Tarım Kredi Kooperatifi Yedekleri

S.R

VİP Üye
Kadrolu Üye
@fbm @BynFlu @birdagci estagfurullah arkadaşlar bizler için yeni ve olumlu bir şeyler söylemeyi çok isterdim ancak durumlar böyle.
Benim bölgemde kazananların ortalama 77 puanda olması başka bir kurumu kazanıp gitme ihtimalini düşürüyor ve bildiğim kadarıyla hiçbirinin de şu an kazanmış olduğu başka bir kurum yok. Eğer sizlerin bölgesinde yüksek puanlı asiller varsa gitme ihtimalleri daha yüksek olacaktır. Ve bir de tabii atandıkları coğrafyayı beğenmeme ihtimalleri de bizlerin lehine olur.
Ben bu kurumu çok istedim, çok emek verdim. olmaması için tek bir sebep vardı (referanssızlık) ve inanıyorum ki bu yüzden olmadı. Üzgünüm, ama en azından başım dik. Nasibimde varsa olacağına da inanıyorum dua ve sabırla beklemeye devam. Allah yardımcımız olsun
takma be hemşo, birdahaki alımda beraber gireriz :D

buglem26

Yeni Üye
Eğitim
Ön Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
Diğer
merhaba arkadaslar ben de kütahya 12. yedegim watsapp grubuna katılmak istiyorum

Eğitim
Ön Lisans
Üni
Cumhuriyet Ünv.
Bölüm
İşletme
Arkadaşlar whatsapp grubuna benimde eklermisiniz

fbm

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Ön Lisans
Üni
Abant İzzet Baysal Ünv.
Bölüm
Diğer
benide ekleyin

mus

Yeni Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Eskişehir Osmangazi Ünv.
Bölüm
Diğer
Benide ekleyin Mrs. Turan mesaj attım

/Mehmet/

Yeni Üye
Eğitim
Ön Lisans
Üni
Gaziosmanpaşa Ünv.
Bölüm
Diğer
Ben Sivas ön lisans ortak çocuğu 4. Yedeğim
4 asil aldı 4 de yedek var son yedeğim gelir mi arkadaşlar ne dersiniz

Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
Diğer
2018 in ilk mesajı benden olsun :) 2 aylık adaylık süresi dün doldu bölgelerinden haber alabilen oldu mu istifa falan var mı ?

Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
Diğer
2018'in ikinci mesajı yine benden olsun forum yaşamıyor ama söz uçar yazı kalır :) Allah'ıma çok şükür çağırıldık yarın tebligatları almaya gidiyoruz.Rabbim utandırmasın

biber

Emirhan ve Süleyman'ın Anası :)
Eğitim
Lisans
Bölüm
Kamu Yönetimi
2018'in ikinci mesajı yine benden olsun forum yaşamıyor ama söz uçar yazı kalır :) Allah'ıma çok şükür çağırıldık yarın tebligatları almaya gidiyoruz.Rabbim utandırmasın
Hayırlı olsun hocam Rabbim tamamına erdirsin inşallah:)zamanında bizde mülakata girmiştik kısmet olmadı:)

Eğitim
Lisans
Bölüm
İktisat
Tebligatları bugün verdi tarım kredi ihtiyaç oldukça çağrılacağını da belirttiler Allah'ıma şükürler olsun ki bizlere nasip oldu darısı tüm yedeklere..:)