Taşerona Kadro Vermek Bu Ülkenin Gençlerine İhanettir Buna Dur Diyelim ?

ezel28

VİP Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Celal Bayar Ünv.
Bölüm
Kamu Yönetimi
Onların Nasıl Yerleştiğini çok iyi biliyorum . Bu kadro verecek olanlarda çok iyi biliyor. Allah tan korkunuz yok mu ?

Bunca insanin hakkına girip hesabi sorulmayacak mı sanıyorsunuz. Taşerona.kadro emeğe ihanettir...

800 bin taşerona kadro verilecekse biz neden gece gündüz KPSS çalışıyoruz ?

ezel28

VİP Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Celal Bayar Ünv.
Bölüm
Kamu Yönetimi
sessiz olun uyanmasınlar...uyumaya devam...sakın hakkınızı aramayın korkmaya devam....

Valuemeets

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Üni
Uludağ Ünv.
Bölüm
Uluslarası İlişkiler
Bimer cimer tüm kanallardan bunun iptal olmasi sağlanmali. KPSS'YI kaldirirlar taseronluk mucadelesi veririz. Dur denmeli.

melek-33

VİP Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Mustafa Kemal Ünv.
Bölüm
İktisat
Change orgdannn kampanya başlatalım

ilkan sen

VİP Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Dumlupınar Ünv.
Bölüm
Kamu Yönetimi
Döner bıçaklarıyla dalalim

Gokhan3r

Site Müdavimi
Kesinlikle katılıyorum. Personel çok alım az yapacağız diyenler bugün bedavaya kadro dağıtıyor.

Bunların ne Allah korkusu var ne kuldan utanması. Sırf oy uğruna yaptıklarının hesabını elbet verecekler. Dillerine dolamışlar bir kaç lakırdı kendilerini iyilik elçisi zannediyorlar. Doğruyu yapmaya geldimi aman gideriz diye korkudan yapamıyorlar.
Sanki Kitabın her yerinde Allahtan korkmayın ne işinize gelirse onu yapın yazıyor.

Seni beni takan kim kardeşim. Adamlar biz müslümanız diyip bunu yapıyor.

Gokhan3r

Site Müdavimi
Ben cimer'e yazdım. Ama olumlu birşey yapacaklarını sanmam. Anca belki hakkımda dava açarlar.

enerji

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
İşletme
Merhaba arkadaşlar son 15 yılda taşerona ne kadar kadro verilmiş, bilen var mı? Sanki her 3-5 yılda bir veya daha sık, taşerona kadro haberi duyuyorum? Geçen iş yerindeki bir kadının kocası da galeride araba yıkarken belediye işe girmişti sanırım şimdi o da kadrolu. İyi niyetli biri olsa zoruma gitmez ama kötü niyetli kişilerin haksız yükselmesi zoruma gidiyor.

ysmn75

Aktif Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Kırıkkale Ünv.
Bölüm
Siyaset Bilimi
Vay anam vayyy ki ne vay ... Yazık günah emeklerime oku üniversite kazan sonra kpss belası haaa karşılığını alsak tatlı bela ama nerdeeee yüksen puan al mülakat ama tabi torpilim yok millet lise ilkokul mezunu almış kadroyu ohhhh vallahi kötü niyetinden değil ama o kadar üniversite mezununu alma yazık beni okutanlara yazık emeğimi hiçe sayanlara

makus

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Üni
Karadeniz Teknik Ünv.
Bölüm
İşletme
arkadaşlar yazdıklarınıza katılıyorum torpille giren o kadar çok var ki etrafında taşeron olarak.bir de bana diyorlarki bizi çekemiyorsun demiyorlar mı hep ten sınır oluyorum.....bal tutan parmağını yalarmış ...bikere yazdım ben ama bir şey çıkmaz herhalde

Eğitim
Lisans
Üni
Çukurova Ünv.
Bölüm
Maliye
HER TÜRLÜ ETKİNLİĞE BENDE VARIM. MEZUN OLALI YILLAR GEÇTİ TORPİLİM YOK DİYE YANAN PUANLARIMI EMEKLERİMİ BİLİRİM

enerji

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
İşletme
Merhaba arkadaşlar son 15 yılda taşerona ne kadar kadro verilmiş, bilen var mı? Sanki her 3-5 yılda bir veya daha sık, taşerona kadro haberi duyuyorum? Geçen iş yerindeki bir kadının kocası da galeride araba yıkarken belediye işe girmişti sanırım şimdi o da kadrolu. İyi niyetli biri olsa zoruma gitmez ama kötü niyetli kişilerin haksız yükselmesi zoruma gidiyor.
Arkadaşlar bir yorum yapmıştım bilgisi olan var mı acep?

Pace

Tatlı telaş
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
benim arkadaşta haziranda uzattığı mühendislik okulundan mezun oldu belediyede taşeron işçi diye işe alındı dün arıyo beni diyo kadrolu mühendis olacam kadro geldi bize:(:( bana hava attı kendince;D;D:):)

enerji

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
İşletme
benim arkadaşta haziranda uzattığı mühendislik okulundan mezun oldu belediyede taşeron işçi diye işe alındı dün arıyo beni diyo kadrolu mühendis olacam kadro geldi bize:(:( bana hava attı kendince;D;D:):)
"eşeğe altın semer vursan yine eşektir, şaka şaka" diyeydin. :d

Pace

Tatlı telaş
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
Agzımı bozdurdu yaa en ıyısı arkadaşlıktan red edeyim onu;);)

rammstein85

T.C Çalışma, Sosyal Hizmetler ve Aile Bakanlığı
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
they are people