Tarım Kredi Kooperatifleri Atanma Süreci [TEK BAŞLIK]

1985

Firedi'nin Kabusu
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
edit

Son düzenleme:
Izmir hocam perşembe günü girdim ben..cuma gelecek grubuda perşembe çağırmışlar herhalde biran önce bitirmek istediler..

Mustor

SMMM/PTT
Yönetici
Forum Yöneticisi
Kadrolu Üye
Eğitim
Yüksek Lisans
Üni
Sakarya Ünv.
Bölüm
İşletme

bahtsız bedevi

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
Diğer
arkadaşlar ben dün ankarada girdim mülakatta biri vardı sürekli üstüme oynadı evliymişsin senle mi uğraşcaz dedi durduk yere sonra ikide bir hadi bitirelim deyip durdu yanındakilere anlayamadım neden böyle yaptığını sizede böyle tavırlı konuşan oldumu merak ediyorum yoksa banka mülakatları gibi bizim sabırımızı mı ölçüyorlar ama diğerleri çok güleryüzlüydüler ve çok güzel geçti onlarla bide acayip zorladılar alan bilgisinden öyle sorular geldiki öyle böyle değildi yani çıkınca bile hatırlayamadım heyecanlımısın dedi ben hayır dedim neden dedi :) ne desen suç bunlara arkadaş :)

blueblues

İyi Bilinen Üye
yedeklere girsek bari ya.. cuma günü antep bölge için benden sonra 20 kişi vardı ve saat 4 te bitmişti benim mülakatım.. gümrükte bi günde 300 350 kişiyi mülakat yapmışlardı.. TKK de 50 kişiyi bi günd bitiremiyorlar. adamlar çok rahat. =) mülakat sonunda biz bir aileyiz demişti bana çok babacanlar.. keşke listede olabilsem.. nedense çok istiyorum bu kurumu ben :D

blueblues

İyi Bilinen Üye
evet kardeşim eğer sonrada gelen olmadıysa bizde toplam 13 kişi gelmedi 50 kişiden antep bölge için.. biz direk arkadaşlarla samimi olduk valla ordaki görevlilerde çok iyilerdi. inşallah sonu hayırlı olur..

bide ben bu emekli olanların yerine yedekleri çağırıyorlar diye duydum? umarım yanlış duyum değildir? var mı bilgisi olan?

Mustor

SMMM/PTT
Yönetici
Forum Yöneticisi
Kadrolu Üye
Eğitim
Yüksek Lisans
Üni
Sakarya Ünv.
Bölüm
İşletme
umudum olsa arayıp öğrenirdim nezaman açıklanacağını :D ama %5 bile değil :D

blueblues

İyi Bilinen Üye
umarım çok geç kalmazlar yayınlamak için..
bu arada soru sormuştum ama pek bilgisi olan yok sanırım bi daha sorayım;

bu emekli olanların yerine yedekleri çağırıyorlar diye duydum? umarım yanlış duyum değildir? var mı bilgisi olan?

blueblues

İyi Bilinen Üye
başvurular bittikten kaç gün sonra açıklamıştı mülakat listesi? hatırlayan varmı

bahtsız bedevi

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
Diğer
bugün ankara dışında yapılan mülakat belgeleri ankaraya gönderilecekmiş açıklanması çarşambayı bulacak herhalde biran önce açıklansa bari