Tarim Kredi Kooperatifleri Maaş Hakkında

Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
İşletme
Tarim kredide calisan arkadaslar,2015 ve 2016 yilinda goreve baslayan adaylara ilanda kadroya gecmesi halinde 2650 lira ucret verilecektir yaziyodu fakat kooperatif calisanlari o maasi almaniz imkansiz fln diyolar,bu konu hakkinda bilgisi olan var mi

Quetzicoatl

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Erciyes Ünv.
Bölüm
İşletme
Up.

Kayseri Bölge Birliği alım yapıyor. Maaş ve çalışma şartlarını öğrenebilsek çok iyi olacak. :)

S.R

VİP Üye
Kadrolu Üye
Up.

Kayseri Bölge Birliği alım yapıyor. Maaş ve çalışma şartlarını öğrenebilsek çok iyi olacak. :)
maaşları kötü değildi. ek ödeneklerle falan güzel bir seviyeye çıkıyordu. yoğun çalışıyorlar diye biliyorum. ve 3yıl geçmeden istifa halinde 5 brüt maaş tazminat vardı yanlış hatırlamıyorsam.

Quetzicoatl

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Erciyes Ünv.
Bölüm
İşletme
maaşları kötü değildi. ek ödeneklerle falan güzel bir seviyeye çıkıyordu. yoğun çalışıyorlar diye biliyorum. ve 3yıl geçmeden istifa halinde 5 brüt maaş tazminat vardı yanlış hatırlamıyorsam.
Maaş durumunu öğrenebilsem tazminat tutarı hakkında da fikir yürüteceğim ama güncel maaş ve çalışma şartları hakkında hiçbir bilgi yok maalesef. Kurum çalışanlarına telefonda olsun, yüz yüze olsun sorduğumda da ser verip sır vermiyorlar. :)

Gümrüğe veya merkezi atamadan bir yere girene kadar burada çalışırım diyordum ama tazminat olayı bütün planları bozdu. :D

Serkan

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
ÇEKO
Maaş durumunu öğrenebilsem tazminat tutarı hakkında da fikir yürüteceğim ama güncel maaş ve çalışma şartları hakkında hiçbir bilgi yok maalesef. Kurum çalışanlarına telefonda olsun, yüz yüze olsun sorduğumda da ser verip sır vermiyorlar. :)

Gümrüğe veya merkezi atamadan bir yere girene kadar burada çalışırım diyordum ama tazminat olayı bütün planları bozdu. :D

Bazı eski üyelerimiz var aslında sorabiliriz

Eğitim
Lisans
Üni
Ankara Ünv.
Bölüm
Maliye
Up.

Hocam bildiğim kadarıyla senin puan 90 91 gibi bir şeydi. Mülakata büyük ihtimalle ilk sırada çağıralacaksın. Mülakatta içeri girdiğin andan başlamak üzere 50 kere "puanın çok yüksek merkeziden atanacaksın bizden kaçarsın" deyip duracaklar. Soru soracaklar cevap vereceksin yine bu cümleyle karşılacaksın. Sıfır abartı var yazdıklarımda bu arada.

Quetzicoatl

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Erciyes Ünv.
Bölüm
İşletme
Hocam bildiğim kadarıyla senin puan 90 91 gibi bir şeydi. Mülakata büyük ihtimalle ilk sırada çağıralacaksın. Mülakatta içeri girdiğin andan başlamak üzere 50 kere "puanın çok yüksek merkeziden atanacaksın bizden kaçarsın" deyip duracaklar. Soru soracaklar cevap vereceksin yine bu cümleyle karşılacaksın. Sıfır abartı var yazdıklarımda bu arada.
Doğrudur hocam. Normalde bu tarz yerlere başvurmuyordum ama o kadar kısır bir döneme denk geldik ki insan ister istemez kendini garantiye almak istiyor. Yaşadığım şehirde açılmış bir kadro olunca da ciddi ciddi düşünmeye başladım.

Eğitim
Lisans
Üni
Bozok Ünv.
Bölüm
İktisat
Arkadaşlar kadınların şansı söylendiği gibi düşük mü ve torpilsiz girmek gerçekten zor mu bir de puanım 77 yeterli olur mu kooperatif görevlisi için ?

rammstein85

T.C Çalışma, Sosyal Hizmetler ve Aile Bakanlığı
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
Arkadaşlar kadınların şansı söylendiği gibi düşük mü ve torpilsiz girmek gerçekten zor mu bir de puanım 77 yeterli olur mu kooperatif görevlisi için ?
puanı bilmiyorum gerisi zor olduğu doğru