TCDD Taşımacılık A.Ş 2017/1 Atananlar

Şansiiii

Yeni Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Afyon Kocatepe Ünv.
Bölüm
İktisat
Tcdd işletmesi ile Tcdd Taşımacılık A.Ş. koordineli çalışan iki ayrı kurum ama ben çalışma şartları ve maaş olarak çok farklılıklar olacağını düşünmüyorum.
Diğer yer ile ilgili pek bilgim yok ama daha eski olduğundan düzenin daha oturmuş olması muhtemel.
Ben ptt de calisiyorum su an is yükü fazla ve ağır sozlesmeli maasi ile kadrolu arasinda 600tl fark var şu an

Morningrise7

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Üni
Yıldız Teknik Ünv.
Bölüm
İktisat
Tcdd işletmesi ile Tcdd Taşımacılık A.Ş. koordineli çalışan iki ayrı kurum ama ben çalışma şartları ve maaş olarak çok farklılıklar olacağını düşünmüyorum.
Diğer yer ile ilgili pek bilgim yok ama daha eski olduğundan düzenin daha oturmuş olması muhtemel.
hocam kuruma yeni atanmış biri olarak maaş konusunda bilgi verebilirmisin?
asalletten önce ve asalettten sonra olarak?
yemek ve ulaşım imkanı konusunda bilgi verebilirmisin?
teşekkürler.

Eğitim
Yüksek Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
Kamu Yönetimi
arkadaşlar ankara tcdd taşımacılık a.ş yi yeni kazandım. başka atanan arkadaş var mı acaba kurum hakkında bilgi alışverişinde bulunsak evrakları hazırladınız mı? sağlık raporunda örneğin bizde de renk körlüğü işitme testi gibi testler gerekiyor mu?

Mimitbiy

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Üni
Fırat Ünv.
Bölüm
Kamu Yönetimi
Çalışan arkadaşlar çalışma koşulları maaş vs. Hakkında Bilgi verebilir mi nasıl tccd de memurluk?

KpssRehber

**KpssDanışmanı Sorularınızı sorabilirsiniz**
Eğitim
Lisans
Bölüm
Kamu Yönetimi
Çalışan arkadaşlar çalışma koşulları maaş vs. Hakkında Bilgi verebilir mi nasıl tccd de memurluk?
Kurum rahat ama bu çok göreceli bir durum atandığın bölgeye servisine birimine birimindeki iş arkadaşlarına göre değişir ama genel olarak rahat iş yükü az maaş dolgun %20 dilimde 4000 tl yi geçti temmuz zammından sonra

Quetzicoatl

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Erciyes Ünv.
Bölüm
İşletme
Arkadaşlar bir mahzuru yoksa asaletini kazanmış bekar bir memurun %15, %20 ve %27'lik dilimde maaş durumlarını paylaşır mısınız?

Ayrıca tayin imkanı nasıldır? Bir memur, Bölge Müdürlükleri dışında Gar Müdürlüklerinin bulunduğu illere tayin isteyebilir mi?

Artılarıyla eksileriyle tavsiye edebileceğiniz bir kurum mudur?

Şimdiden teşekkürler. :)