Tarım ve Orman Bakanlığı 5000 personel alımı

Eğitim
Yüksek Lisans
Üni
Bülent Ecevit Ünv.
Bölüm
İşletme
Tarım Bakanı bugün yaptığı açıklamada 5000 personel alımı yapacağını duyurdu. Bunun 800 ü normal memur olarak alınacak dedi. Bizlerde GİH kadrolarını hakeden iibfliler olarak cimerden her gün yazıyoruz. Hazır Metin aşağıda 2 dakikanızı alır arkadaşlar.

Tarım Bakanlığı İnsan Kaynakları ve Atama Şubesine

Tarım Bakanlığının yapacak olduğu 5000 kişilik alımda GİH kadrolarının işin ehli olan İİBF' ye verilmesini rica ediyoruz.

Yaklaşık mezun sayısı 450.000 bin olan fakülte mezunları yıllardır gördüğü eğitim ile Genel İdare Hizmetler kadrosunun tümüne adaydır. Aldığımız eğitimler ve KPSS sınavı başarı sıralamasında İİBF mezunlarının yeri yukarıda bahsettiğimiz düşüncelerimizin kanıtıdır. Tüm bunların da göz önünde bulundurulması hepimizin ortak düşüncesidir. Bizlere gereken değeri göstereceğinize inanıyoruz. İyi çalışmalar.

YarbayMurat

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Üni
Adıyaman Ünv.
Bölüm
Kamu Yönetimi
Artık ilanlar çıksında hareketlensın şuralar. Beklemekten sıkıldık . Çıkacak ilanlarda da hak ettığımız kadrolar için desteklerimizi esir gemeyelim arkadaşlar

Eğitim
Yüksek Lisans
Üni
Pamukkale Ünv.
Bölüm
ÇEKO
800 ini alırız :)

Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
ÇEKO
Bende yazdım cimere iyi düşünmüşsünüz hocam teşekkür ederim ınşallah sonuç güzel olur