Sydv

Arkadaşlar sydv mülakatına Kaldım sizlerden tecrübeli arkadaşlardan bilgi istiyorum biraz mülakata kimler geliyor ne gibi sorular soruluyor vs biraz bilgilrndirir misiniz lütfen

Tgb06

VİP Üye
Kadrolu Üye
Bölüm
İktisat
Mülakat deyince konunun ucu bucağı olmuyor tabi herşey sorulabiliyor. Türkiye'nin dünyanın gündemi, genel kültür vs. de... bir de vakıfla ilgili soruluyor diye biliyorum vakfı iyice araştırın büro personelinin ne iş yaptığı veya kurumun amacı gibi. geçen dönem bir tanıdığım girmişti mülakata bilgisayarda uygulama sınavı yapmışlar word excel kullanmını ölçmüşlerdi.

mehmet_1303

~YNWA~
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Üni
Uludağ Ünv.
Bölüm
İktisat
sydv ne ara alım yaptı da millet mülakata kaldı :S

yurci

Son Mülakat Bükücü :)
Eğitim
Lisans
Üni
K.Maraş Sütçü İmam Ünv.
Bölüm
Kamu Yönetimi
Personel Başvuru Giriş Formu
alımlar çoktan başladı.
sydv başlığında paylaşıldı bir kısmı. @mehmet-erkan ayrıca malum.net'te bununla alakalı bir konu var. link paylaşmak istemiyorum. özelden yazarsan ama linki atabilirim.

Kafkaslı

Üyeliği İptal Edildi
Arkadaşlar sydv mülakatına Kaldım sizlerden tecrübeli arkadaşlardan bilgi istiyorum biraz mülakata kimler geliyor ne gibi sorular soruluyor vs biraz bilgilrndirir misiniz lütfen
bir kez girdim mülakata bana gelen sorular; ilçenin idari yönetimi ile ilgili bilgi ver, okulların açıldığı ilk hafta tüm okullarda etkinliklerle kutlanan haftanın adı nedir, gelir vergisi türleri nelerdir

yanı her yerın kı degısık 1az hocam ılceler arasında bıle farklılık vardı 2012 de... bızımkınde sohpet falan bılgısayar bılgını olcmek ıcın excel de 1 kac cızım yazı yaptırdılar,ingilizce mulakatta vardı konusturdular,yanı cok zor degıldı ama gıremedık