TCDD puantör kadrosuna yerleşenler buraya

Kenantur

Aktif Üye
evet arkadaşlar artık mesai arkadaşları olarak buluşmanın zamanı geldi : )

mrb arkadaşlar kazanan arkadaşlara hayırlı olsun diyorum. bende kazandım şimdi ne yapmak lazım. pazartesi filan açıklama yaparlar herhalde.

mehmet_1303

~YNWA~
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Üni
Uludağ Ünv.
Bölüm
İktisat
@mehmet_1303 çok saol kardeşim...sana da sınavda başarılar diliyorum...puanlar çok yüksek kapamış...ama 2014 böyle olmaz...tapu sgk üni alacaktır...şansınız yüksek...
sağol hocam ptt'de kit ne de olsa meslektaş olarak alınıyım mı üzerime :) hedef m7'de ilk 5.000 bakalım. gk'da kendime çok güveniyorum ama matematik zorlarsa işin rengi değişebilir valla hayırlısı artık :)

Kenantur

Aktif Üye
evrak toplama doneminde birbirimize yardimci olalim arkadaslar sanirim pazartesi kurumu mu aricaz

seeding

Site Müdavimi
Mücadele Grubu
sağol hocam ptt'de kit ne de olsa meslektaş olarak alınıyım mı üzerime :) hedef m7'de ilk 5.000 bakalım. gk'da kendime çok güveniyorum ama matematik zorlarsa işin rengi değişebilir valla hayırlısı artık :)
dualarım seninle... inşallah rabbim yüzünü güldürecektir...alt yapın var...tüm kalbimle başarılar diliyorum....

counter35

Yeni Üye
Kazanan arkadaşlara hayırlı olsun 657'ye tabi olup da bu kadroya geçecek olan var mı

mehmet_1303

~YNWA~
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Üni
Uludağ Ünv.
Bölüm
İktisat
dualarım seninle... inşallah rabbim yüzünü güldürecektir...alt yapın var...tüm kalbimle başarılar diliyorum....
eyv. hocam çok sağolasın. umarım şu mübarek ramazanda rabbim yüzümüzü güldürür.

h1k1n

Yeni Üye
bende İzmirliyim pttde çalışıyorum idari hizmet sözleşmesinden kurtuldum sonunda ama nasıl bir iş tam olarak bilmiyorum hala :) bu hafta sonları bayramlarda falan çalışıcak olmamız beni üzüyor iş hakkında bilgisi olanlar bişiler yazsın

seeding

Site Müdavimi
Mücadele Grubu
bende İzmirliyim pttde çalışıyorum idari hizmet sözleşmesinden kurtuldum sonunda ama nasıl bir iş tam olarak bilmiyorum hala :) bu hafta sonları bayramlarda falan çalışıcak olmamız beni üzüyor iş hakkında bilgisi olanlar bişiler yazsın
bayramda çalışsan bile takip eden günlerde çalıştığın günler izin olarak verilecek...özel sektörde değilsin...

RooKie

Aktif Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
İşletme
Bende geldim arkadaşlar hepimize hayırlı olsun tahminlerimizin çıkmasına sevindim

Bende atandım buraya hayırlı olsun. Şimdi süreç nasıl işleyecek ne yapmamız gerekiyor?

samyelialttantire43

İİBF Uzman
Forum Yöneticisi
Tcdd sitesinde istenilen evraklar ve evraklari teslim etme suresi
yayinlanacak ona gore bekliyecez artik

samyelialttantire43

İİBF Uzman
Forum Yöneticisi
Şaka maka 10 numara bir kuruma atandik burda hareket memuru birisiyle konustum ocakta 3000 lirayi bulur sizin maas diyor