TCDD Puantör hakkında her şey..

1985

Firedi'nin Kabusu
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
vardiyalı çalışmaktan ziyade kit olduğundan maaşları iyi. kitlerin genelde maaş durumu iyi olduğundan adamlar 657yi bırakıp kitlere geçiyor, beklemek yok sıkıntı yok. öyle olmasa millet ordan oraya zıplarmı
657'yi bırakan adamın aklına şaşarım, kötü bir yerde falan değilse veya rotsyona tabi değilse.

657'yi bırakan adamın aklına şaşarım, kötü bir yerde falan değilse veya rotsyona tabi değilse.
sadece puantörlüğü kasdetmiyorum genelde kitler için, arada 500tlye yakın fark var. forumlarda çok görüyorum, ankara kit bekliyorum veya kit bekliyorum diye. 85-90 üstü olanları nasıl açıklayacağız. adam bir yerde çalışmasa beklermi son atamaya kadar. sadece 657 değil tabi, SYDV var, gümrük gibi merkezi dışı alayı kitleri yazar.

1985

Firedi'nin Kabusu
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
İsmi lazım değil bir SYDV'yi aradım, dönen kepazelikleri bir bilseniz.

samyelialttantire43

İİBF Uzman
Forum Yöneticisi
Aynştayn terk dünyayı kurtaran adam modunda tipler var diyelim orada, işin zormuş kardeşim. Ben anladım, Allah yardımcın olsun.
abicim alamıyoruz ki hakkımızı girelim devlete diyoruz devlet sen gelme benim sana ihtiyacım yok, sen üniversite mezunusun bir şekil orda burda çalışarak karın tokluğuna dahi olsa iş bulursun ben lise mezunu, ortaokul mezunu alayım işe onların dışarıda iş bulması daha zor diyor.
70 puanla lise mezunu olup devlete girenlere bizi maskara yapıyor başka da bir şey değil

abicim alamıyoruz ki hakkımızı girelim devlete diyoruz devlet sen gelme benim sana ihtiyacım yok, sen üniversite mezunusun bir şekil orda burda çalışarak karın tokluğuna dahi olsa iş bulursun ben lise mezunu, ortaokul mezunu alayım işe onların dışarıda iş bulması daha zor diyor.
70 puanla lise mezunu olup devlete girenlere bizi maskara yapıyor başka da bir şey değil
Selamlar herkese. Peki bu limana verilecek puantörler bunu anladık tamam ya limanlar satılırsa ne olacak buraya atanacakların hali ?

Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
İşletme
arkadaşlar ben tam olarak anlayamadım tcdd nin 7327 li özel kodunu ?

hocm tcdd ye bayanlar başvurmuyor mu bi sadece izmir erkek olma şartı koymuş diğerlerinde boy şartı var mı

muhtarrr42

VİP Üye
Mücadele Grubu
Eğitim
Lİsans Üstü
Üni
ODTÜ
Bölüm
Lojistik Yönetimi
hocm tcdd ye bayanlar başvurmuyor mu bi sadece izmir erkek olma şartı koymuş diğerlerinde boy şartı var mı
diğerlerindede boy şartı var galiba çünkü tcdd duyurular kısmında ayırt etmemiş..tcdd yi tercih etceklere duyrulur demiş...bence var gibi

diğerlerindede boy şartı var galiba çünkü tcdd duyurular kısmında ayırt etmemiş..tcdd yi tercih etceklere duyrulur demiş...bence var gibi
bn tercih yaptım ama boy şartı yok ki malum nette yazıyor 1. 55 gibi bir şey okudum ben izmir harizi de tercihlerimde bulundurdum izmir sadece erkek alıyor kafam karıştı zaten doğu düzgün tercih yapcak kadro yok

RooKie

Aktif Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
İşletme
bn tercih yaptım ama boy şartı yok ki malum nette yazıyor 1. 55 gibi bir şey okudum ben izmir harizi de tercihlerimde bulundurdum izmir sadece erkek alıyor kafam karıştı zaten doğu düzgün tercih yapcak kadro yok
sadece erkek alıyor bayanlar tercih yapamaz yapsa da herhalde sistem engelleyebilir (puantörlük için söylüyorum tabi)

merhaba arkadaşlar. ben maliyede çalışıyorum. çok sıkıntılı bir yerdeyim ve 6 yıldır tayin alamıyorum. 83 puanım var bu kadro gelir mi gelmez mi bilmiyorum ama yinede tercih yapacağım. ama bu sağlık şartlarını anahatlarıyla anlatabilecek biri var mı? hakem hastanelerden mi rapor alınıyor?

Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
İşletme
tcdd nin açıklamalarında memur kadrosu için bir şey yazmıyor mühendis tekniker ve puantörler için sağlık koşulları öne sürmüşler ben sadece memur kadrolarını seçicem o sağlık koşullarını dikkate almalımıyım ?

Bölüm
İşletme
Tarihinin en yuksek puaniyla kapatacak :)

Tahminim 88-90 dan assagi inmez.
ya güzel kardeşim yazmayım yazmayım diyorum da artık yeter! yaptığın yorum 90 la kapatmaz diyorsun 90 puan 2012 göre 93-94 puana denk geliyor 90 puan alan arkadaş buraya yorum yaptı önünde işletme kamu yönetimi mezunlarından 100 kişi var bunlardan yarısı kadın olsa 50 yarısı çift diplomalı olsa 25 ula kadro 25 kişi nasıl 90 nasıl!!!
oturma yerinden puan uyduracaksın bari bir destek bul kendine manipülasyon yapma gibi bir şark kurnazlığındaysan bilemiyecem ama bilip bilmeden her yerde yapmayın şu olayı YETER!

merhaba arkadaşlar. ben maliyede çalışıyorum. çok sıkıntılı bir yerdeyim ve 6 yıldır tayin alamıyorum. 83 puanım var bu kadro gelir mi gelmez mi bilmiyorum ama yinede tercih yapacağım. ama bu sağlık şartlarını anahatlarıyla anlatabilecek biri var mı? hakem hastanelerden mi rapor alınıyor?
hocam istifa etmeden nasıl başka kadroya geçiyosun 6 aylık istifa dönemi yok mu