TCDD Memurluk

YarbayMurat

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Üni
Adıyaman Ünv.
Bölüm
Kamu Yönetimi
Arkadaşlar TCDD ye atandigimiz zaman sözleşmeli maaşı,normal tayin ile gidebilmek için en az kaç yıl çalışmak gerek , çalışma koşulları gibi konularda ayrıntılı bilgiye sahip arkadaşlarımız varsa bizleri aydınlatabilir mi ?

Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
ÇEKO
5 yıl çalışmak zorundasın maaşlar sözleşme ücretleri üzerinden ödenir ilk 6 ay teskiye doldurmadığın için %8 düşük alırsın yeni başlayan memur temmuz zammıyla birlikte 4700 civarı alır çalışma koşulları rahattır. Lojman yemekhane lokal misafirhanesi vardır. Vardiya olayı memurlar için yok büro personeli olur büronla ilgili evrak işleri yaparsın

Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
ÇEKO
sözleşme ücretinin hepsini alamazsın kesintiler olur

kmlo

Yeni Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Adana Bilim ve Teknoloji Ünv.
Bölüm
Maliye
yanlış anlamayın kendim bizzat tcdd personeli olduğum için söylüyorum amacım zıtlaşmak değil
hocam merhaba ben allah nasip ederse taşımacılık hedefliyorumda lojistik memurunun görevleri nelerdir ve tcdd özlük hakları konuısunda bilgi verebilirmisiniz

Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
ÇEKO
hocam merhaba ben allah nasip ederse taşımacılık hedefliyorumda lojistik memurunun görevleri nelerdir ve tcdd özlük hakları konuısunda bilgi verebilirmisiniz
Taşımacılık 2017 de bağlı ortaklık olarak kuruldu ben altyapıdayım lojistik yükleme merkezlerinde çalışır gelen giden tonajlama kaydı tutar diye tahmin ediyorum özlük haklarına gelince 399 da ki tüm şartlar geçerlidir.

kmlo

Yeni Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Adana Bilim ve Teknoloji Ünv.
Bölüm
Maliye
Aile yardımı çocuk sendika katener 15 günlük fark dahil %20 vergide 5780 aldım bu ay
Hocam taşımacılıkta düz memur olacakmış aldınız bu ücreti ve kaç yıldır çalışıyorsunuz tcdd teşekkürler

Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
ÇEKO
Hocam taşımacılıkta düz memur olacakmış aldınız bu ücreti ve kaç yıldır çalışıyorsunuz tcdd teşekkürler
Ben tcdd yim taşımacılıkla aramızda maaş farkı yok aynıyız şubat 2018 den beri demiryollarındayım