Tarım Kredi Kooperatifi Yedekleri

Mustor

SMMM/PTT
Yönetici
Bölüm Yöneticisi
Eğitim
Lisans
Üni
Sakarya Ünv.
Bölüm
İşletme
Yedek arkadaşlar için bilgi alabilecekleri bir başlık olsun dedim... hayırlısı olsun...

Geçmiş yıl forumlarını okuduğumda ilk etapta sözleşmeyi imzalamaynlar veya eğtim sırasında istifa edenlerin yerine hemen yedekler çağrılıyorumuş... Onun haricindede 6 ay içinde tarım kredi yedeklerin %90 ını işe alıyormuş giren personelin istafa etmesine bakmazsızın 2008 dede 2010 dada böyle olmuş bakalım bizim için ne

NOT: ASİL LİSTEDE OLUP GİTMEYECEK OLANLAR BURDAN BİLDİRSİN ARKADAŞLAR

aybuke

Yeni Üye
mustor bende tRabzon 2.yedekteyım umarım dedıgın gıbı olur 6 ay sonrada olsa alınrız

rngl

HEYHAT!
Forum Yöneticisi
Bölüm
İşletme
izmir 4. yedek kulübesindeyim genç semih'ten hallice : )

1985

Firedi'nin Kabusu
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
İnşallah güzel haberler alırız sizin bölgelerden.

iibfzede22

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Trakya Ünv.
Bölüm
Kamu Yönetimi
Yedek arkadaşlar için bilgi alabilecekleri bir başlık olsun dedim... hayırlısı olsun...

Geçmiş yıl forumlarını okuduğumda ilk etapta sözleşmeyi imzalamaynlar veya eğtim sırasında istifa edenlerin yerine hemen yedekler çağrılıyorumuş... Onun haricindede 6 ay içinde tarım kredi yedeklerin %90 ını işe alıyormuş giren personelin istafa etmesine bakmazsızın 2008 dede 2010 dada böyle olmuş bakalım bizim için ne olucak...

Yedek Bekleyeneler
mutor Tekirdağ 3. yedek
aybuke Trabzon 2. yedek
rngl İzmir 4. Yedek

NOT: ASİL LİSTEDE OLUP GİTMEYECEK OLANLAR BURDAN BİLDİRSİN ARKADAŞLAR
bu baslığı yeni gördüm ben de tekirdağ 1. yedeğim mustor

mrhb arkadaşlar ankara bölgeden 3.yedek teyim personel ve ortak çocuğu grubunda listeler açıklandığından bu yana moral bozukluğu hat safhada her şey kısmet bir yana ama insan yedek te olsa bir umut peşine düşüyor sizce bu yedek listelerin şansı ne durumda

iibfzede22

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Trakya Ünv.
Bölüm
Kamu Yönetimi
mrhb arkadaşlar ankara bölgeden 3.yedek teyim personel ve ortak çocuğu grubunda listeler açıklandığından bu yana moral bozukluğu hat safhada her şey kısmet bir yana ama insan yedek te olsa bir umut peşine düşüyor sizce bu yedek listelerin şansı ne durumda
umut fakirin ekmeği olucak ama ne zaman olur bi aya mı 6 aya mı orası muamma

Mustor

SMMM/PTT
Yönetici
Bölüm Yöneticisi
Eğitim
Lisans
Üni
Sakarya Ünv.
Bölüm
İşletme
aynen ole ne diosun mustor umutlu olalim mi dershaneye bulasmayayim mi hic olur mu bu is
valla hep böyle arada şeyler oluyor sıkıntıdan başka bişey değil kpss de tam arada 80.5 aldım burada 3 .yedek yine tam aradayım nasıl iş anlamdım belirsizlik çok kötü

iibfzede22

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Trakya Ünv.
Bölüm
Kamu Yönetimi
valla hep böyle arada şeyler oluyor sıkıntıdan başka bişey değil kpss de tam arada 80.5 aldım burada 3 .yedek yine tam aradayım nasıl iş anlamdım belirsizlik çok kötü
su forumları okudum aylarca beklemiş millet gerci ozamanlar eğitim falan varmıs önlisans lisans karısık alıolarmış etkisi vardr muhakkak ama işte kafam karstı bölge müdürlüğüne gidip görüşem 24 aralıktan sonra

iibfzede22

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Trakya Ünv.
Bölüm
Kamu Yönetimi
bu arada bizim bölgenin asilleri de yok ortada kimse yardımcı olmuo cok ölü burası

zhd

Yeni Üye
Bende kayseri 1. Yedegim Allah hepimizin yardimcisi olsun arkadaşlar

Kardinal

Çare Drogbaydı
Mücadele Grubu
Arkadaşlar kurtuldunuz bence büyük ihtimalle ilk 3ler garanti bana göre yedeklikte

1985

Firedi'nin Kabusu
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
Ankara bölge lisanstan alıma çıktı mı?

Kardinal

Çare Drogbaydı
Mücadele Grubu
ankara alım yapmadı ki ne alaka
ankara olsa bende başvururdum yoksa mal gibi görmedim mi yaptıda

1985

Firedi'nin Kabusu
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
ankara alım yapmadı ki ne alaka
ankara olsa bende başvururdum yoksa mal gibi görmedim mi yaptıda
Yapsa krizlere girerdim, Ankara-Kayseri bölge diye diye kafayı yerdim. Net eminim lisanstan yapmadığına.