T.C. Elektrik Üretim Anonim Şirketi (EÜAŞ )

incir reçelim

Kısa bir mola
Kadrolu Üye
Eğitim
Yüksek Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
İktisat
399 khk ile kadro karşılığı sözleşmeli memurdur.
Tüm kitler de olan asalet zammı ve brüt maaşın yüksek olmasından dolayı % 20 lik vergi dilimine girme Eüaş ta vardır..

Tayin : Geçebileceğiniz yerler ya diğer santraller veyahut Ankara-Merkez dir.Oldukça zordur .Referansınız ve özür grubunun yoksa geçmek zordur..şunu özellikle belirtelim tayin istediğiniz yerde eüaş a ait bir birim olmak zorundadır..

çalışma koşulları rahattır.8: 30- 17 30 çalışırsınız.vatandaşla uğraşma derdiniz yoktur.
muhasabe
personel
ve ticaret kısımlarında çalıştırılırsınız.iş yükü hafiftir ve esnektir.

santraller genelde ilçe merkezi dışındadır bu yüzden ilçe merkezlerine servis imkanı vardır.

yükselme yolu açıktır.
lojman imkanı mevcuttur...

tayin kısmı harici rahat meslektir.

Maaş bilgisi güncel olarak verilecektir.

Ben geçtiğimiz kasım atamalarında atandım.Ocak 15'te işbaşı yaptım ve Ocak'ta aldığım maaş (bekar maaşı) 2182 TL.Bu maaşa dil tazminatı gibi yan gelirler dahil değil

NOT:Maaş bilgisi verilmediği için paylaşma gereği duydum

Serkan

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
ÇEKO
monte cristo bilgilendirme için teşekkür ederiz.

Ben geçtiğimiz kasım atamalarında atandım.Ocak 15'te işbaşı yaptım ve Ocak'ta aldığım maaş (bekar maaşı) 2182 TL.Bu maaşa dil tazminatı gibi yan gelirler dahil değil

Kac puanla atanmistiniz siralamaniz kacti

alexxx

Yeni Üye
Bölüm
İşletme
eüaş teiaş gibi kurumlar özelleşecek mi?

Eğitim
Lisans
Bölüm
Ekonometri

Acaba kaç puanla atandiniz? Siralamaniz kaçtı?

angara_bebesi

İyi Bilinen Üye
Bölüm
İktisat
İİBf koduyla alıyor dimi. gerçi kit 85in altına düşmüyor iibf

muhtarrr42

VİP Üye
Mücadele Grubu
Eğitim
Lİsans Üstü
Üni
ODTÜ
Bölüm
Lojistik Yönetimi
Su aralar ihtiyac var aslinda kac puan kac sira ile hangi kuruma atanilmis bilgisine...

betimlemeツ

şimdi o değil de!
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
İktisat
şöyle bir baktım ben eski puanlara euas 92-88 arası dersek yanlış olmaz. hepsi o arada. benim merak ettiğim sayılar üç beş aynı olursa bizim siralamalara denk olur mu acaba??? yoksa puan olarak mi aynı kalır. yani siralama yüksekte mi kapanir?

angara_bebesi

İyi Bilinen Üye
Bölüm
İktisat
şöyle bir baktım ben eski puanlara euas 92-88 arası dersek yanlış olmaz. hepsi o arada. benim merak ettiğim sayılar üç beş aynı olursa bizim siralamalara denk olur mu acaba??? yoksa puan olarak mi aynı kalır. yani siralama yüksekte mi kapanir?
Çok gözdeydi kit bir zamanlar. Gerçi hala da öyle ama. Özelleştirme korkusu bence puanları düşürecektir. Malum kit maaşları 2.800-3.000 arasında. Özelleşince 4/C'li oluyorsunuz ve maaş 1.700-1.800e düşüyor. Gerçi fazla da kit kalmadı.

betimlemeツ

şimdi o değil de!
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
İktisat
Çok gözdeydi kit bir zamanlar. Gerçi hala da öyle ama. Özelleştirme korkusu bence puanları düşürecektir. Malum kit maaşları 2.800-3.000 arasında. Özelleşince 4/C'li oluyorsunuz ve maaş 1.700-1.800e düşüyor. Gerçi fazla da kit kalmadı.
sanmam düşsün. ama şu siramalara göre puan olayını merak ediyorum nasıl olacak diye.

sel3645

Site Müdavimi
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Üni
Karadeniz Teknik Ünv.
Bölüm
ÇEKO
maaş direk düşmüyor arkadaşlar özelleşince başka bir kamu kurumuna giriyorsunuz ve o kurumdaki çalışanların maaşları ne kadarsa onların maaşları sizin maaşa eşitlenene kadar zam almadan aynı maaşı almaya devam ediyorsunuz...

muhtarrr42

VİP Üye
Mücadele Grubu
Eğitim
Lİsans Üstü
Üni
ODTÜ
Bölüm
Lojistik Yönetimi
öyle bi maas yok arkadaşım....kitlerde ki maaşlar birde vergi dilimine girdimi 2190 felan düşer kasım aralıkta...dhmi ise bi istisna

6262

Yeni Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Kocaeli Ünv.
Bölüm
Uluslarası İlişkiler
eüaşta çalışan ya da bilen bir arkadaş varsa biraz bilgi verebilir mi özellikle maaş konusunda çünkü iş rahatmış anladığım kadarıyla

Loya

Yeni Üye
Bölüm
İşletme
arkadaşlar eüaş ile ilgili daha fazla bilgi verir misiniz?

Loya

Yeni Üye
Bölüm
İşletme
eş durumuyla tayin olmuyor mu kesin? birde özelleşme durumunda neler oluyor bu başka kamu kurumuna geçme hakkı kesin mi acaba nerden öğrenebilirim?

ykk07

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eüaş hakkında ilk başta aklıma gelenleri yazayım, merak eden olursa dilim döndüğünce sorularınızı cevaplarım;

Eüaş Merkez Ankara hariç genelde taşra da görev yapacağınız bir kurumdur ve bütün HES ler belli aralıklarla özelleşecektir..
iş yoğunluğu pek olmayan, 2570 civarı maaş ile başladığınız 6 ay sonra asalet tasdik olunca %8 zam alacağınız kurumdur.
Genelde misafirhane lojman mevcut merkezlere servis imkanı gene çoğu yerde var. 5 yılda bir açılan yükselme sınavları ile yükselmek mümkün..tayin genel olarak zordur tabi imkansız değildir :) taşrada sosyal hayattan uzak ve normal memur maaşından yüksek bir işte çalışmak isteyen için gayet uydundur :D

Eğitim
Lisans
Üni
Karadeniz Teknik Ünv.
Bölüm
Maliye
Arkadaslar EÜAŞ Hakkında guncel yenı bır uygulama var mı gecen yıldan bu yıla degısen maas nedır bu yıl ne kadar zam aldınız gıyım yardımı yada ıkramıye tarzında var mı bır ek ödeme ?