Sydv ilanları

Konu, 'KPSS B Grubu' kısmında Kafkaslı tarafından paylaşıldı.

1. Kafkaslı

Kafkaslı Üyeliği İptal Edildi

Ödül Puanları:
    938
    İl İSTANBUL İlçe KADIKÖY Alınacak Sayı 4
    Çalışma Şekli BELİRSİZ SÜRELİ Ünvan SOSYAL YARDIM VE İNCELEME GÖREVLİSİ
    Açıklama - 4 Yıllık Yükseköğretim Kurumlarından mezun olmak ( İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi ve Eğitim Fakülteleri ile Sosyoloji, Psikoloji, Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik, Halkla İlişkiler, İletişim ve Sosyal Hizmetler Bölümlerinden mezul olmak ) SADECE ERKEK ADAYLAR BAŞVURU YAPABİLİRLER. 1- İşe alım sürecinde geçerli olan Kamu Personeli Seçme Sınavında KPSS P3 puan türünde en az 60 puan almış olmak 2- Sosyal iletişim becerisine sahip olmak 3-Kadıköy ilçesinde ikamet ediyor olmak 4- Yabancı dil biligisi olması 5-Askerliğini yapmış olmak 6-Sürücü belgesi olması 7-sabıka kaydı olmaması

2. Kafkaslı

Ödül Puanları:
    938
    İl AMASYA İlçe SULUOVA Alınacak Sayı 1
    Açıklama - Bilgisayar Sertifikası
    - Sosyoloji, Psikoloji Danışmanlık, Rehberlik ve Sosyal hizmetler Bölümleri
    - B sınıfı Ehliyet Belgesi
    - Aday vakfın bulunduğu il sınırları içinde ikamet ediyor olmalı
    - 1. Sosyal İletişi Becerisine sahip olmak 2. Sınavı kazanan adaylardan sözleşme aşamasında, görevi devamlı yapmasına engel olabilecek vücut veya akıl hastalığı veya vücut sakatlığı ile özürlü bulunmadığına ve her türlü iklim koşulunda her türlü taşıtla seyahat etmeye engel olmadığına dair tam teşekküllü bir hastaneden alınacak sağlık kurulu raporu. 3.Askerliğini yapmış olmak 4. Adli Sicil Belgesi sözleşme aşamasında istenecektir.

3. Kafkaslı

Ödül Puanları:
    938
    Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi Son Başvuru : 25.03.2013
    İl ELAZIĞ İlçe KEBAN Alınacak Sayı 1
    Açıklama - Word,excel ve poverpoint programlarını kullanabilmek
    - İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi,İşletme, Fen- Edebiyat Fakülteleri Eğitim Fakülteleri (Beden Eğitimi ve Spor,Resim-İş ve Müzik bölümü alanları hariç) ile Sosyoloji,Psikoloji ve Sosyal Hizmetler
    - Aday vakfın bulunduğu ilçe sınırları içinde ikamet ediyor olmalı
    - 1- - 4 yıllık Yükseköğretim Kurumlarından (İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi,İşletme, Fen- Edebiyat Fakülteleri Eğitim Fakülteleri (Beden Eğitimi ve Spor,Resim-İş ve Müzik bölümü alanları hariç) İnsani ve Sosyal Bilimler Fakültesi ile Sosyoloji,Psikoloji ve Sosyal Hizmetler Bölümlerinden birini bitirmiş olmak 2- Yükseköğretim Kurulu Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) tarafından 2011 veya 2012 yılında yapılan Kamu Personel Seçme Sınavında KPSSP3 puan türüne göre en az 60 puan almış olmak. 3- Bilgisayar sertifikasına sahip olmak 4- Keban ilçe sınırları içerisinde ikamet ediyor olmak (Son 6 ay ikametgahının Keban İlçe snırları içerisinde bulunması)

4. Kafkaslı

Ödül Puanları:
    938
    Kaynarca İlçesi Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Personel Alımı Son Başvuru : 01.04.2013
    İl SAKARYA İlçe KAYNARCA Alınacak Sayı 1
    Açıklama - Windows, Word, Excel, Powerpoint, photoshop
    - Sosyoloji, Psikoloji, Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik, Halkla İlişkiler, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi ile Mühendislik Fakülteleri
    - En az B sınıfı sürücü belgesi
    - 1. Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek vücut veya akıl hastalığı veya vücut sağlığı ile özrü bulunmamak. 2. İyi derecede bilgisayar (Windows, Word, Excel, Powerpoint, photoshop v.b. ) kullanabiliyor olmak.3. İşe alınacak personelin ilçe sınırları içerisinde ikamet etmesi zorunludur. 3. İşin Süresi: Daimi (2 Ay Deneme Süreli)

5. Kafkaslı

Ödül Puanları:
    938
    SAMSUN İLİ KAVAK İLÇESİ SOSYAL YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA VAKFI SÖZLEŞMELİ PERSONEL ALIM İLANI Son Başvuru : 29.03.2013
    İl SAMSUN İlçe KAVAK Alınacak Sayı 4
    Açıklama - Bilgisayar sertifikası aslı ve fotokopisi, (Eğitim Programında Bilgisayar dersi alanlar için belge istenmez.)
    - Öğrenim süresi en az 4 (dört) yıl olan yükseköğretim kurumlarının Sosyal Hizmetler, Psikoloji, Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik, Sosyoloji, Halkla İlişkiler ve İletişim İşletme, İktisat, Maliye, Kamu Yönetimi, Çalışma Ekonomisi ve Endüstriyel İlişkiler, Edebiyat, Tarih, Coğrafya Bölümlerinden birinden mezun olmak,
    - Sürücü Belgesi aslı ve fotokopisi, (Yüksek Lisans için aranmaz)
    - 1- Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, 2- Medeni haklarını kullanma ehliyetine sahip olmak, 3- Başvuru tarihinde 18 yaşını bitirmiş ve 35 yaşını doldurmamış olmak, 4- Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya askerlik ile ilişiği bulunmamak, 5- Kamu haklarından mahrum bulunmamak, 6- Türk Ceza Kanununun 53 üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı işlenen suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı işlenen suçlar ile zimmet, irtikâp, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkum olmamak, 7- En az -B- sınıfı sürücü belgesi sahibi olmak, 8- İyi derecede bilgisayar kullanma becerisine sahip olmak, (MEB onaylı kurs belgesi yada müfredatında bilgisayar programı almış olmak) 9- Başvuru tarihi itibariyle 1 Mart 2013 öncesinde Samsun İli Kavak İlçesinde ikamet ediyor olmak ve Kavak İlçesinde ikamet etmeyi kabul ve taahhüt etmek, 10- Her türlü mevsim ve iklim şartında görevini devamlı yapmasına engel olabilecek hastalığı ile vücut veya akıl hastalığı veya vücut sakatlığı ile özrü bulunmamak, (Göreve başlaması uygun bulunan adaylardan bu durumu belirtir tam teşekküllü bir hastaneden alınmış sağlık raporu istenecektir) 11- ÖSYM tarafından yapılan 2011 - 2012 yıllında lisans mezunları için yapılan Kamu Personeli Seçme Sınavında KPSSP3 puan türünde en az 60 (Altmış) puan almış olmak, 12- 16/02/2012 tarih ve 2012/1 Sayılı genelgesi doğrultusunda 4 adet personel alınacak olup, bunlardan Lisans düzeyinde 3 (üç) adet, Yüksek Lisans (Tezli) Düzeyinde 1 (bir) adet Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi unvanına sahip Belirsiz Süreli Sözleşmeli Personel alınacaktır.

6. Serkan

Serkan Site Müdavimi Mücadele Grubu

Ödül Puanları:
    93
    Eğitim:
    Lisans
    Üni:
    Anadolu Ünv.
    Bölüm:
    ÇEKO
    Gümrük gibi başlık olarak oluştursak mı bunu acaba :)

7. Kafkaslı

Ödül Puanları:
    938
    ilanlar kategorisi bulsaydım onun içine atacaktım ama bulamadım :(

8. Serkan

Serkan Site Müdavimi Mücadele Grubu

Ödül Puanları:
    93
    Eğitim:
    Lisans
    Üni:
    Anadolu Ünv.
    Bölüm:
    ÇEKO
    Gümrük Gibi ayrı bir başlık açıyoruz hemen.

Kafkaslı bunu beğendi.
  9. Kafkaslı

Ödül Puanları:
    938
    tamam ben hergün SYDV sitesine bakıyordum artık gördükçe ilanları eklerim milletin de haberi olsun

Serkan bunu beğendi.
  10. Kafkaslı

Ödül Puanları:
    938
    İLAN KOŞULLARI DEĞİŞMİŞ VE ALINACAK KİŞİ SAYISI 5 OLMUŞ
    İKAMET ŞARTI KALKMIŞ

yok Son Başvuru : 26.03.2013
    İl İSTANBUL İlçe KADIKÖY Alınacak Sayı 5
    Açıklama - 4 Yıllık Yükseköğretim Kurumlarından mezun olmak ( İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi ve Eğitim Fakülteleri ile Sosyoloji, Psikoloji, Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik, Halkla İlişkiler, İletişim ve Sosyal Hizmetler Bölümlerinden mezun olmak ) SADECE ERKEK ADAYLAR BAŞVURU YAPABİLİRLER. 1- İşe alım sürecinde geçerli olan Kamu Personeli Seçme Sınavında KPSS P3 puan türünde en az 60 puan almış olmak 2- Sosyal iletişim becerisine sahip olmak 3- Yabancı dil bilgisi olması 4-Askerliğini yapmış olmak 5-Sürücü belgesi olması 6-sabıka kaydı olmaması

11. isletmekonomist

isletmekonomist Aktif Üye

Ödül Puanları:
    18
    ilçe şartıda kaldırılmış son gün yine torpil işleri dönüyor anlaşılan

12. Kafkaslı

Ödül Puanları:
    938
    yarına kadar devam ediyor

13. Kafkaslı

Ödül Puanları:
    938
    Bu ilanın başvuru süresi sona erdi

14. Kafkaslı

Ödül Puanları:
    938
    Başvuru süresi sona erdi

15. Kafkaslı

Ödül Puanları:
    938
    Internetten başvuru için yarın son gün

16. Kafkaslı

Ödül Puanları:
    938
    Büro Görevlisi Personel İşe Alım Talebi Son Başvuru : 03.04.2013
    İl ERZURUM İlçe ŞENKAYA Alınacak Sayı 1
    Çalışma Şekli BELİRSİZ SÜRELİ Ünvan BÜRO GÖREVLİSİ

Açıklama - Bilgisayar İşletmeni Sertifikası Olması
    - En Az B Sınıfı
    - 1- 4 Yıllık eğitim veren yükseköğretim kurumlarından mezun olmak 2- 2011-2012 yıllarında yapılan KPSS'de P3 puan türünden en az 60 puan almak 3- Bilgisayar ve Office Programlarını kullanabiliyor olmak 4- Son 2 yıl içerisinde ikamet etmiş olmak 5- Sürücü belgesi ( En az B sınıfı)

17. Kafkaslı

Ödül Puanları:
    938
    Büro Görevlisi İşe Alım Talebi Son Başvuru : 08.04.2013
    İl AĞRI İlçe DOĞUBAYAZIT Alınacak Sayı 1

Açıklama - BAŞVURACAK ADAYLARDA ARANACAK ÖZEL ŞARTLAR BELİRSİZ SÜRELİ SÖZLEŞMELİ BÜRO GÖREVLİSİ (1Kişi) 1- En az 4 yıllık Yüksek Öğretim Kurumlarının Siyasal Bilgiler Fakülteleri, İktisadi İdari Bilimler Fakülteleri, İşletme Fakülteleri, İktisat Fakültelerinin herhangi bir bölümünden yada Muhasebe bölümünden mezun olmak. 2- Sosyal İletişim becerisine sahip olmak, 3- Bilgisayar Programları Kullanabilmek (Word, Excel vb. ofis programları) 4- ÖSYM tarafından yapılan geçerli Kamu Personeli Seçme Sınavında KPSSP3 puan türünde en az 60 puan almak, 5- Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı veya vücut sağlığı ile ilgili özrü bulunmamak, 6- Muhasebe konusunda iş deneyimi olduğunu belgeleyenler işe alımda öncelikli olarak değerlendirilecektir. Ayrıntılı bilgi için Doğubayazıt Kaymakamlığı

18. Kafkaslı

Ödül Puanları:
    938
    Büro Görevlisi İşe Alım Talebi Son Başvuru : 08.04.2013
    İl AĞRI İlçe DOĞUBAYAZIT Alınacak Sayı 1
    Açıklama - C sınıfı sürücü belgesi
    - BAŞVURACAK ADAYLARDA ARANACAK ÖZEL ŞARTLAR BELİRSİZ SÜRELİ SÖZLEŞMELİ BÜRO GÖREVLİSİ (1Kişi) 1
    - En az 4 yıllık Yükseköğretim Kurumlarının Siyasal Bilgiler Fakülteleri, İktisadi İdari Bilimler Fakülteleri, İşletme Fakülteleri, İktisat Fakültelerinin herhangi bir bölümünden mezun olmak. 2- Sosyal İletişim becerisine sahip olmak, 3- Bilgisayar Programları Kullanabilmek (Word, Excel vb. ofis programları) 4- ÖSYM tarafından yapılan geçerli Kamu Personeli Seçme Sınavında KPSSP3 puan türünde en az 60 puan almak, 5- Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı veya vücut sağlığı ile ilgili özrü bulunmamak, 6- En az C sınıf sürücü belgesine sahip olmak. Ayrıntılı bilgi için Doğubayazıt Kaymakamlığı

19. Kafkaslı

Ödül Puanları:
    938
    SOSYAL YARDIM VE İNCELEME GÖREVLİSİ PERSONEL ALIMI Son Başvuru : 12.04.2013
    İl HATAY İlçe SAMANDAĞ Alınacak Sayı 3

Açıklama - En az operatörlük sertifikası.
    - Vakfın bulunduğu il sınırları içerisinde ikamet edilmesi gerekmektedir. Diğer Özel Şartlar: 4 Yıllık Yükseköğretim Kurumlarından mezun olmak ( ihtiyaç durumuna göre Mütevelli Heyeti tarafından İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi ve Eğitim Fakülteleri ile Sosyoloji, Psikoloji, Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik, Halkla İlişkiler, İletişim ve Sosyal Hizmetler Bölümleri tercih edilebilir.) İşe alım sürecinde geçerli olan Kamu Personeli Seçme Sınavında KPSS P3 puan türünde en az 60 puan almış olmak Sosyal iletişim becerisine sahip olmak Not: İhtiyaç duyulması halinde Mütevelli Heyeti tarafından; yabancı dil bilmek, işaret dili bilmek, bilgisayar programları kullanabilmek vb. özel şartlar da aranabilir. İşe alınacak Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlileri için 2 Ay deneme süresi verilecektir. Şartlarla ilgili gerekli döküman Samandağ Kaymakamlığı internet adresinde yer almaktadır.

20. aqrep33

aqrep33 Site Müdavimi

Ödül Puanları:
    18
    Eğitim:
    Lisans
    Üni:
    Celal Bayar Ünv.
    Bölüm:
    Maliye
    Ağrıdaki ilanlar sanki şantiye elemanı arıyolar gibi...

Sayfayı Paylaş