takvim hazirana alınmış arkadaşlar

vesaire86

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Üni
Çanakkale 18 Mart Ünv.
Bölüm
Maliye
Liz kötü haberi hemen vermeyeydin barii..

Bölüm
Kamu Yönetimi
Sozun bittigi yer bu olsa gerek bundan sonraki duyuruda atamanin iptal edildigi olur herhalde hayrette edemiyoruz

Sozun bittigi yer bu olsa gerek bundan sonraki duyuruda atamanin iptal edildigi olur herhalde hayrette edemiyoruz
77 bin arttı denildi sonra bu haber anlıyamadım zaten ne biçim bir sistem buu kör oldu gözlerimiz pc de yaa habere bak onca saat boşuna bekledik neyin nolduğu belli değil

dpuzede

VİP Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Dumlupınar Ünv.
Bölüm
İşletme
Bunun açıklaması şu: atama sayılarını arttırdık gazınızı aldık. oyunuzu bize verin biz de temmuzda size kafro verelim.
Sonuç: haziranda düşük kadro, bolca açıktan alım ve atanamadınız yazısı!

Bunun açıklaması şu: atama sayılarını arttırdık gazınızı aldık. oyunuzu bize verin biz de temmuzda size kafro verelim.
Sonuç: haziranda düşük kadro, bolca açıktan alım ve atanamadınız yazısı!
harbiden hocam o 77 bin neyin nesi anlayanınız var mı hangi kafa bu korkarım ki o 77 bini öğretmen için arttırdılar ben başka bir halt anlamadım bu işten saat başı gündem değişiyor

dpuzede

VİP Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Dumlupınar Ünv.
Bölüm
İşletme
Sabah iyiye yormuştuk da bu hükümet varken hakkınla atanmak diye bişey yok. Hayatımda böyle şerefsizlik görmedim.

jazzbass

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Yüksek Lisans
Bölüm
İşletme
Bir şey yapmazsak seçim sonrasında kadroyu da memuriyeti de unutun.

Tgb06

VİP Üye
Kadrolu Üye
Bölüm
İktisat
Insanlarla oynamaktan başka bişey değil nisana alınmış bir tarihi seçimden sonraya atmak. Onu bunu bilmem de asıl oyu bu kaybettirecek binlerce insan nisanı bekliyordu

battal81

Aktif Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
İşletme
be ne allah aşkına yaaa,çocuk oyuncağımı bu,milletin hayelleriyle nasıl oynuyorlar

Eğitim
Lisans
Bölüm
İktisat
bu kadar ınsanın umudu, bir haberle daha yıkıldı. mezun olamayanın mağduriyetiymiş. peki bizim her şeyi bu atamaya beklediğimiz mağduriiyete ne olacak?