Taşeron çalışanlara kadro verilmesi

Konu, 'Diğer Kamu Kurumları' kısmında lizgeviyal tarafından paylaşıldı.

1. lizgeviyal

lizgeviyal VİP Üye

Ödül Puanları:
    63
    evet o kadar üniv mezunu işsizken eşşek gibi kpss ye çalışıyorken ve sınavda kim milyoner ister tarzı sorulara cebelleşiyorken düz memurluk için ki bu soruları eminim ki akdemisyenler de bilmiyordur ama bizim yerimize hiç bi halta yaramayan 2 kelimeyi bir araya getirmeyen cahil ne olduğu belli olmayan kişilerin kadroları beleşten kapması zoruma gidiyor taşrona adı altında ;;;biz eşşek gibi sınava hazırlanıyoken terör mağduru denilen tiplerin kadrolara balıklama atlaması da zoruma gidiyor ve o kadar öğretmen ataması yapılıp atanmayan öğretmen diye tabir edilen yaratıkların bizim kadrolara zıplaması da çok berbat bir duygu şimdi gel de bu duyguyla kpss 2016 ya çalış;belediyelerddeki ilkokul mezunu yaratıkların memuriyet haklarından bahsetiyorum bile sonra yurtlarda yaşayan anası danası olup sırtını memuriyete dayayan insanları da eklemek gerek ve engelli olmayıp engelli kadrolarına girenleri de hesaba katmak gerek yani istersek doktora okuyalım sıralama anaokul mezunu>ilkokul mezunu>ortaokul >lise>önlisans>üniversite>yükseklisans >doktora eğitime verilen önem sıralamasıdır ne kadr çok cahil okumamış olursanız o kadar iyi yerlere gelirsiniz siz üniv mezunu olursunuz yöneticiniz ilkokul mezunudur adam hizmetli diye işe girmiştir ilkokul mezunudur alavera daleverayla açıktan lise diploması almıştır ve görevde yükselme sınavlarında kendisine yardımcı olunularak memur olur ve siz onla eşit olursunuz bu bildiğim bir olaydan ileri sürülerek örneklendirildi ve o gün bugündür sınava çalışma duygum geriledi maalesef ned kadar enayi olursan o kadar çok sopa vuran çok olur ne kadar çok okursan okadar çok cahil lafı yersin

2. almeyda

almeyda VİP Üye

Ödül Puanları:
    43
    benim amcam tarım ilde çalışıyor geçen yıl dert yanıyordu terör mağduru adı altında dağdaki pkk yı bizim orada memur yaptılar dedi şimdi iş yaptıramıyoruz. Her yerde adaletsizlik almış başını gidiyor Allah sonumuzu hayır etsin

lizgeviyal bunu beğendi.
  3. lizgeviyal

lizgeviyal VİP Üye

Ödül Puanları:
    63
    hocam var bir arkadaşın tanıdığı da öyle işe girmiş kız lise mezunu bir de fiyaka basıyor siz üniv okudunuz da ne oldu kendisi terör mağduru diye girmiş işe arkadaş sinirden köpürüyordu

4. kpssmagduru

kpssmagduru VİP Üye Kadrolu Üye

Ödül Puanları:
    318
    Eğitim:
    Lisans
    Bölüm:
    İşletme
    Öyle kardeşim öyle komşu çocuğu var bi tane şehit çocuğu die memur oldu hemde iki dakika uzaklıktaki kuruma inan serseri malın tekiydi o adam memur oldu ben atanamıorum.

5. halkan

halkan Üye

Ödül Puanları:
    3
    Eğitim:
    Yüksek Lisans
    Üni:
    Süleyman Demirel Ünv.
    Bölüm:
    İşletme
    seçim öncesi verilen sözler geçici mevsimlik işçi adı altında yerine getiriliyor. bazı tanıdıklar, lise mezunu hatta akrabaları falan bu yöntemle özel idarede işe başladılar. yöntem buymuş artık. merkezi alımlardaki kadrolar böyle böyle yerini buluyor. artık yüksek lisans mezunuyum çalışmıyorum demekten utanıyorum. çünkü ilkokul mezunu yada cahil de benimle aynı statüde fark yok.... şimdi geçici daha sonra kadro veriliyormuş. tabi hiç kimse kul hakkını düşünmüyor. bu kul hakkı değil hakkını korumakmış...

elyesailyas bunu beğendi.
  6. elyesailyas

elyesailyas VİP Üye

Ödül Puanları:
    218
    Eğitim:
    Lisans
    Üni:
    Niğde Ünv.
    Bölüm:
    İşletme
    Onun için zalimler için yaşasın cehennem kardeşim . Ahh bu dünyaya hiç olmeyecekmis gibi gelenler yok mu ahhh ahirette veremeyecek cevaplarla ne hale geleceğini dusunmeyenler yok ,uç kuruş için dünya rahatı için ahiretini tehlikeye atanlar Yok mu ,inşallah ıslah olur tövbe edersiniz

almeyda ve iibffli bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş