Tayini kolay olan kurumlar

bbalkan

İyi Bilinen Üye
Bölüm
İşletme
Arkadaşlar bu oluşumu daha önce bilmiyordum. Face de İİBF TWİTTER TİMİ sayesinde öğrendim. Çok bilgili arkadaşlar olduğunu gördüm burda ve yardımınızı rica ediyorum.

Benim nişanlım astsubay ve bu yüzden seçimlerimi dikkatli yapmak zorundayım seçtiğim kurum eş durumundan rahat tayin vermeli. Ama kurumlar hakkında fazla bilgim yok. A grubu puanm iyi (82) ama yinede mesela merkez kadro olduğundan dolayı Mali hizmet uzm yrd sınavına girmeyeceğim tayin yok onda.

Demem o kii biliyosanız B grubu ve A grubu hangisi olursa rahat tayin veren kurumları yazar mısınız ? Çok sevinirim.

B grubundan puanım iyi denemez ama buna şükür 82 belki işte bi umut...

Şimdiden teşekkürler :)

a grubundan gır es durumundan esın senın yanına gelıyor cakılı olarak,ama askerlıkte oyle mı bılmıyorum... kolluk kuvetı sonucta

bbalkan

İyi Bilinen Üye
Bölüm
İşletme
eşimin benm yanma gelmesi imkansız tsk sadece hakim savcı kaymakamsa eşi gönderiyormuş malesef

kim dıyor bunu? benım kuzenım duz memur esı maliyede mufettıs geldı esının yanına...

bbalkan

İyi Bilinen Üye
Bölüm
İşletme
TSK yani türk silahlı kuv eşinin yanına tayin vermiyor. ben memur olursam ben eşimin yanına gidebilyorum. onun benm yanıma gelebilmesi için benm kaymakam hakim savcı olmam lazmm

kuzeninin gitmesi normal Tsk personeli değil ki o gider.

incir reçelim

Forbidden Zone
Kadrolu Üye
Eğitim
Yüksek Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
İktisat
belediyeler
kitler
ve üniversite haricindeki kurumları yazın.

kitler konusunda da şöyle bir olay var nişannlınızın olduğu yerde o kitin şubesi varsa yazın yoksa yazmayın.

sgk
tapu
içişleri sizin en rahat tayin alacağınız kurumlar

bbalkan

İyi Bilinen Üye
Bölüm
İşletme
belediyeler
kitler
ve üniversite haricindeki kurumları yazın.

kitler konusunda da şöyle bir olay var nişannlınızın olduğu yerde o kitin şubesi varsa yazın yoksa yazmayın.

sgk
tapu
içişleri sizin en rahat tayin alacağınız kurumlar

çok teşekkür ederim puanım fazla yüksek olmadığı için ptt yi de düşünüyorum orda da tayin biraz daha rahat sanırım öyle mi?

incir reçelim

Forbidden Zone
Kadrolu Üye
Eğitim
Yüksek Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
İktisat
çok teşekkür ederim puanım fazla yüksek olmadığı için ptt yi de düşünüyorum orda da tayin biraz daha rahat sanırım öyle mi?
evet ptt de türkiye geneli yaygındır

sizin işlem basit. türkiye geneli il ve ilçelerde müdürlüğü olan kurumları yazacaksın. onun haricindekilerden uzak duracaksınız

bbalkan

İyi Bilinen Üye
Bölüm
İşletme
evet ptt de türkiye geneli yaygındır

sizin işlem basit. türkiye geneli il ve ilçelerde müdürlüğü olan kurumları yazacaksın. onun haricindekilerden uzak duracaksınız

Kitleri iyi araştırmak kalıyor geriye hangisi kit hangisi değil onu bilmek lazım o halde..

incir reçelim

Forbidden Zone
Kadrolu Üye
Eğitim
Yüksek Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
İktisat
Kitleri iyi araştırmak kalıyor geriye hangisi kit hangisi değil onu bilmek lazım o halde..
sadece kit değil üniversite ve belediyelerden de uzak durun zira onlar tekdir size tayin vermezlerse işiniz zor olur.

kitleri öğrenirisniz kaç tane kaldı ki
tkk
çaykur
tcdd
ptt
dhmi
eüas
mke
gibi

bbalkan

İyi Bilinen Üye
Bölüm
İşletme
teşekkürler sel3645 ptt en azndan heryerde şubesi var. içişleri sgk tapu fln 82 ye gelmez zaten sanırm da ptt açılınca bi şansımı denerim

Eğitim
Lİsans Üstü
Üni
Diğer
Bölüm
Diğer
Arkadaşlar bu oluşumu daha önce bilmiyordum. Face de İİBF TWİTTER TİMİ sayesinde öğrendim. Çok bilgili arkadaşlar olduğunu gördüm burda ve yardımınızı rica ediyorum.

Benim nişanlım astsubay ve bu yüzden seçimlerimi dikkatli yapmak zorundayım seçtiğim kurum eş durumundan rahat tayin vermeli. Ama kurumlar hakkında fazla bilgim yok. A grubu puanm iyi (82) ama yinede mesela merkez kadro olduğundan dolayı Mali hizmet uzm yrd sınavına girmeyeceğim tayin yok onda.

Demem o kii biliyosanız B grubu ve A grubu hangisi olursa rahat tayin veren kurumları yazar mısınız ? Çok sevinirim.

B grubundan puanım iyi denemez ama buna şükür 82 belki işte bi umut...

Şimdiden teşekkürler :)
p3 kaç

işletmeci00

İşletme - 84,3
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
İşletme
üniversitelerde hiç tayin yokmu arkadaşlar eş tayinidemi yok... bu arada 3-4 ay önce eş tayini yönetmeliği değişmiti okuyan oldumu .. eş tayini için asaletin kalkmasını beklemek gerekiyormu?? kalkmadan tayin olabilirmi bilgili olan varsa yardımcı olursa cok sevınırım

incir reçelim

Forbidden Zone
Kadrolu Üye
Eğitim
Yüksek Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
İktisat
üniversitelerde hiç tayin yokmu arkadaşlar eş tayinidemi yok... bu arada 3-4 ay önce eş tayini yönetmeliği değişmiti okuyan oldumu .. eş tayini için asaletin kalkmasını beklemek gerekiyormu?? kalkmadan tayin olabilirmi bilgili olan varsa yardımcı olursa cok sevınırım
eş tayini a kadro değilse üniversitede olmaz.olurda çok zor olur.

asalet kalkmadan tayin olmaz.