Tamamı büyük harflerle açılan başlıklar

Adversary

Site Müdavimi
Kadrolu Üye
...

arkadaşlar tamamı büyük harflerle başlık açmasak daha doğru olmaz mı? hem görüntü kirliliğine sebep oluyor hem de büyük harfler dikkat çekmekten ziyade itici bir görüntü oluşturuyor. site yönetimi bu konuda ne düşünüyor bilmiyorum ama başlık açmanın belirli bir standarda girmesi gerektiğini düşünüyorum. siz ne diyorsunuz?

Kafkaslı

Üyeliği İptal Edildi
Başlığa da takılmasak olmaz mı? malumnetin kuralları beni bunalttığı için özellikle büyük yazıyorum

Michael Scofield

Admin
Yönetici
Forum Yöneticisi
Eğitim
Lisans
Bölüm
Maliye
Böyle bir şey düzenlenecekse başlık formunun değiştirilmesi lazım. Onun için de @İİBF nin el atması lazım.

Bunun dışında takılmıyorum büyük harf, küçük harfe. Şahsi kanaatim gerek yok.

Mustor

SMMM/PTT
Yönetici
Bölüm Yöneticisi
Eğitim
Lisans
Üni
Sakarya Ünv.
Bölüm
İşletme
...

arkadaşlar tamamı büyük harflerle başlık açmasak daha doğru olmaz mı? hem görüntü kirliliğine sebep oluyor hem de büyük harfler dikkat çekmekten ziyade itici bir görüntü oluşturuyor. site yönetimi bu konuda ne düşünüyor bilmiyorum ama başlık açmanın belirli bir standarda girmesi gerektiğini düşünüyorum. siz ne diyorsunuz?

@Adversary memurlar nette ne çok takıldığı olaydı :D

Adversary

Site Müdavimi
Kadrolu Üye
Başlığa da takılmasak olmaz mı? malumnetin kuralları beni bunalttığı için özellikle büyük yazıyorum
hocam bu kurallar mm.net'in kuralları değildir. artık neredeyse evrensel olarak kabul edilen genel forum kurallarıdır. benimki bir fikir idi.. tercih edilmiyorsa site yönetiminin kararıdır elbet. biz üyeyiz.. kural neyse ona uyarız..

Serkan

Site Müdavimi
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
ÇEKO
Düzenleme yaparız yapmasına ben otomatik yapabilirmiyiz diye bakıyorum türkçe karakterler sorun çıkartıyor ondada bir standardını buluruz kural koymadan otomatik yapabilirsek güzel olur...

battal81

Aktif Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
İşletme
...

aynen katılıyorum