► Tanımadığı bir şehre atanmış/atanacak bizler,nerelerde kalabiliriz?

Börükan

58'
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
Kamu Yönetimi
Oralarda pek ev yok benim bildigim onun ilerisinde var ümitköy çayyolu ama oralarda cok zenginler oturur memurun yeri değil :)
Var var rezidanslar var :D Haklısın bence yenimahalle ideal yaşam kalitesi de önemli batıkentte çevre insanlar iyi

007

Kendi halinde...
Kadrolu Üye
Eğitim
Ön Lisans
Üni
Abant İzzet Baysal Ünv.
Bölüm
İşletme
Var var rezidanslar var :D Haklısın bence yenimahalle ideal yaşam kalitesi de önemli batıkentte çevre insanlar iyi
Teiaş icin en uygun yer Balgat eğer servis yoksa orda çalışsam Balgatta otururum

Börükan

58'
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
Kamu Yönetimi
Teiaş icin en uygun yer Balgat eğer servis yoksa orda çalışsam Balgatta otururum
Onu bende söyledim de Balgatın kira fiyatları hakkında bilgin var mı :D Eskda sordum karşıda kiralık ne güzel yakın dedim memura 2 2.5 isterler en az nasıl oturcaz dedi :D Arada derede bir yer 2+1 falan belki bulunabilir ama bence teorik olarak imkansız memurun orada oturması :D

007

Kendi halinde...
Kadrolu Üye
Eğitim
Ön Lisans
Üni
Abant İzzet Baysal Ünv.
Bölüm
İşletme
Onu bende söyledim de Balgatın kira fiyatları hakkında bilgin var mı :D Eskda sordum karşıda kiralık ne güzel yakın dedim memura 2 2.5 isterler en az nasıl oturcaz dedi :D Arada derede bir yer 2+1 falan belki bulunabilir ama bence teorik olarak imkansız memurun orada oturması :D
bilmiyorum kiraları ama 2.-2.5 olmaz 1 e bulunur eğer 2.5 sa yenimahalle uygun dolmuşlar var

Uükamu

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Abant İzzet Baysal Ünv.
Bölüm
Kamu Yönetimi
Yazik bize be.. Servis varmis hocam

Börükan

58'
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
Kamu Yönetimi
Hatta şehir de olmayacak manavgat gibi 200 binlik bir deniz kenarı Antalya ilçesi fena olmazdı :( OFffffffffff ulan offffff :D