Tarım Kredi Kooperatifleri Atanma Süreci [TEK BAŞLIK]

volkan2053

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
Maliye
mülakatlar biteli 2 gün geçti şimdi bazısı 2 hafta sonra yani ağustosun ilk haftası gibi bazısı 2 ay sonra mülakatlar açıklanır diyor hangisi doğru zaman gösterecek artık,bir de şu var şimdi mülakatlar açıklandıktan sonra güvenlik soruşturması süreci de olacak mı bir 2 ay filan sürüyormuş sanırım diğer kurumlarda (ptt vs.) o zaman işe başlama tarihi ne zaman olur ki..
Benim bildiğim kadarıyla sonuçlar güvenlik soruşturması yapılıp öle açıklanackmış
Ne olur bilinmez tabiki de

Eğitim
Lisans
Üni
Pamukkale Ünv.
Bölüm
Kamu Yönetimi
tkk kontrolör yardımcı maaşı ne kadar araştırdım ama bulamadım

ramos4

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
tkk kontrolör yardımcı maaşı ne kadar araştırdım ama bulamadım
valla kardeş bu tkkda normal memur bile maaşı eklerle ikramiyelerle çoğu kurumdan yüksek oluyor bildiğim kadarıyla kontrolör filan baya iyidir yani,bir de bu tkkda tayin olayı nasıl oluyor varmı nakil filan 3-5 yıla bir gibi? ,mesela TİGEM'de her 5 yılda bir tayin oluyor diyorlar bunda da varmı ki

Eğitim
Lisans
Üni
Pamukkale Ünv.
Bölüm
Kamu Yönetimi
tam olarak vakıf değilim alımı görünce dikkatimi çekmişti maaşının yüksek olduğunu biliyorum ama tam ne kadar onu bilmiyordum göreve başladığında 5 yıl çalışma zorunluluğu var 657 ye tabi değil diye duymuştum

ramos4

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
tam olarak vakıf değilim alımı görünce dikkatimi çekmişti maaşının yüksek olduğunu biliyorum ama tam ne kadar onu bilmiyordum göreve başladığında 5 yıl çalışma zorunluluğu var 657 ye tabi değil diye duymuştum
kontrolör mü oldunuz tkkda ? tkk özel sektör benzeri bir yer diye biliniyor çalışanlar yarı memur yarı özel sektör gibi oluyormuş 657 tabi değil tabii ki

Eğitim
Lisans
Üni
Pamukkale Ünv.
Bölüm
Kamu Yönetimi
yok değilim nerede keşke olsam suan alım ilanı var ondan sormuştum