödül Puanları:
    1
    Bende 83 puanla yerleştim 1 yıldır çalışıyorum,büro görevlisiyim,iş yükü ağır, stresli,özel şirket havasında patron kaymakam,maaş dışında kayıp bir yıl oldu benim için.

13. benüşendimsenüşenme

Ödül Puanları:
    8
    1 yılda çok yaşlandığımı hissettim :(

14. osmclk

osmclk Yeni Üye

Ödül Puanları:
    8
    Ben de yeni başlayacam kısmetse şartlar o kadar kötü mü diyorsunuz çalışan arkadaşlar. sosyal incelemeciler anlıyorum sürekli incelemeye gidiyorlar ev ev dolasıyorlar belki yükleri daha ağır peki büro görevlilerinin durumları nasıl kurumda.

15. üç mersinli

üç mersinli Yeni Üye

Ödül Puanları:
    6
    arkadaşlar söylenenlere kulak asmayın ben sydv de 1 seneden fazla çalıştım belirli süreliydim çıktım.iş yorucu evet bazen eve saat 8 de giderdim ama işinizi seviyorsanız sorun yok.fakirlere yardım etmeyi ibadet gibi görürdüm.maaşı çok iyi hiç zor durumda kalmadım ve mükemmel bir iş.sözleşmeli diyorlar ziraat bankası,ptt neyse sydv de odur.kimse kaşının üstünde gözün var diyerek çıkartamaz sizi rahat olun yeter ki vakıf kadrosu olsun

16. osmclk

osmclk Yeni Üye

Ödül Puanları:
    8
    yani ben de açıkçası senin gibi düşünüyorum. az önce tekirdağdaki sydv için verilen ilan sonucuna bakıyordum 1 kişilik kadroya 500 kişi başvurmuş 83 üzeri bir sürü adam var. işe girmek için binbir türlü uğraş veriliyor işe girince o biçim memnuniyetsiz olunuyor. maaş olarakta b grubu kadroların hemen hemen hepsinden fazla. şikayet edilebilecek tek noktası -ki sonuna kadar haklılar arkadaşlar kadrosuz çalışmanın yarattığı sıkıntı hakkında- kadrosuz olarak çalışılması. fakat herhangi bi 657 ye girip memur olduk güvencemiz var diye sabah 9dan akşam 5 e kadar yatacağımızı sanımıyorum yada şikayet eden arkadaşlar diğer kamu kuruluşlarında memur olan arkadaşların yattıklarını falan mı düşünüyorlar. kime sorsan hepsi yaptığı işten şikayetçi. ömür boyu vakıfta büro görevlisi olarak çalışmam elbette ama baslangıç için gayet güzel olduğunu düşünyorum.

17. benüşendimsenüşenme

Ödül Puanları:
    8
    vakıfta görev ayrımı yoktur herkes her işi yapar uğraştığın kesim sadece fakirler değil fakirlerin gözünü seveyim onlar saygılılar ama ya diğerleri iş yükü çok fazla ben sosyal incelemeciyim hergün arazideyim

18. benüşendimsenüşenme

Ödül Puanları:
    8
    mersin vakfı mı ?

19. osmclk

osmclk Yeni Üye

Ödül Puanları:
    8
    araziye çıkmak büroda durmaktan daha mı meşakkatli malum büro personeli olunca araziye çıkma durumu pek olmaz sanırım.

20. benüşendimsenüşenme

Ödül Puanları:
    8
    o vakfa bağlı bizde herkes her işi yaptığı için büro görevlisi de araziye çıkabiliyordu.. gittiğin vakıfta görev ayrımı varsa rahat olur mesela 2022 ler şntler gss diye ayrılıyorsa rahat olabilir ama bizimki öyle değildi her işi yapıyorduk.

Sayfayı Paylaş