Tecili bozduruyorum

dpuzede

VİP Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Dumlupınar Ünv.
Bölüm
İşletme
Mücadeleden cidden zerre kadar verim alamadığımızın farkına vardım. hükümetin verdiği 77bin kadronun göz boyamaktan başka bişey olmadığını biliyorum. Yarısı öğretmene yarısı torpilli pç kurularına giderse şaşırmam. Düne kadar nisan nasıl gelir acaba diye düşünürken haziranı sayacak gücüm yok. izmaritler, tuvalet temizliği vs beni bekler. :((

luis1907

Moderatör
Bölüm Yöneticisi
Kadrolu Üye
Bölüm
İktisat
Mücadeleden cidden zerre kadar verim alamadığımızın farkına vardım. hükümetin verdiği 77bin kadronun göz boyamaktan başka bişey olmadığını biliyorum. Yarısı öğretmene yarısı torpilli pç kurularına giderse şaşırmam. Düne kadar nisan nasıl gelir acaba diye düşünürken haziranı sayacak gücüm yok. izmaritler, tuvalet temizliği vs beni bekler. :((
Kasımda git şimdi bulasma

qwert27

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Üni
Gaziantep Ünv.
Bölüm
İktisat
bende gidiyorum

Madame Bovary

Tüketici Hekem Heyeti Raportörü
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
Ülkenin nimetlerinden zerre kadar yararlanamıyoruz,siz erkeklerin durumu daha kötü.Birde üstüne vatan hizmeti adı altında (zenginse parayla çözülüyor polemiğe gerek yok) aylarca askerlik yapıyorsunuz.Bence de bozdur haziranda da vereceği 100-200 kadro bari yaşın geçmeden halleder gelirsin..

BAHOZ

Aktif Üye
Bölüm
İktisat
şimdi bozdurursak tecili mayısta alırlar mı askere?

Eğitim
Lisans
Üni
Selçuk Ünv.
Bölüm
İşletme
Şimdi bozdurdum muhtemelen Ağustos celbine gidersin hocam ama yine de sor

Eğitim
Lisans
Bölüm
Ekonometri
askerdeyim. iyikide gelmişim. sende bozdur gel dostum. 128 günüm kaldı. emin ol pişman olmazsın. askerde atanırsan bile hakların saklı tutuluyor sonuçta

bende askerdeyim şuan 128 de benim var giiiiiideceğim bölge çok sıkıntılı psikoloji savaş veriyoruz koğuş olark

Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
İşletme
bu belirsizlik içinde gitmek mantıklı bence de askerdeyken atansan bile dilekçeyle çözüyorsun işi

dpuzede

VİP Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Dumlupınar Ünv.
Bölüm
İşletme
Yukarıda bi arkadaş da belirtmiş mayıs için gidemiyorum. Başvuru tarihi geçmiş. ağustos mantıklı mı sizce?

Jon Snow

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Yüksek Lisans
Üni
Uludağ Ünv.
Bölüm
Ekonometri
Atanıp da gideyim diye bekliyorum ama ne zaman atanacağımız bile belli değil. Şimdi askere gidersem deliririm heralde orada