Taşınanlar !

sgzmst

İİBF Uzman
Forum Yöneticisi
Selamlar kardeşim sen de hoşgeldin aramıza inşallah burada olalım artık ey İİBF :)

darkness666

İİBF Uzman
Forum Yöneticisi
tebrik ederim kardeşim burda ne kadar çok olursak ne kadar çok bilgi paylaşırsak katılım daha çok olur

desouza

Üyeliği İptal Edildi
merhaba arkadaşlar hoş bulduk, burada olmak güzel,kendi evimiz gibi...buradan almanya'daki halamlara da selamlar :)

Katılımı artıralım, coşsun buralar , reklam alınsın, İİBF için reklam, ilan verilebilinsin.

magdurulsci

Aktif Üye
Mücadele Grubu
ısrarla iibfnin sorunlarını görmezden gelen,bizi yok sayan memurlar.neti biz de yok sayarız..ordaki tüm iibfliler ayrılmalı..sonuç getirmeyecek yerlerde oyalanacak lüksümüz yok..bu arada ben göç idaresine mail attım haziranda lisans iibf mezunlarına kadro verilmesi için.siz de bence bir mail atın.adres bu:
gocidaresi@goc.gov.tr

Site hoşuma gitti. Ufak eksiklikler olsada yeni bir yere alışmak biraz zaman alır herzaman. iibf.net olarak sitede adminlerin olması ve memur alımlarının takibi ve yayınlanması hususları üzerinde durulmalı. Siteye yoğunluk artıyor

Mustor

SMMM/PTT
Yönetici
Bölüm Yöneticisi
Eğitim
Lisans
Üni
Sakarya Ünv.
Bölüm
İşletme
tutundurma olması için daha değişik alanlardada başlıklar açılabilir

darkness666

İİBF Uzman
Forum Yöneticisi
tutundurma olması için daha değişik alanlardada başlıklar açılabilir
mustor kardeş hoş geldin bu konuda senden destek bekliyoruz duyumlarını bilgilerini buraya akıt :D

Mustor

SMMM/PTT
Yönetici
Bölüm Yöneticisi
Eğitim
Lisans
Üni
Sakarya Ünv.
Bölüm
İşletme
hocam amaç iibf birliği ama buraya gelenlerin sitede vakit geçirmesi lazım bu yüzden konu dışı alanlarda bulunabilir mesela forum kısmındaki katogoriler arttırılabilir tabi hayırlısı olsun bizde yorumlarımızla destek veririz yeterki birlik barebarlik sağlansın

darkness666

İİBF Uzman
Forum Yöneticisi
anasayfanın altına doğru iibf forumları diye bi başlık var oradan açacağın kounuyla alakalı olanı tıkla daha sonra yeni konu aç var ona tıklayıp açıyosun

İİBF Forumları

Mustor

SMMM/PTT
Yönetici
Bölüm Yöneticisi
Eğitim
Lisans
Üni
Sakarya Ünv.
Bölüm
İşletme
bide üye harici görenmeyecek şekilde başlık açılabiliyorsa a+b+ açıktan alımların toplam sayılarını paylaşalım arkadaşlar var mı o şekilde başlık açmanın yolu

İİBF

Admin
Yönetici
Bölüm Yöneticisi
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
ÇEKO
bide üye harici görenmeyecek şekilde başlık açılabiliyorsa a+b+ açıktan alımların toplam sayılarını paylaşalım arkadaşlar var mı o şekilde başlık açmanın yolu
Bu şekilde forumlar ayarlayabiliriz. Önce Forum sanırım için forum önerileri konusu açarsak herkesin başlıklar hakkında önerisi olur... Forumu kullanamayanlar için ayrıca bilgi başlığıda açarız.

desouza

Üyeliği İptal Edildi
forum ana başlıklarını tıkladıgımızda konuların gözüktüğü ekranda konu başlıkları arasında çok fazla boşluk var, satırlar yaklaşık olsa çok iyi olur.