TCDD Taşımacılık A.Ş 2017/1 Atananlar

uludagkamu

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Üni
Uludağ Ünv.
Bölüm
Kamu Yönetimi
Arkadaşlar kuruma yeni atandım fakat taşımacılık a.ş. İle normal tcdd arasında bi fark var mıdır tayin maaş gibi

Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
İşletme
Selamlar arkadaşlar, bende TCDD işletmesi ne memur olarak atandım. Kurumu anlatır mısınız. Soruşturma ne kadar sürer. Geniş geniş anlayacak var mı

Şansiiii

Yeni Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Afyon Kocatepe Ünv.
Bölüm
İktisat
Arkadaşlar kuruma yeni atandım fakat taşımacılık a.ş. İle normal tcdd arasında bi fark var mıdır tayin maaş gibi
Ben de yeni atandım ankara a.ş kısmına bildigim kadari ile sözleşmeli kadro degil maaş da farklidir diye düşünüyorum ptt gibi yaptilarsa insallah cok farkli değildir

Akay

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Yüksek Lisans
Üni
Mersin Ünv.
Bölüm
İnsan Kaynakları Yönetimi
Tcdd işletmesi ile Tcdd Taşımacılık A.Ş. koordineli çalışan iki ayrı kurum ama ben çalışma şartları ve maaş olarak çok farklılıklar olacağını düşünmüyorum.
Diğer yer ile ilgili pek bilgim yok ama daha eski olduğundan düzenin daha oturmuş olması muhtemel.

Şansiiii

Yeni Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Afyon Kocatepe Ünv.
Bölüm
İktisat
Tcdd işletmesi ile Tcdd Taşımacılık A.Ş. koordineli çalışan iki ayrı kurum ama ben çalışma şartları ve maaş olarak çok farklılıklar olacağını düşünmüyorum.
Diğer yer ile ilgili pek bilgim yok ama daha eski olduğundan düzenin daha oturmuş olması muhtemel.
Ben ptt de calisiyorum su an is yükü fazla ve ağır sozlesmeli maasi ile kadrolu arasinda 600tl fark var şu an

Morningrise7

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Üni
Yıldız Teknik Ünv.
Bölüm
İktisat
hocam kuruma yeni atanmış biri olarak maaş konusunda bilgi verebilirmisin?
asalletten önce ve asalettten sonra olarak?
yemek ve ulaşım imkanı konusunda bilgi verebilirmisin?
teşekkürler.

Akay

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Yüksek Lisans
Üni
Mersin Ünv.
Bölüm
İnsan Kaynakları Yönetimi
hocam kuruma yeni atanmış biri olarak maaş konusunda bilgi verebilirmisin?
asalletten önce ve asalettten sonra olarak?
yemek ve ulaşım imkanı konusunda bilgi verebilirmisin?
teşekkürler.
Maaş 3200₺ civarı ve asaletten sonra %6 zam gelecek. Yıl başında da %4 zam gelecek ve bu zamlar sözleşme brüt ücreti üzerinden net olarak yapılır.
Servis Malatya’da yok ama kurumun yemekhanesi var yemek fişi günlük 4,5₺.

Eğitim
Yüksek Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
Kamu Yönetimi
arkadaşlar ankara tcdd taşımacılık a.ş yi yeni kazandım. başka atanan arkadaş var mı acaba kurum hakkında bilgi alışverişinde bulunsak evrakları hazırladınız mı? sağlık raporunda örneğin bizde de renk körlüğü işitme testi gibi testler gerekiyor mu?